Гороскоп на 9 червня 2023 року

Овен ♈

Використовуйте свою здатність викликати прихильність до себе людей, щоб розтопити кригу у Ваших стосунках з колегою. Це цікавий виклик, до якого Ви вже готові. Пошліть йому миле повідомлення з приємними компліментами. Скажіть, що вважаєте його дуже хорошою людиною. Розглядайте це як останній шанс достукатися до нього, адже так воно і є. Якщо він не відповість на Ваші спроби примирення, просто рухайтеся далі. Це його втрата.

Телець ♉

Сьогодні слушний день, щоб серйозно поговорити з якимось другом або кимось із Ваших близьких, хто поводився останнім часом вельми незвично. Запитайте побіжно про те, що нового в житті цієї людини, і подивіться, що вона вам відповість. Хоч би що Ви робили, у жодному разі не звинувачуйте її ні в чому і не намагайтеся викрити. Вона відкриється лише після того, як відчує, що Ви не будете засуджувати її чи сердитися. Якщо він ніколи не був з Вами відвертим у своїх почуттях, не сприймайте це на свій рахунок. Вона просто ще не готова ділитися цим.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви раптово проявите своє кокетство і грайливість. Цей настрій запалить у Вас полум’я, з яким ніхто не буде в змозі впоратися. Перед Вашими милими зауваженнями і зухвалими жартами неможливо буде встояти. Загалом, на вас чекає веселий і цікавий день. Людям подобається, коли їх хвалять, і зовсім небагато хто може так уміло робити компліменти, як Ви.

Рак ♋

Вас можуть неправильно зрозуміти сьогодні, тому що у Вас занадто багато думок у голові. Думати перед тим, як щось говорити – це необхідність. Якщо Ви хочете зберегти теплі стосунки з дорогими Вам людьми, тоді зупиніться і подумайте, перш ніж надсилати якесь повідомлення. Переконайтеся, що відправляєте його саме тому, кому хотіли. У Вас можуть виникнути неприємності, якщо Ви не будете достатньо уважними.

Лев ♌

Ваше терпіння допоможе Вам впоратися з конфліктними людьми. Якщо Ви працюєте в колективі, то сьогодні допоможете людям зрозуміти точки зору один одного і швидше прийдете до спільного рішення. На Вас повісять багато справ, але додаткові обов’язки призведуть до нових можливостей, тому постарайтеся побачити в цьому позитивний бік, перш ніж негативно реагувати.

Діва ♍

Навіть якщо підтискають терміни, постарайтеся сьогодні не поспішати, щоб уникнути метушні. Ви не будете рухатися швидше лише тому, що будете сильніше тиснути на себе. Настав час попросити допомоги у тих, хто завжди пропонує свій час і сили щоразу, коли Ви потребуєте цього. Дозвольте їм допомогти Вам і перестаньте відмовлятися. Ваш душевний стан залежатиме від Вашого спокою та впевненості.

Терези ♎

Якщо якісь Ваші стосунки страждають через брак часу один на одного, то настав час обговорити, що ви вдвох можете з цим зробити. Вам обом варто подивитися на речі ширше і постаратися вийти з безвихідної ситуації, в яку ви потрапили. Поговоріть зі своїм партнером і дізнайтеся, чого б він хотів, а потім поділіться своїми думками. Ви знайдете хоча б один спільний інтерес, чим вам і потрібно буде зайнятися разом.

Скорпіон ♏

Вам буде легко мати справу з людьми, і ще складніше – з числами. Якщо вам доведеться займатися контрактами або будь-якими іншими важливими документами, вам потрібно бути вдвічі уважнішими, ніж зазвичай. Якщо ви не будете перевіряти двічі всю інформацію, то ризикуєте упустити якісь важливі деталі. Прочитайте все, що написано дрібним шрифтом, адже саме там усе й приховується.

Стрілець ♐

Ви з нетерпінням чекаєте спілкування з кимось, рівним Вам за рівнем інтелекту, щоб поміркувати про події, що відбуваються. Але Ви не зможете сильно заглиблюватися в роздуми доти, доки не знайдете тихе місце для розмови. Справжнє спілкування неможливе доти, доки навколо надто шумно. Тому, якщо поки що не видається можливим знайти тихе й спокійне місце, поміняйте свої плани. Зустріньтеся іншим разом. Дуже важливо, щоб навколишнє оточення було придатним для бесіди.

Козоріг ♑

Здається, якийсь Ваш непостійний друг нарешті почав приводити своє життя до ладу і готовий виконати всі свої обіцянки. Але перш ніж виявляти беззаперечну довіру, Вам варто чітко пояснити, яка поведінка для Вас прийнятна, і чого Ви не потерпите. Ця розмова не має стати для нього несподіванкою. Вас здивує те, з якою готовністю він виконуватиме все сказане Вами. У вас починається новий етап у стосунках.

Водолій ♒

Хтось із Ваших близьких останнім часом сумнівався в собі, і зараз він потребує підтримки. Багато ваших спільних друзів помітять це і зійдуться на думці, що ви найбільш підходяща людина, щоб поговорити з нею і допомогти знову здобути повагу до себе. Ви зможете це зробити, адже Ви вмієте знайти творчий підхід у спілкуванні та проявити підтримку. До того ж, Ви вже бували в такій ситуації. Немає нічого кращого, ніж отримати пораду від людини, у якої вже є досвід у подібній справі.

Риби ♓

Незалежно від того, скільки справ Ви на сьогодні запланували, постарайтеся, щоб усе було просто. Якщо Ви намішаєте занадто багато завдань, то ризикуєте не впоратися і стати дуже роздратованими й незадоволеними. Сьогоднішній день може стати вельми приємним, тому буде дуже прикро, якщо ви будете сильно навантажені. Уникайте занадто складних завдань і не намагайтеся зробити все саме так, як Ви хочете. Достатньо того, щоб усе було досить добре, а досконалість залиште на інший раз.