Гороскоп на 9 червня

Овен ♈

Деякі проблеми здаються страшнішими, ніж є насправді, особливо якщо трапилися неждано-негадано. Але Ви зовсім не зобов’язані панікувати, якщо подібне сталося! Поспішні і необдумані дії самі по собі проблемні. Ви змагаєтеся у швидкості хіба що з собою. Заспокойтеся.

Телець ♉

У Ваш світ може просочитися сум’яття. Але постарайтеся не сумніватися у своєму погляді на певні обставини. Багато що зараз може здаватися невизначеним і дивним, тому варто зосередитися на речах безсумнівно міцних і точних. Намагатися надати сенс безглуздому – безглузде заняття.

Близнюки ♊

Розділені обставини і відносини з іншими людьми можуть привести Вас в сум’яття, але близнюкова логіка допоможе впоратися з невиразним і незрозумілим. Коли навколо розгортається драма, є почуття, що потрібно вибрати сторону. Але якщо Ви маєте справу з ситуацією, яка не стосується Вас безпосередньо, краще просто мовчки відійти в сторону.

Рак ♋

Важко сказати, чому Вам так різко перехотілося спілкуватися з людьми. Але вплив Місяця, який виведе на перший план відстороненість і приватність, може спонукати Вас вимкнути телефон і закрити штори. Коли Всесвіт наполегливо пропонує нам заново познайомитися з самими собою, варто прислухатися. Нехай це стане Вашим завданням на сьогодні.

Лев ♌

Вам доведеться швидко перемикати увагу між поточним моментом і планами на майбутнє – немов Ви стежите за м’ячем на тенісному матчі. Нові горизонти ваблять – але і нинішні зобов’язання теж. Зрозуміло, є синергія між нинішніми зусиллями і Вашими цілями. Але пам’ятайте, що в кінцевому підсумку засоби визначають мету.

Діва ♍

У Вас є всі причини підвищити планку амбіцій, оскільки на сферу кар’єри і цілепокладання впливає Місяць. Є ризик, що начальство не захоче співпрацювати, вирішить, що Ви багато на себе берете і ще не готові. Поки що втілюйте свої амбіції в життя поступово, крок за кроком, по краплині.

Терези ♎

Якщо Вам здається, що дехто навмисно Вас дістає і нищить, то це не гра уяви. Люди знають, на які кнопки натиснути, а Ваше терпіння безумовно не нескінченно. Але Вам вирішувати, чи клювати на цю наживку. Ваша стійкість може виявитися особливо промовистою.

Скорпіон ♏

Ви будете особливо уважно ставитися до дрібниць і знайдете нові способи підвищити ефективність – особливо на робочому фронті. Але здатність розділяти і відсікати може виявитися куди менш корисною у сфері емоцій. Розум допоможе бути уважними там, де це потрібно. Але емоції потрібно усвідомлювати, а відчувати.

Стрілець ♐

Борг сурмить, труба кличе. Можна написати цілий список причин, чому Вам треба розслабитися, розвіятися, вдіяти щось особисто Вам приємне. Але ангел на правому плечі радить приділити час зобов’язаннями, які Ви взяли на себе. А зробивши діло – гуляй сміло!

Козоріг ♑

Люди що, думають, що Ви – машина з нескінченною батарейкою? Коли Вас захоплює якась мета, Ви і справді буваєте невтомні. Але саме зараз краще взяти паузу, розслабитися, відкласти на час створення власної імперії. Оцінивши переваги відпочинку, Ви можете це зробити постійним елементом своєї стратегії.

Водолій ♒

Не можна побудувати міцну стратегію на неповній інформації. Можна припускати, але стовідсоткової впевненості не буде. Але навіть якщо впевненості немає, тримати в голові велику загальну картину можливо і корисно. Навіть якщо тут і зараз ясності бракує, в кінцевому підсумку все стане зрозуміло.

Риби ♓

Зосередившись на ділі, Ви отримаєте відмінний результат і будете задоволені собою. Інше питання – чи зможете Ви підтримувати такий фокус постійно. Навколо стільки приводів відволіктися – а Ваше терпіння не безмежне! Знайдіть в собі завзятість і дисципліну, щоб продовжувати. Поєднання віри та впевненості допоможе Вам у цьому.