Гороскоп на 7 серпня 2023 року

Овен ♈

Той, хто Вас підтримує в цей нелегкий період, залишиться з Вами, тому забудьте про всі сумніви, які у Вас були щодо цієї людини. Однак, Вам варто побоюватися його наростаючого розладу. Він ще більш нетерплячий, ніж Ви, тому скористайтеся своїми вміннями, щоб його заспокоїти. Покажіть їй, що є світло в кінці тунелю. Це допоможе йому скинути напругу і нагадає вам про те, що все налагодиться.

Телець ♉

Вас сьогодні оточуватимуть однодумці, і Ви заводитимете цікаві знайомства. Усі погоджуватимуться з будь-якими Вашими словами – навіть той співробітник або друг, який завжди любить поводитися як адвокат диявола. Будь-який Ваш план може бути реалізований, Вам лише потрібно переконатися, що все починається, як задумано. Не ставтеся занадто амбітно до своїх цілей. Для початку прагніть до того, чого Ви напевно зможете досягти. А потім уже рухайтеся далі до тих задумів, яких Ви лише сподіваєтеся досягти.

Близнюки ♊

Подивіться, скільки енергії Ви віддаєте всьому ідеалістичному, нереальному і явно несерйозному. Вам потрібно займатися кар’єрою, сім’єю та іншими серйозними справами, але Вам також потрібно залишити час і на те, щоб подуріти. Мрії про зміни не завжди тягнуть їх за собою, але це хоча б дає надію і творче натхнення. Уявляти, як би склалося Ваше життя, якби все було по-іншому – це не марнування часу. Це чудовий спосіб залишатися гнучким і рухливим.

Рак ♋

Зосередьтеся на простіших справах, які вимагають меншої уваги до дрібниць. Пам’ятайте: якщо цього ранку ви відчуєте себе розгубленим, це знак, що вам не варто займатися жодними завданнями, які потребують уважного ставлення. Однак, соціальні заходи мають пройти успішно, тому якщо у Вас намічена вечірка або якась інша подія, то сьогодні чудовий для цього день.

Лев ♌

Оточуючі можуть емоційно відреагувати на незручну ситуацію сьогодні, тому краще б у Вас були при собі серветки, щоб запропонувати їх тому, хто втратить самовладання. Завдяки цьому випадку, Ви зможете зрозуміти того, хто, на Вашу думку, ніколи б не відкрився і не показав свою вразливість. Таке відкриття пробудить у Вас змішані почуття. Але не дозволяйте цим почуттям оволодіти Вами – у цьому немає нічого цікавого.

Діва ♍

У Вас таке відчуття, ніби на Вас чинить тиск хтось дорогий Вам? Сьогодні Вам потрібно залагодити всі свої проблеми у стосунках. Хто б не змушував Вас ухвалити рішення, коли Ви до цього ще не готові, ця людина має зрозуміти, що Ви діятимете, коли самі будете до цього готові, і ні хвилиною раніше. Запитайте її, чи може вона дати Вам ще трохи часу – великі шанси, що вона піде Вам назустріч. Ви занадто багато для нього значите, щоб він не надав необхідний Вам простір і повагу.

Терези ♎

Перемога зараз і близько не так важлива, як ваші старання, тому докладіть усіх своїх зусиль, але не перестарайтеся. Вам зараз не потрібно нікому нічого доводити. Просто дійте так, як правильно для Вас. Ви володієте величезною кількістю незайманого потенціалу, але не поспішайте його використовувати. Просто виділіть трохи часу і насолодіться дрібницями життя. Ті вершини, які Ви хочете підкорити, все одно нікуди не подінуться найближчим часом.

Скорпіон ♏

Ви відчуєте себе відстороненими від усього світу, а це означає, що весь Ваш творчий потенціал, краса і хитромудрість будуть заховані від сторонніх поглядів. Майте на увазі, що не всі мають енергію, настрій або бажання, щоб постійно намагатися Вас відкрити. Навколишні намагатимуться доти, доки не здадуться і не залишать Вас у спокої. Якщо Ви хочете побути наодинці зі своїми думками, то так і зробіть. Але якщо Ви чекаєте, що хтось допоможе Вам прорватися у світ, то Ви даремно витрачаєте час. Для початку Вам потрібно відкритися, якщо Ви дійсно хочете налагодити стосунки.

Стрілець ♐

Ви будете без зусиль знаходити рішення, почасти тому, що будете уважніше слухати оточуючих. Звертаючи увагу на те, що відбувається навколо, ви не тільки розважитеся, а й отримаєте важливі уроки, які зможете застосувати в майбутньому. Сьогодні Вам також стане в пригоді Ваша здатність розпізнавати ледь помітні знаки. Ви з легкістю зрозумієте стан справ, якщо будете слідувати своїй інтуїції і підете на кілька усвідомлених ризиків.

Козоріг ♑

Іноді Ваш прогрес у стосунках не зовсім очевидний. Ваш партнер або друг не оголошує результати, тому дуже складно зрозуміти, стали Ви йому дорожче чи ні. Лише час від часу на вас чекатимуть невеликі випробування. Ви сьогодні будете в прекрасному настрої, коли зможете в останню хвилину прийти другу на допомогу. Проявіть свою вірність і великодушність – покажіть, наскільки гарним партнером ви можете бути.

Водолій ♒

Коли сьогодні хтось близький Вам попросить Вас зробити щось, що поставить під сумнів Ваші цінності, подумайте двічі, особливо якщо ця людина просить Вас переглянути ті цінності, які стримують Вас від виконання її прохання. Що Вам справді потрібно зробити, так це подумати, що ця людина взагалі робить у Вашому житті. Так само, як Ви позбуваєтеся шкідливих звичок, Вам потрібно позбуватися людей, які завдають Вам шкоди. Не потрібно бути грубим, просто робіть те, що краще для Вас.

Риби ♓

В курсі Ви чи ні, але Ваша кар’єра зараз проходить цікавий етап змін. Для того, щоб мати краще уявлення про ці зміни, поговоріть зі співробітниками та дізнайтеся, що, на їхню думку, на Вас чекає далі – швидше за все, вони більше за Вас знають про подальший розвиток подій. Приготуйтеся до того, що Вам доведеться набагато більше читати і дізнатися, як вичавити максимум з тих знайомств, які Ви заводите.