Гороскоп на 11 грудня

Овен ♈

Ви багато працювали, щоб досягти нинішнього становища. Але чи готові Ви ділитися, коли близькій людині потрібна допомога? Звичайно, Овен ніколи не відмовить другові в нужді. Можливо, Вам доведеться порушити якесь із своїх особистих правил, але Ваше серце знає, що це правильний вчинок.

Телець ♉

Будьте готові з головою зануритися в тему, яка зачепила Вашу уяву. Не переживайте про чужу думку на цей рахунок. Інші можуть не розуміти Вас, але не відступайте. Ви розширюєте кругозір, пробуєте нове – і це чудово!

Близнюки ♊

Близнюки – це ніби дві людини в одному, але і цій подвійній людині потрібні партнери. Якщо останнім часом прогрес у якійсь справі не ладиться, прийшов час пошукати помічника. Наявність партнера допоможе Вам взяти на себе тільки ту частину роботи, яка Вам вдається найкраще. Після цього успіх буде гарантований.

Рак ♋

Якщо Ви підійшли до проблеми з правильної сторони і вирішили її, значить, не такою вже складною вона була. Ваш успіх – абсолютно реальний і заслужений, а значить, Вам потрібно винагородити себе. Інші можуть не до кінця розуміти, що сталося, тому візьміть справу в свої руки.

Лев ♌

Якщо б Левову креативність можна було продавати в таблетках, Ви б озолотилися! Ваша уява – це щось. Проявіть ініціативу, і результат не змусить себе довго чекати. Чи може прихований талант, розкрившись, зміцнити фінансове становище? Безсумнівно!

Діва ♍

Прагнучи показати іншій людині, що Вам на неї не плювати, Ви можете створити саме хибне враження. Може здатися, що Ви не надаєте підтримку, а критикуєте. Але важливо розуміти, що Ваш досвід і справді корисний. Недбале зауваження, однак, може підірвати довіру. Будьте обережні.

Терези ♎

Якщо Вас тягне на незвідану територію, не думайте, що в цих прагненнях Ви самотні. Дійте так: спершу зрозумійте, що мова йде про захопливу пригоду, а потім знайдіть того, хто відправиться їй назустріч разом з Вами. Місяць підтримає будь-які партнерські починання. Одна голова – добре, а дві – краще!

Скорпіон ♏

Скорпіон – натура інтуїтивна і не відмовляється від задоволень. Але сьогодні Вам не хочеться ризикувати. Звичайно, це тимчасово. Але у Ваших силах домогтися балансу між декадентськими прагненнями і спрагою безпеки. Життя надто коротке, щоб відмовляти собі в маленьких радощах.

Стрілець ♐

Те, що надихає Вас, іншим здається дичиною і дурістю. Але Ви більш ніж упевнені у своєму виборі. Труднощі не лякають, адже це безцінний досвід. А значить, продовжуйте впевнено йти до своєї мети. Впевненість – Ваше друге ім’я!

Козоріг ♑

Креативність Козорога часто недооцінюють, а все тому, що Ви мало її показуєте людям. Але сьогодні Ваш час настав! Те, що Ви пропонуєте, здатне надихнути багатьох. У Вас є мета, а коли у Козорога є мета, перешкод на шляху до неї не існує!

Водолій ♒

Те, що надихає Вас, іншу людину приводить в жах. Але різниця в сприйнятті не повинна ставати приводом для конфлікту. Навіть якщо Ви цілком переконані у власній правоті, немає потреби вбивати її в голову ближньому. Нехай робить те, що вважає за потрібне, а Ви спостерігайте. Час все розставить на свої місця.

Риби ♓

Здається, Вам доведеться мати справу з людьми, які будуть ставити Вам палиці в колеса. Тим не менш, рішення цих проблем принесе цінний досвід, нехай навіть те, що тут і зараз відбувається Вас вкрай дратує. Не Ви винні в затримках на шляху до бажаного, але саме Ви вирішуєте, зійти з маршруту чи ні.