Гороскоп на 24 листопада

Овен ♈

Сьогодні Місяць і Меркурій викликатимуть у вас бажання побачити нові незвідані місця і втамувати спрагу знань. Таким чином, ви можете знайти пригоди до душі, які, крім нових вражень, дозволять вам вийти із зони комфорту і вийти на стадію особистісного зростання. Прямо зараз відкритий, сприйнятливий розум – це все, що Вам потрібно.

Телець ♉

Не дивуйтеся, якщо розмови або обмін думками будуть дещо напруженими. Уся справа в об’єднанні Місяця і Меркурія, які зроблять самовираження більш експресивним. Утім, вибору у Вас немає, і Вам все одно доведеться діяти в обставинах, що склалися.

Близнюки ♊

Місяць і Ваша правляча планета Меркурій зустрічаються раз на місяць. Цього разу темою їхньої бесіди стануть ваші стосунки і зобов’язання. Тож, якщо ви думаєте, що вам будуть корисні свіжі ідеї або мозковий штурм, отже, вони матимуть місце. А якщо буде потрібно підписати якийсь важливий документ, робіть це сміливо. Небеса на вашому боці.

Рак ♋

Чи можна привнести спонтанність у те, що ви робите щодня? Так, і Місяць разом із Меркурієм збираються це зробити. Вони впливатимуть на Вашу роботу, розпорядок дня, звички і самовдосконалення. Сьогодні Вам слід більше прислухатися до прохань інших людей. Це позитивно вплине на ваше життя в цілому.

Лев ♌

Сьогодні оточуючі можуть ходити з кам’яними обличчями, але ви-то напевно не упустите можливість повеселитися. Місяць і Меркурій допомагатимуть Вам генерувати нові ідеї для кращого дозвілля і задоволення. І щойно творіння Вашого розуму опиняться в стадії реалізації, зупинитися вони вже не зможуть, а це означає, що на Вас чекають нестримні веселощі, навіть якщо Вам доведеться все робити наодинці.

Діва ♍

Постарайтеся бути гнучкими й неупередженими щодо складених планів або тих, що перебувають у стадії розроблення. У якийсь момент Ви можете вважати, що головна Ваша мета – чітко виконувати свої обов’язки, а після – гарненько повеселитися. Однак сьогодні може виникнути якась обставина, пов’язана з Вашим домом або сім’єю, яка підтверджує, що дозвілля і задоволення слід відкласти до кращих часів. Повірте, без Вас не обійтися.

Терези ♎

Союз Місяця і Меркурія може змусити вас пошкодувати про те, що у вас немає клона. Ці два світила зберуть навколо вас купу відволікаючих чинників, і ви відчуєте, що просто розриваєтеся на частини, бажаючи все встигнути. Зупиніться на мить і нагадайте собі, що маєте право самостійно вирішувати, що Вам справді необхідно, а від чого можна відмовитися. Розставляйте пріоритети.

Скорпіон ♏

Сьогодні Місяць зосередить вас на матеріальних турботах і питаннях безпеки, сфокусувавши вашу увагу на бажаннях і способах їх досягнення. Оскільки Місяць вступає в союз із Меркурієм, у Вас буде вся необхідна інформація для правильної оцінки Вашого фінансового становища. Ймовірно, все, що Вам зараз необхідно зробити – це проаналізувати свої грошові потоки і внести деякі розумні зміни.

Стрілець ♐

Відкрийтеся для нових креативних ідей! Місяць у Вашому знаку з’єднується з розумним і балакучим Меркурієм, запалюючи іскру, яка допоможе Вам реалізовувати “мозкові штурми”. Які б божевільні думки не спадали Вам на думку, не ігноруйте їх. Деякі з них можуть виявитися справжнім скарбом.

Козоріг ♑

Сьогодні Ви будете трохи не від світу цього. Місяць і Меркурій вплинуть на Ваші сни і підсвідомі думки, відкриваючи доступ за межі реального світу. Можливо, ви відкриєте в собі екстрасенсорні здібності, навіть якщо не особливо вірите в їхнє існування. Зверніть увагу на свою інтуїцію – вона підкаже Вам, як вчинити в складній ситуації.

Водолій ♒

Простежте за тим, щоб сьогодні на Вашому одязі не було жодних плям. Та й загалом забезпечте собі пристойний зовнішній вигляд. Річ у тім, що Місяць і Меркурій спонукають Вас гуляти, зустрічатися з людьми і дуже багато спілкуватися. Те, як Ви презентуєте себе в соціальних колах, має важливе значення, особливо, коли йдеться про довгострокові та корисні контакти.

Риби ♓

Сьогодні відбудеться важлива розмова, що стосується Вашої кар’єри, і Вам конче необхідно бути на ній присутнім, а ще краще – керувати нею. Бесіда з начальником може привести Вас до професійного успіху. Місяць і Меркурій закликають Вас не боятися просити про те, чого Ви дійсно хочете.