Гороскоп на 30 березня

Овен ♈

Як слід пояснивши дещо іншій людині, Ви залишитеся навіть в більшому виграші, ніж вона. Повторювати сказане по десять разів не доведеться, але будьте готові урізноманітнити засоби донесення інформації. Ви можете висловитися цілком просто і разом з тим чуйно.

Телець ♉

Чужа реакція Вас дуже турбує. Може, ця людина знає щось, чого не знаєте Ви? А може, це Ви виявили щось, чого ще не помітили інші? Намагайтеся триматися впевнено і постарайтеся знайти спільну мову з людьми. Від цього виграють всі.

Близнюки ♊

Терпляче очікування окупається. Часто ми тільки постфактум розуміємо, які біди могли б статися, якби не проявили самовладання і стриманість. Якщо зараз Ви не до кінця розумієте, для чого взагалі тримати себе в руках, то незабаром зрозумієте.

Рак ♋

Ми часто шукаємо спокою і стабільності, але коли вони настають, ставимося до ситуації підозріло і чекаємо, що з-за рогу вискочить яка-небудь проблема. Але затишшя не обов’язково передує бурі. Швидше спокій виникне тому, що зникне якийсь негативний фактор, який вносив хаос.

Лев ♌

Не потрібно бути психологом, щоб зрозуміти: агресивна і вороже поведінка викликає таку ж реакцію з іншого боку. Пам’ятайте про це, перш ніж починати рубати з плеча і давати волю язику. Ви ризикуєте отримати не менш жорстку відповідь!

Діва ♍

Ваше чуття – найкраще джерело впевненості в складній ситуації. Звичайно, Ви маєте повне право проігнорувати інтуїцію і почати препарувати складний сценарій з точки зору логіки. Але краще дати внутрішньому голосу шанс: він попередить Вас про майбутнє. Не квапте події: все станеться у свій час.

Терези ♎

“Змирися”. Так люди говорять тим, хто дуже незадоволений своєю долею. Але амбіції не означають, що ми не вдячні за те, що маємо. Ми просто хочемо підняти планку! Саме почуття вдячності допоможе Вам досліджувати нові можливості.

Скорпіон ♏

Ми знаємо, що можна змінити все, не сказавши при цьому жодного слова. Сама аура людини вселяє іншим впевненість. Сьогодні такою людиною опинитеся Ви. Все як у відомій приказці: будьте простішими (а ще – впевненішими!), і люди до Вас потягнуться.

Стрілець ♐

Спробуйте наступний метод. Вдихніть глибше. Видихніть. Озирніться: яке Ваше становище? Поки Ви цього не зробите, проблема буде здаватися Вам непереборною, але після цього Ви зрозумієте, як далеко просунулися. Всесвіт гарантує це!

Козоріг ♑

Важливо пам’ятати, що дії передує думка. Це особливо корисно, якщо від Вас не вимагається особлива стриманість. Ви можете думати, що випромінюєте ентузіазм, а люди бачать одну тільки агресію. Але якщо Ви уважніше обміркуєте свій підхід і продумаєте слова, то позбавите себе від багатьох проблем.

Водолій ♒

Ви правильно розумієте, що зроблені зараз кроки вплинуть на кінцевий результат. Але краще утримуватися від крайніх заходів. Якщо Ваші дії будуть стриманими і акуратними, довгоочікуваний результат порадує Вас більше. Вносьте зміни за необхідності – і робіть це вдумливо.

Риби ♓

“Твої губи рухаються, але я не чую слів”, – співає Девід Гілмор з Pink Floyd (до речі, він теж Риба). Справа не в тому, що співрозмовник Вас не чує або не розуміє людську мову. Він просто не хоче розуміти. Ваші слова влітають, як мовиться, в одне вухо і вилітають з іншого. Може, є кращі способи витратити час і сили, ніж умовляти його? Мабуть, так.