Гороскоп на 22 березня

Овен ♈

Хочете почути, що інші думають про Ваші починання? Напевно так, але тільки якщо їхні слова будуть словами підтримки. Пам’ятайте, що Ви мали справу з абсолютно певними обставинами та добре їх знаєте. Будьте терпимішими з тими, хто думає, що все знає, але на ділі не знає нічого.

Телець ♉

У всіх нас буває так, що ми зробили помилку, і інші поспішають вказати нам на неї. Може, це і добре, але часом здається недоречним втручанням в ситуацію. Можливо, зараз не раді саме Вашому втручанню, але варто посміхнутися і прийняти все як є. Не ображайтеся, якщо тут і зараз Вам говорять не лізти не у свою справу.

Близнюки ♊

Для Вас успіх в певній галузі поки не досягнутий. Так, іншим людям здається, що Вам пора зупинитися і пожинати плоди своєї праці. Добре, що вони так думають. Напевно, їм здається, що Ваші досягнення і правда значні. Але якщо Ви хочете бути задоволеними собою, посміхайтеся, кивайте – і продовжуйте в тому ж дусі.

Рак ♋

Пам’ятаєте Тасманії Диявола в старих мультфільмах? Що за швидкість була у цієї злісної істоти! Сьогодні Ви можете багатьом видатися кимось на кшталт цього. Але якщо люди думають, що Вас цікавлять тільки власні потреби, то вони помиляються. Ви більш ніж готові нагадати іншим, як багато вони для Вас означають.

Лев ♌

Ви добре знаєте, чого від Вас чекають інші, але не хочете ні в кого йти на поводу. Це правильне рішення. Тільки Ви маєте право керувати своїм життям.

Діва ♍

Вам зовсім не хочеться приймати ситуацію як є. Ви сповнені прагнення все змінити. Але чи стане стан справ кращим, якщо Ви підете до свого бачення? Чи відповідає результат докладеним зусиллям? Ці два питання Вам потрібно нині задати собі. Самі ці переживання можуть виявитися неприємними, але незабаром Ви побачите, в чому тут позитив.

Терези ♎

Здається, що ризикувати не варто – краще слідувати століттями освяченому способу діяти. Але Ваше внутрішнє прагнення до хаосу прокидається знову. Воно підштовхує Вас до змін заради змін – і дуже може бути, що в підсумку такий підхід Вам сподобається.

Скорпіон ♏

Ми маємо повне право експериментувати з рецептами, і якщо перша спроба буде мати успіх, експерименти стануть тільки більш радикальними. Але якщо все піде не так, і замість готової страви вийде казна-що, ми задумаємося про питання пропорцій та інгредієнтів. Зараз Ви можете відійти від звичного способу дій, а потім згадайте, з якої причини все повинно бути саме так.

Стрілець ♐

Незвичайні люди завжди привертають до себе увагу. Деяким подобається все, що виходить за рамки “норми”. Пора дати волю своїм бунтарським нахилам. А якщо хтось і засмутиться, пам’ятайте: плисти проти течії – Ваше святе право.

Козоріг ♑

Якщо Вашому мозку не вистачало стимуляції, то зараз він її отримає. Їжа для розуму – це завжди прекрасно, але які з отриманих відомостей Ви можете застосувати на практиці? Швидше за все, їх чимало, але почекайте, поки відкриється вся правда.

Водолій ♒

За минулий рік ми навчилися терпиміше ставитися до людей. Ми готові прийняти як даність те, що наша доставка запізнюється. Нові процеси та протоколи означають, що з пунктуальністю є певні труднощі. Готуйтеся дізнатися, що терпіння і труд все перетруть.

Риби ♓

Ніщо не заважає нам хвалити себе час від часу. Вам здається, що це недоречно? Але хіба ми не відчуваємо себе ніяково, коли чуємо похвалу з чужих вуст? Якщо Ви не знаєте, як реагувати на компліменти, приготуйте пару-трійку продуманих відповідей.