Гороскоп на 25 січня

Овен ♈

У якийсь момент Ви можете подумати, що Вам доведеться мати справу з якимись подіями, які викликатимуть у Вас почуття дискомфорту. Втім, готуватися до найгіршого Вам зовсім не обов’язково. Насправді Ви дещо все перебільшуєте, що й стає причиною Вашого занепокоєння. Насправді радикальних заходів вам вживати не доведеться, тому постарайтеся заспокоїтися і налаштуватися на позитив.

Телець ♉

Не відкидайте щось нудне, якщо зовсім недавно це здавалося Вам гарною ідеєю. Можливо, в якийсь момент Ви повірили в успіх якоїсь справи, а потім передумали через певні причини. Однак невпевненість, розгубленість або сумніви можуть затьмарити Ваш погляд на те, що все ще має надихати. Відкласти цей план – це одне, але відмовитися від нього зовсім? Це погана ідея!

Близнюки ♊

Ви можете подумати, що у Вас є хороший привід, щоб промовчати. Відкритися комусь і нібито зробити себе вразливими може здатися не найкращою ідеєю. Однак таке ставлення, найімовірніше, пов’язане з падінням упевненості в собі і не більше того. Не варто плекати в собі надумані побоювання і необґрунтовані страхи. Запитайте себе, що страшного станеться, якщо Ви виллєте комусь душу? Правильно, нічого поганого. Не бійтеся говорити!

Рак ♋

Не дозволяйте невизначеності впливати на Ваше ставлення до партнерства або зобов’язань. Вірте в те, що Ви бачите, і знайте, що Ваші очі Вам не брешуть. Інакше Ви ризикуєте потрапити під негативний вплив Нептуна, який змусить Вашу уяву діяти проти Вас. Тож зараз не час давати остаточні оцінки або виносити остаточний вердикт.

Лев ♌

Навіть якщо Ви думаєте, що відмінно справляєтеся зі своїм страхом, Ви можете бути впевнені, що інші люди знають про нього. Втім, так роблять усі, тож не думайте про це. Замість цього постарайтеся розділити з кимось свою тяжку ношу. У Вашому оточенні напевно знайдеться той, хто допоможе Вам, тож говоріть і знайте, що проблема розділена на двох – це вже половина проблеми.

Діва ♍

Якщо Ви будете говорити чесно і відкрито про якусь делікатну справу, Ви напевно відчуєте полегшення. І що більше Ви концентруватиметеся на позитивному результаті, то більша ймовірність того, що Ви його отримаєте. Ви ж знаєте, що є багато плюсів у тому, щоб говорити правду. Тож не припиняйте вірити в щирість і в те, що вона викличе таку саму реакцію з боку Вашого співрозмовника.

Терези ♎

Побачити килим, висмикнутий з-під когось у мультфільмі чи фільмі, може бути кумедно. Однак це зовсім не смішно, коли це відбувається з Вами (метафорично, звісно). Неприємні відчуття може викликати, якщо щось, здавалося б, стабільне в якийсь момент перестає бути таким. Але в даному випадку Вам не варто турбуватися, адже Ваша невпевненість у чомусь спричинена, найімовірніше, Вашою занадто бурхливою фантазією. Загалом, уся проблема у Вашому сприйнятті.

Скорпіон ♏

Як Ви смієте випробовувати долю? Легко! Адже Ви напевно досить самовпевнені, щоб дивитися їй в очі. Звичайно, в якийсь момент Ви можете засумніватися в успіху Вашої справи. Адже Ви не хочете зіпсувати чи зруйнувати те, над створенням чого так багато працювали. Але саме доля може підбурювати Вас. Вона закликає Вас прийняти її виклик. Зробіть це!

Стрілець ♐

У дитинстві Вас напевно вчили ніколи не боятися хуліганів. І, звісно, Вам було страшно, але хуліган не повинен був це знати, навіть якщо у Вас тряслися жижки. Сьогодні Вам, імовірно, доведеться зіткнутися із залякуванням або нав’язливим впливом, але це не привід боятися. Зберіться і зробіть так, щоб у Ваш бік навіть не сміли дивитися. Пам’ятайте, що будь-яка побачена Вами проблема не така страшна, як Вам може здатися на перший погляд.

Козоріг ♑

Якісь обставини у стосунках або на роботі можуть підштовхнути Вас до позиції “хай буде, що буде”. Ви навіть можете подумати, що все відбудеться незалежно від Вашої участі. Однак, якщо існує хоч якийсь вибір, Ви маєте усвідомлено його зробити. І не думати про те, що найгірше може статися. Просто дійте!

Водолій ♒

Усім відомо, що деякі футбольні тренери кажуть своїм командам, що ключові гравці суперника здаються виснаженими або в них страшне похмілля. Це, мовляв, видно неозброєним поглядом. Незважаючи на те, що найчастіше це неправда, такий легкий обман досягає своєї мети, підвищуючи бойовий дух і впевненість у своїх силах. Тож, якщо Ви отримаєте в чомусь схожу інформацію, не варто їй вірити, а ось підіграти можна.

Риби ♓

Роздуми про те, чи варто Вам звернутися до когось по допомогу, ймовірно, є вірною ознакою того, що Ви повинні це зробити. У цієї людини є щось, що потрібно Вам, чи Вам потрібна просто її порада? Хай там як, починати діалог доведеться Вам, тож зробіть усе можливе, щоб продемонструвати максимум комунікабельності. Трохи зусиль з Вашого боку обіцяють значно більший результат у підсумку.