Чим відлякують чоловіків жінки різних знаків Зодіаку

Часом представники сильної статі готові на все, щоб кохана була щаслива. Однак характер і звички багатьох жінок іноді здатні відлякати навіть найтерплячіших і непробивних чоловіків.

Астрологи стверджують, що подібні особливості нашого внутрішнього світу – заслуга не тільки спадковості та виховання, а й зірок. Як з’ясувалося, представниці багатьох знаків Зодіаку часом бувають нестерпними. З цієї статті ви дізнаєтеся, чим ви відлякуєте представників протилежної статі.

Овен

Представники вогняної стихії мають сильні риси характеру. У парі жінка-Овен легко може зайняти позицію чоловіка, що, звичайно ж, може не сподобатися коханому. Однак багато що залежить від характеру чоловіка. Якщо представник сильної статі має мужність і почуття власної гідності, то союз із такою жінкою навряд чи змусить його задуматися про спільне майбутнє. Однак деяким чоловікам навіть лестить, що всі рішення у вашій парі ухвалюєте саме ви. У цьому разі стосунки будуть тривалими.

Телець

На перший погляд, жінка-Телець може виглядати білою і пухнастою, але мало хто знає про те, що діється за цією прекрасною оболонкою. Тельці мають одну з найбільш відразливих якостей – меркантильність. Під час знайомства з чоловіком перше, на що вони звернуть увагу, це його достаток і соціальний статус. Чоловіки із середнім доходом навряд чи зацікавлять таку жінку.

Приховувати свою розважливість і любов до грошей у Тельців виходить не завжди. Уже під час спілкування чоловік може зрозуміти, що цю жінку, звісно, цікавлять багатства, але ось тільки до його внутрішнього світу вони ніяк не стосуються.

Близнюки

Близнюки – вітряні й непередбачувані натури. Чоловіки ніколи не знають, чого очікувати від таких жінок, і це відлякує їх ще сильніше. Представниці цього знака Зодіаку не побояться витратити всі гроші на нові туфлі або сукню і весь місяць економити навіть на їжі. Їх не збентежить спільна подорож із чоловіком, якого вони знають лише кілька днів, адже для них незабутні відчуття і нові враження набагато важливіші, ніж безпека. Деяких представників сильної статі приваблює такий авантюризм, але багатьох відштовхує. Можливо, багато ваших знайомих належать саме до числа останніх.

Рак

Під час першого знайомства чоловіки можуть бути зачаровані жінкою-Раком. Її мила посмішка і ніжна натура змушують чоловіків відчути себе ще сильнішими. Однак через деякий час у ній розкриються такі якості, про які коханий навіть не здогадувався. Її примхи і тотальний контроль здатні загнати в кут навіть найвитривалішого представника сильної статі.

Така жінка завжди зможе отримати бажане за допомогою методу “батога і пряника”, і її не налякає те, що коханий може просто втекти від домашньої тиранії, адже вже скоро вона знайде собі нову жертву. Однак якщо чоловік відразу завоює місце лідера, то він без зусиль зможе приборкати кохану, але зволікати з цим не варто.

Лев

Цей знак Зодіаку має не найпривабливіші риси характеру, але, як не дивно, жінка-Лев здатна зачарувати будь-якого чоловіка. Її зарозумілість, прагнення до лідерства й уваги притягує багатьох представників сильної статі, незважаючи на те, що ці якості не можна назвати позитивними.

Однак у стосунках із такою жінкою чоловік завжди відчуватиме дискомфорт. Коли Левиці починають вимагати від коханого неможливого, він просто залишає її, і це не дивно. Навіть після розставання ці зодіакальні представники не вважають, що винні в розриві. Уже незабаром вони вирушають на пошуки нового кохання.

Діва

У жінки-Діви нерідко виникають складнощі з пошуком другої половинки. Вони хочуть бачити поруч із собою тільки найкращого чоловіка. Він має бути красивим, багатим, здоровим – загалом, не чоловік, а ідеал. Під час спілкування з протилежною статтю вони так можуть розкритикувати нещасного, що його самооцінка впаде нижче плінтуса.

Під час розмови вона знайде найслабшу точку співрозмовника і точно не проґавить можливості зачепити його найболючіше місце, чи то зовнішність, достаток, чи то статус. Один її погляд здатний змусити чоловіка відчути себе непорозумінням. Звичайно, більшість представників сильної статі відлякують такі жінки, а стосунки з ними, як правило, завершуються вже на початковому етапі.

Терези

Жінки-Терези приваблюють чоловіків своєю безпорадністю. Однак найчастіше ці представниці зодіакального кола самі не знають, що їм потрібно. Іноді вони самі готові звернутися по допомогу, але вже через деякий час вони відторгнуть її. Такі зміни в настрої відштовхують багатьох чоловіків, адже навряд чи комусь сподобається постійно потурати примхам коханої. Звичайно, у деяких представників протилежної статі спочатку виникає бажання дізнатися, що ж завтра захоче кохана жінка. Однак з часом багатьом набридає розгадувати подібні загадки, і вже на цьому етапі стосунки припиняються.

Скорпіон

Представниці цього знака Зодіаку не володіють найпривабливішими рисами характеру, але найбільше чоловіків відштовхує їхня таємничість. У внутрішньому світі жінок-Скорпіонів криється чимало загадок, і не в кожного представника сильної статі виникає бажання їх розгадувати. Крім того, Скорпіони не завжди дозволяють іншим вторгатися в їхні думки, а той, хто намагається зробити це, ризикує нарватися на гучний скандал.

Якщо ж така жінка закохається по-справжньому, то вона зможе спробувати змінити себе заради коханого, але виходить це не завжди. Тому чоловікам залишається два вибори: змиритися або назавжди розлучитися з коханою.

Стрілець

Жінки-Стрільці володіють не тільки унікальними розумовими здібностями, а й багатою фантазією. З них виходять хороші кар’єристки, а ось бути поступливою дружиною їм дуже складно. Часом їм просто стає нудно, і вони починають самостійно придумувати причину для скандалу. Якщо коханий затримався на роботі, значить, у нього з’явилася коханка. Якщо протягом вечора він про щось думає і не розмовляє з коханою, значить, він розлюбив її. Привід для сварки може бути будь-який, але от не завжди він дійсно обґрунтований. Згодом така поведінка починає набридати чоловікам, що і призводить до розриву.

Козоріг

Часом чоловікам хочеться поспілкуватися з жінкою про щось абстрактне, але жінки-Козороги на це не здатні. Робота – їхня головна тема для розмови. За один вечір вони можуть розповісти про ледачих колег, несправедливого начальника, маленьку зарплату, а в цей момент співрозмовник уже буде поглядати на годинник і придумувати привід для відступу. Звісно, якщо представниця цього знака Зодіаку знайде собі партнера з аналогічною пристрастю до роботи, то союз у них буде міцним. На жаль, таких чоловіків не багато, а отже, протягом довгого часу жінці-Козорогу доводиться перебувати в гордій самоті.

Водолій

Жінки-Водолії належать до числа невловимих авантюристок. Нарівні з Близнюками вони тягнуться до пригод і жадають нових відчуттів, але не кожному чоловікові до вподоби така поведінка коханої. Щойно він забажає провести час із коханою жінкою, вона одразу ж вирушить у магазини, на прогулянку з подругами або зовсім покине місто.

Не дивно, що багато представників сильної статі намагаються уникати серйозних стосунків із Водоліями, адже перебувати в постійному очікуванні й надії на побачення з коханою дуже складно. Однак варто чоловікові сприйняти той факт, що стосунків не вийде, Водолій одразу ж починає дошкуляти коханому дзвінками і шукати з ним зустрічі.

Риби

Чоловік, який бажає серйозних стосунків із жінкою-Рибою, ніколи не зрозуміє, відповідає кохана взаємністю на його почуття чи ні. Цей знак Зодіаку відштовхує представників протилежної статі своєю холодністю. Навіть якщо ця жінка закохається до втрати пам’яті, то розповісти про це коханому їй буде дуже складно.

Як правило, ці представники зодіакального кола не завжди можуть відкрито показати свої емоції, що часом відлякує чоловіків. Щоб розгадати загадки її внутрішнього світу, знадобиться чимало часу, і не кожен чоловік справляється з таким складним завданням. Саме тому багато хто з них пропадає, так і не дізнавшись про справжні почуття жінки-Риби.

Оригінал