Бажані чоловіки за знаком Зодіаку

Ось для кого любити — так само природно і необхідно, як дихати.

Скорпіон

Чоловіки-Скорпіони шалено харизматичні і неймовірно привабливі. Досить одного погляду, щоб завоювати серце дівчини. Вони володіють якоюсь чарівною енергією, якій дами неспроможні протистояти. Проте, якщо ви заглянете в серці Скорпіона, то зрозумієте, що насправді представники цього знака Зодіаку — люди далеко не прості.

Щоб завоювати їхню довіру, вам доведеться докласти чимало зусиль. Але якщо це вдасться, то можете бути впевнені в тому, що любов і відданість Скорпіона залишаться з вами назавжди.

На перший погляд, представники цього знака Зодіаку можуть здатися легковажними, але насправді немає чоловіків більш вірних, ніж Скорпіони.

Будувати успішні відносини зі Скорпіонами можуть тільки сильні жінки, оскільки представники цього знака завжди кажуть правду в обличчя, а це може сильно поранити. Якщо ви хочете бути разом із таким чоловіком, просто не варто приймати всі його висловлювання близько до серця. У відносинах для чоловіків, народжених під цим знаком, головне завдання — зробити свою жінку найщасливішою у всьому світі.

Близнюки

Чоловіки-Близнюки — справжні джентльмени. Вони роблять все по-особливому, з певною вишуканістю. Завдяки їхній чарівності, дівчата закохуються в них за лічені секунди.

Крім джентльменських манер, Близнюки володіють і іншими рисами, які ви оціните, дізнавшись їх ближче. На відміну від більшості чоловіків, Близнюки не говорять тільки про себе, вони ще й вміють слухати.

Після того, як ви поділитеся з Близнюками своєю проблемою, вони обов’язково скажуть, що думають про вашу ситуації і порадять, як краще вчинити. Їхнє жіноче начало досить розвинене, тому вони так добре розуміють жінок і їхні проблеми.

Чоловіки-Близнюки не тільки дуже добрі, але і шалено сексуальні. Це проявляється не тільки в їхньому зовнішньому вигляді, але і в поведінці. Вони вміють фліртувати і знають, як підтримувати інтерес до себе з боку представниць протилежної статі.

Терези

Чоловік-Терези — ласий шматочок. Йому приємно, коли ви отримуєте задоволення. Він насолоджується цим. Якщо ви зустрічаєтеся з представником цього знаку Зодіаку, то можете бути впевнені в тому, що він зробить все можливе, щоб задовольнити вас в ліжку і поза ним.

Терези творчо підходять до спокушення. Їхнє побачення і романтичні жести неможливо забути.

Представники цього знака люблять конфлікти, і тому намагаються їх уникати. Але якщо вони захочуть вас в чомусь переконати, то будь-яку ціну намагатимуться довести, що праві (і найчастіше вони дійсно праві).

Крім усього іншого, цей чоловік ніколи вас не підведе. Він буде на вашому боці, незважаючи ні на що. Навіть під час сварки він спробує вас втішити, бо йому важко дивитися на те, що ви засмучені.

Оригінал