В життя цих знаків Зодіаку незабаром може повернутися колишня любов

Хоча раніше вам здавалося, що ви уникли всіх труднощів розставання, зустріч з колишньою любов’ю покаже, як сильно ви помилялися. Колишню любов так просто не забути, і вона навіть може відродитися з попелу.

Спочатку це виб’є вас із рівноваги, а потім поставить перед вибором. Під кінець року така непроста любовна ситуація очікує представників кількох знаків Зодіаку, тому радимо перевірити, чи не належите ви до їхнього числа.

Овен

Минуле нагадає вам про себе. У цьому випадку використання старої фрази «прощавай, минуле» недоречно, оскільки навіть птахи знають, що від карми не сховатися.

Колишня любов може знову зв’язатися з вами. Він або вона ніби випадково зателефонують вам зі словами: «Привіт, просто хотів/хотіла поцікавитися, як у тебе справи і чим ти зараз зайнятий/зайнята». З цього все і почнеться…

Висока ймовірність примирення, яка покладе початок серйозним стосункам. Що ж, удачі, вам вже давно пора стати розважливими!

Близнюки

Близнюки теж пізнають на собі всю міць долі і карми. Народжені під цим знаком будуть переживати непрості події, що не дасть їм уникнути зустрічі з примарами минулого.

Того, хто довгий час страждав від самотності, очікує створення міцних і стабільних відносин. А тим, кого вже пов’язують емоційні відносини з іншою людиною, доведеться їх переосмислити. Якась вища сила змусить вас знову зв’язатися з людиною, якої ви не бачили вже дуже давно, але до якої у вас досі глибоко всередині жевріє почуття.

Рак

В житті Раків не все так гладко. Справи такі: ваш будинок, стосунки та шлюб знаходяться під величезним тиском, як і кар’єра. Але спокій, терплячість, наполегливість і рішучість допоможуть вам вирішити свої емоційні проблеми.

А ще вам доведеться битися з привидами минулого. Ви просто не можете протистояти покликам того, що заволоділо вашим серцем. Ви будете шукати можливість отримати ще одну його дозу, чого б це не коштувало.

Ті Раки, які протягом року не могли знайти свою любов, під кінець року отримають ще одну можливість. Використовуйте її.

Оригінал