Гороскоп на 9 лютого

Овен ♈

Можливо, ситуація стала б менш заплутаною, якби причетні більше комунікувати між собою. У Вас точно поменшало б стресу! Але не думайте, що інші мовчать, щоб Вас позлити. Можливо, вони просто хочуть краще розібратися з тим, що відбувається, перш ніж щось Вам пояснювати. Іншими словами, наберіться терпіння.

Телець ♉

Якщо йому дозволити, страх може пустити глибоке коріння в нашому житті. Як тільки ми переконуємо себе в тому, що страх є дійсним і реальним, для його усунення вже потрібен особливий вид засобу проти психологічних бур’янів. Але у міру того, як частина Вашого світу стає більш комфортною або стабільною, Ви побачите, як страх, який Ви живите, зменшується.

Близнюки ♊

Логічна реакція на щось задовольнить Вашу голову. Але серце закликає реагувати творчо. Можливо, ідеї або плану просто потрібен поштовх. Голова допоможе розібратися, з чим саме Ви маєте справу і що з ним робити. Але голос серця допоможе Вам знайти силу діяти.

Рак ♋

Багато хто з нас працює найефективніше, коли підтискають. Ми можемо добитися дивовижних результатів. Але в умовах строковості, поспіху і хаосу важливо також не поступатися якістю. Рішучість має врівноважувати терпінням. Ваше поточне завдання вимагає саме цього!

Лев ♌

Дружба – нарізно! Але постарайтеся чесно оцінити, чи не завищені Ваші очікування від друга. Вам, можливо, хочеться зближення – а іншому зараз актуальніше охороняти свої кордони. Не ображайтеся. Швидше за все, у людини просто зараз якісь проблеми. Він ще потеплішає до Вас.

Діва ♍

Зараз у фокусі виявиться Ваша професійна ситуація. Але не переживайте, якщо хтось почне жваво цікавитися Вашим минулим або вимагати Вашої думки з якогось питання, якого Ви не хотіли б стосуватися. Тільки Вам вирішувати, що і як розповідати. Але ця історія покаже, наскільки люди Вас поважають.

Терези ♎

Колись найвеличніші експерти нічого не знали про область, яку потім освоїли. Не варто переживати, якщо у Ваших знаннях є прогалини. Ви не зобов’язані сходу знаходити рішення для всіх завдань. Стимул для мозку може прийти з несподіваного джерела. Розслабтеся і чекайте.

Скорпіон ♏

Можливо, варто задуматися про те, чому ситуація вимагає такої термінової уваги. Щось, звичайно, Ви можете зробити, щоб розв’язати проблему, але краще подумати, перш ніж діяти. Немає сумнівів у тому, що Ви зміните і навіть порушите те, що перебуває у певній рівновазі. Але якщо Ваше серце каже, що це варто того, – вперед.

Стрілець ♐

Слабкі ніколи не прощають; прощення – властивість сильних. У словах Махатми Ґанді багато правди. Коли ми нещадні, недобрі або нечутливі, ми можемо прийняти ці якості за силу або напористість. Але наші серця знають, що це не так. А особисто Ваше серце, певно, знає, в чому Ви можете зараз змінити чийсь світ.

Козоріг ♑

Є стара приказка: “Посміхнися, і світ посміхнеться тобі, плач – і ти будеш плакати один”. Зосередьмося на першій половині цієї цитати. Якщо прийдешнє дає Вам привід для посмішки, можете бути впевнені, що близькі люди приєднаються до Вас. А якщо Вам потрібен новий доказ того, наскільки Вас поважають, захоплюються і люблять, то Ви його отримаєте!

Водолій ♒

Гідний супротивник – це людина, що володіє необхідними якостями для ведення чесної боротьби. Нормально, якщо бій передбачає здорову конкуренцію. Але якщо цього не відбувається, то не варто втягуватися в бурхливу дискусію навіть з самим гідним опонентом. Спробуйте побачити, які переваги може таїти відмова від бійки.

Риби ♓

Є стара приказка: “Не можеш перемогти – приєднайся”. Звучить сумно, але іноді є сенс поступитися, а не чинити опір. Ви можете виявити, що, ставши терпимішими до обставин, проти яких виступаєте, можна на диво добре адаптуватися до них. Пора перестати боротися з тим, що може принести Вам користь.