Гороскоп на 26 лютого

Овен ♈

Здається, що у Вашому житті стало менше обмежень, проте Ви все ще маєте відповідати перед тим самим начальством, що й раніше. Однак зараз Ви бачите більше доступних варіантів дії та готові скористатися моментом і детально їх усі вивчити. Будьте обережні й не перенапружуйтеся в процесі дослідження. Думайте наперед про те, чого ви хочете досягти, перш ніж погоджуватися на план, який може завести вас у зовсім іншому напрямку.

Телець ♉

Ви прагнете проявляти справедливість у своєму розв’язанні проблем, однак ви вже могли скласти свою думку на підставі чужих слів. На жаль, брак гнучкості може закрити перед вами можливість обговорення перш ніж воно почнеться. На щастя, присутність Місяця у Вашому 8-му Домі близькості підвищує Ваше бажання розібратися в тому, що відбувається, глибше. Посуньтеся сьогодні з мертвої точки. Активні обговорення можуть привести до точок дотику, особливо якщо ви будете готові змінити свою думку.

Близнюки ♊

Ви схильні бачити найкраще в інших людях, проте можете зійти з курсу через свою помилкову інтерпретацію їхніх намірів. На жаль, Ваша готовність приймати все за чисту монету може стати причиною проблем. Хоча все може насправді бути чудово, варто зменшити свій оптимізм. Будьте реалістичні щодо стосунків – це зведе до мінімуму ймовірність великого розчарування. Замість того щоб покладати на когось усі свої надії, просто висловіть свої бажання і залиште решту на милість вищих сил.

Рак ♋

У вас можуть бути абсолютно нереалістичні очікування щодо того, чого ви можете сьогодні досягти на роботі. Усі навколо сповнені ентузіазму з приводу своїх планів, проте їхні інноваційні ідеї можуть виявитися не такими вже й хорошими, як здається. Ви досить мудрі й обережні в тому, що стосується чудових, на перший погляд, можливостей, проте немає причин для занадто негативного настрою. Ви можете досягти помітного прогресу, якщо не будете прохолоджуватися. Збереження своєї цілісності під час співпраці з іншими людьми – це Ваш шлях до успіху.

Лев ♌

Ваші нинішні уявлення про майбутнє мотивують вас сьогодні на вирішення складної проблеми. Однак може з’явитися спокуса прикрасити ситуацію своїм оптимізмом. На щастя, Ваша правляча планета Меркурій гармонійно поєднується з інноваційним Ураном, даючи вам можливість надихати своїм прикладом інших людей на нестандартне мислення. Однак нічого не можна домогтися за допомогою перебільшення своєї можливості з усім впоратися самостійно. Продемонструйте свій розум, попросивши допомоги, коли вона вам необхідна.

Діва ♍

Ви можете зануритися в минуле і вдатися до спогадів про дитинство, а причиною стане якась подія вдома. Струситися від цих спогадів буде дуже складно, навіть якщо ви зайняті роботою, незалежно від того, чи будуть вони дратівливими, чи приємно ностальгічними. Насолоджуйтеся своїми фантазіями, однак не втрачайте з поля зору шлях до реальності. Спогади про минуле корисні лише в тому разі, якщо ви застосуєте свій досвід до нинішніх обставин.

Терези ♎

Чудові люди у Вашому найближчому оточенні тільки того й чекають, щоб стати Вашими найактивнішими захисниками. Запросіть їх допомогти вам, інакше втратите можливості, які вони можуть запропонувати. Не ховайте сьогодні голову в пісок, роблячи вигляд, що ви з усім можете впоратися самостійно, щоб справити враження на оточуючих. Парадоксально, але саме Ваша вразливість допоможе статися справжнім дивам.

Скорпіон ♏

Безперервний потік ідей дасть Вам практичні рішення затяжних проблем. На щастя, довіра до своєї інтуїції допоможе Вам знайти найприйнятніше рішення для всіх, хто замішаний у ситуації. Розумний Меркурій формує продуктивний зв’язок із філософським Юпітером, збільшуючи потенціал того, що відбувається, і допомагаючи іншим людям надихнутися Вашими словами. Але демонстрація розумової переваги буде не такою переконливою, як допомога оточуючим у поліпшенні їхнього життя. Менше говоріть і більше робіть.

Стрілець ♐

Ваші дипломатичні таланти допоможуть якнайкраще вийти сьогодні зі складної ситуації. Рефлексивний Місяць перебуває у Вашому знаку, посилюючи емоції, і Ви можете використовувати свою суб’єктивність як перевагу. Хоч як дивно, приховування почуттів матиме ефект, зворотний очікуваному. Висловіть свої бажання відкрито і дозвольте подіям цього дня розвиватися самостійно. На щастя, ви можете чітко і ясно висловити, що у вас на думці, і водночас зберігати доброзичливість у спілкуванні з оточуючими.

Козоріг ♑

Якщо сьогодні оточуючі дізнаються, що Ви приховуєте деякі свої емоції, це буде не дивно. Насправді цілком імовірно, що Ви приховуєте козирну карту в рукаві, яка може змінити весь хід подій. Хоча інтуїція радить зберігати статус-кво ще якийсь час, Ваша нестримна посмішка видасть секрет. Проте зачекайте, поки настане відповідний час, перш ніж поділитися новинами. Не квапте процес, коли так багато стоїть на кону.

Водолій ♒

Колеги можуть вмовляти Вас приєднатися до них у якомусь позаробочому занятті. На щастя, ви не так сильно пов’язані попередніми зобов’язаннями, що дасть вам змогу добре провести час із людьми зі свого професійного кола. Ваша творча енергія зараз на самому піку, і вона проявиться як у спілкуванні, так і в креативних заняттях. Не турбуйтеся про те, що оточуючі подумають про Ваші дії. Свобода полягає в тому, щоб бути собою без чийогось дозволу.

Риби ♓

Сьогодні Ви можете, на власний подив, нарешті отримати загальне визнання, на яке довго чекали. Ваша постійна наполеглива робота може навіть принести давно очікуване підвищення зарплати або просування в кар’єрі. Ваші побоювання починають розвіюватися. У нинішньому світлі захоплення, спрямованого на Вас, пам’ятайте, що дуже скоро все повернеться у звичну колію. Проте позитивні відчуття назавжди залишаться з Вами.