Гороскоп на 8 березня

Овен ♈

Завжди важливо пам’ятати, що ми не знаємо, про що думає інша людина, що відчуває, чим живе. Саме тому потрібно зберігати відкриту свідомість і мати на увазі неочевидні пояснення. Терпіння і співчуття до ближнього зараз будуть як ніколи доречні.

Телець ♉

Розпізнати зону комфорту або рутину, в якій ми загрузли, – завдання не з легких. Думка про те, що пора запустити зміни в тій чи іншій області Вашого життя, може бути далекосяжною і дуже надихаючою. Що б Ви не вирішили змінити, міняйте в задоволення. Ви безумовно не пошкодуєте!

Близнюки ♊

І знову Ваш допитливий розум переповнюють ідеї. Звичайно, для їх втілення в конкретні форми можуть знадобитися серйозні зусилля. Саме тому так важливо ділитися ними і знаходити однодумців. Співпраця – це спосіб позбутися прокрастинації.

Рак ♋

Ви правильно думаєте, що всім часом потрібна турбота. Інтуїція підкаже Вам, кому не вірити, коли він впевнено каже, що допомога не потрібна. Але навіть якщо Ви можете і хочете допомогти, важливо поважати чужі особисті кордони. “Ні” означає “ні”.

Лев ♌

Якщо у Вас запитують, чому це Ви радієте, відповідати Ви не зобов’язані. Вірте своїм інстинктам, якщо вони підказують, що людина просто хоче розділити Вашу радість. Але є ймовірність, що співрозмовник налаштований негативно і з задоволенням потягне Вас за собою. Тільки Вам вирішувати, чи дозволити цьому статися.

Діва ♍

Багато людей в минулому році по-новому оцінили роль телевізора. Але хоча нам і подобається сидіти перед блакитним екраном, наш мозок потребує стимулів іншого роду. Ви отримаєте масу задоволення, знайшовши собі іншу “їжу для розуму”. Чесно оцініть, які стимули здорові, а які – зовсім ні.

Терези ♎

“Яка цікава задача!” Так Ви думаєте, зіткнувшись з викликом? Зараз зробити з проблеми пригоду допоможе залучення в процес іншої людини. Співпраця, ймовірно, припаде Вам до душі.

Скорпіон ♏

Цілком можливо досягти балансу між говорінням і слуханням в спілкуванні з конкретною людиною. Вам може здаватися, що співрозмовник просто прийшов послухати Ваші думки про ту чи іншу проблему між іншим, але це не так. Ви можете дати дуже цінну пораду. Навіть якщо заснована вона швидше на інтуїції, ніж на особистому досвіді, вона все одно може бути дуже точною.

Стрілець ♐

Постарайтеся в повній мірі скористатися суперсилою, якою володієте (і про яку, можливо, навіть не підозрювали). Важливо вчасно помітити негатив і не дати йому прорватися. Вказати іншому на те, що його песимізм токсичний, потрібно дуже делікатно, але Ви впораєтеся з цим завданням.

Козоріг ♑

Допомогти чи не лізти? Ось питання! Важливо пам’ятати, що іноді розділена проблема стає подвійною проблемою. Охоче ​​дайте пораду, але якщо бачите, що від Вас чекають рішення чужих проблем, краще не втручайтеся, інакше проблеми будуть у Вас. Дуже сумно, але це правда.

Водолій ♒

Навіть якщо завдання вимагає більше уваги, ніж Ви готові приділити, ігнорувати її вічно не вийде. Іноді зручніше відволіктися на чужі справи, але від цього Ваші власні проблеми нікуди не подінуться. Мабуть, настав час зосередитися на своїх потребах. Час настав.

Риби ♓

Список невирішених питань, здається, тільки зростає. Але, як не дивно, взаємодія з іншими допоможе Вам взяти себе в руки і розібратися з усім тим, що чекало свого часу. Ефективність інших людей надихне Вас на рішення власних проблем. Дивіться і вчіться!