Що заважає знакам Зодіаку заснути уночі

Овен

Ви не можете заснути ночами, тому що кидаєтеся з крайності в крайність. Як людина, народжена під знаком Овна, ви бачите речі лише у чорному та білому кольорі, і для вас не існує інших відтінків – чогось середнього між ними. Коли ж вам вказують на протилежне, вам може бути досить складно звикнути до цього.

Телець

У житті ви завжди прагнете сталості та стабільності. Так вже ви, Тельці, влаштовані. Щоб нормально почуватися, вам дійсно потрібно, щоб все у вашому житті було передбачуваним. Однак, справжнє життя зовсім інше – воно підкидатиме вам труднощі та сюрпризи. Така реальність дуже вас лякає.

Близнюки

Як у Близнюка, у вас зазвичай не виникає проблем з тим, щоб пристосуватися до абсолютно будь-якої обстановки. Однак, ви любите свободу, і хочете дослідити незвідане, повністю поринаючи в нього. Саме тому вас сильно дратує, коли вас контролюють та змушують обмежувати себе.

Рак

Ви дуже залежні від оточуючих. Ви прагнете їхньої постійної уваги та кохання. Вам подобається знаходитися поряд із тими людьми, які звертають на вас увагу. Ви людина, яка загалом любить спілкування. Вам може бути складно заснути ночами, тому що ви переживаєте про те, що у вас немає глибокого зв’язку з оточуючими.

Лев

Ви співчутлива, відважна і дуже горда людина. Однак, у вас дуже високі стандарти, і ви завжди хочете, щоб навколишні вами захоплювалися. Ви не можете заснути ночами, тому що сушите голову, розмірковуючи про можливі причини, через які вас можуть вважати невдахою.

Діва

У вас вольовий характер, і з боку ви можете здатися грубуватими. Проте, вам хочеться, щоб оточуючі сприймали вас як людину, у якої все схоплено. Ви хочете, щоб вас цінували за внесок. Однак, ви просто одержимі своїми слабкими місцями. Ви завжди хочете бути ідеальними, і це бажання не дає вам заснути ночами.

Терези

Так само, як і для Овнів, для вас не існує сірих тонів. Коли ви починаєте розмірковувати та аналізувати ситуації, то часто вдаєтеся в крайнощі. Ви любите робити з мухи слона, тому що надто морочитеся. Цим ви якраз і займаєтеся ночами, лежачи в ліжку, і не можете заснути.

Скорпіон

Сама думка про те, що інші знають про вас надто багато, не дає вам заснути вночі. Самі по собі ви дуже потайлива людина, яка все тримає в собі. Щоразу, коли ви вирішуєте трохи відкритися будь-кому, то відразу стикаєтеся з проблемами зі сном. Ви боїтеся, що, можливо, дуже відкрилися.

Стрілець

Як Стрілець, ви не можете заснути ночами, думаючи про те, що якось вам доведеться осісти. Вам подобаються пригоди, але ви розумієте, що так не може тривати завжди. Ви боїтеся, що одного разу вам доведеться поринути в передбачувану рутину і змиритися з цим.

Козоріг

Найбільше, як Козоріг, ви переживаєте про те, що не зможете досягти бажаного. Ви амбітна і працьовита людина, яка мріє про велике. Водночас ви допускаєте можливість того, що вам ніколи не вдасться досягти всіх поставлених цілей та втілити у життя всі свої мрії.

Водолій

Ночами вам не дають заснути великі філософські питання. Навколишніх вражають ваші розумові здібності. Спосіб вашого мислення робить вас унікальною людиною. Однак, багато хто навіть і не здогадується про те, що у своїй голові ви ведете постійні дебати з самим собою.

Риби

В основному ви боїтеся того, що не зможете нікуди направити свою креативність. Як людина, народжена під знаком Риб, ви дуже емоційні. Ви намагаєтесь наповнити змістом усі свої почуття. Однак, у вас не завжди виходитиме направляти їх у щось реальне і відчутне. Це з’їдає вас зсередини і не дає спати ночами.

Оригінал