Гороскоп на 2 серпня 2023 року

Овен ♈

Навіть якщо Ви сьогодні в настрої ділитися, постарайтеся тримати особисте при собі. Якщо відчуєте, що ось-ось розповісте якийсь секрет, замовкніть і покладіть цьому край. Навіть якщо Ви всього лише зробите кілька натяків своєму найближчому другу, Ви можете ненавмисно видати величезний секрет, про який не можна розповідати. Ви не можете собі дозволити такий ризик, тому постарайтеся сьогодні провести якомога більше часу наодинці з собою. Сьогодні не найкращий день для задушевних бесід.

Телець ♉

Ви хороший товариш і будете поблажливо ставитися до своїх друзів, якщо ті скажуть щось грубе або дивне. Ви просто пропустите це повз вуха і припустите, що неправильно їх зрозуміли або щось не розчули. Але сьогодні Вам варто звернути увагу на дивну поведінку. Це може бути ознакою ще більшої проблеми. Якщо хтось із друзів поводиться нехарактерно, не варто думати, що він просто встав не стій ноги. Поцікавтеся, що з ним відбувається. Найімовірніше, він чекав, щоб поділитися з Вами.

Близнюки ♊

Настав час повною мірою проявити свою грайливість. Ви вже давно строїли оченята і посміхалися, і до чого це Вас привело? Можливо, з’явилася невелика схвильованість і збудження, але реального прогресу немає. На щастя, немає кращого часу, ніж сьогодні, щоб перейти на новий рівень. Затримайте свій погляд трохи довше і привітайтеся замість звичної посмішки. Запитайте про плани на вихідні. Розпочніть безневинну скромну бесіду і подивіться, куди вона вас приведе.

Рак ♋

Сьогодні відповідний день, щоб трохи підбадьоритися і покинути свою зону комфорту. Виходячи зі свого звичного кола спілкування, ви трохи ризикуєте, але при цьому на вас може чекати потенційна винагорода. Зосередьтеся на тих дружніх стосунках, які ще не достатньо зміцніли, і дізнайтеся, чи може ця людина приділити Вам трохи часу. Ваше почуття гумору збігається з його, і у вас двох є багато спільного досвіду. Настав час разом його вивчити. Спробуйте новий спосіб мислення.

Лев ♌

Ви поділяєте свої прагнення з якоюсь дуже важливою людиною, і вам потрібно дати їй зрозуміти, що вона може на вас покластися. Нехай знає, що Ви в його команді, готові одразу заглибитися в процес і почати роботу будь-якої миті, коли буде потрібно, і переконайтеся, що Ви говорите це від щирого серця. Досягнення успіху є природним, коли Ви маєте справу з впливовими людьми. Командна робота – це не тільки чудовий засіб підняття морального духу, а й чудовий спосіб налагодити стосунки з людьми, які можуть допомогти Вам досягти більшого у Вашій кар’єрі.

Діва ♍

Хтось із Ваших друзів поводиться негідно, і сьогодні він не стане прислухатися до Ваших мудрих порад. Він зараз не в настрої тверезо мислити – він лише хоче весело проводити час і не брати на себе жодних зобов’язань. Дозвольте їй йти своєю дорогою і просто спостерігайте, куди це її приведе. Ви не можете взяти на себе відповідальність за чуже життя – це поставить вас у становище, на яке ви не заслужили. Крім того, це дасть йому привід не сприймати Вас всерйоз.

Терези ♎

Для того, щоб розібратися в якійсь недавній проблемі, знайдіть іншу людину, щоб поділитися своїми сумнівами. Найкращим варіантом буде колега, бо він може бути об’єктивнішим, ніж кохана людина чи близький друг. У нього може з’явитися інша точка зору, про яку Ви й не думали, і незважаючи на те, що він говоритиме не те, що Вам би хотілося почути, його слова допоможуть Вам знайти найкраще рішення. Вам потрібно знати, до кого звертатися в певних ситуаціях. Друзі не завжди можуть допомогти.

Скорпіон ♏

Перш ніж Ви займетеся чимось новим сьогодні, переконайтеся, що знаєте, що робите. Прочитайте інструкції і не забудьте, що написане дрібним шрифтом завжди найважливіше. Ставте будь-які запитання, які у Вас виникнуть. Вам зараз просто не можна приймати все за чисту монету – навколо надто багато невизначеності, і Вам потрібно бути на крок попереду. Завжди є щось недомовлене, і безумовно у Ваших інтересах дізнатися, що саме.

Стрілець ♐

Проявивши сьогодні гнучкість, Ви зможете більшого домогтися. Якщо, перебуваючи в такому становищі, ви відмовитеся підлаштуватися або змінити свій графік, то можете багато чого позбутися і зіпсувати свою репутацію. Відмовившись від того, що вас бентежить або засмучує, ви можете забрати в себе чудову можливість зростання. Тому залиште свою зону комфорту і змиріться з думкою про те, що ні в чому не можна бути впевненим напевно. Проявіть винахідливість і знайте, що незважаючи ні на що, Ви впораєтеся.

Козоріг ♑

Коли сьогодні Ви зіткнетеся зі складнощами, все, що Вам потрібно буде зробити, – це зосередитися. Сфокусуйтеся на меті, і Ви обов’язково переможете. Досягнення мети, яку Ви зараз переслідуєте, залежить лише від Вас, тому не хвилюйтеся, що хтось візьме все на себе або все Вам зіпсує. Тільки для того, щоб Вам було спокійніше, постарайтеся уникати непостійних людей, які говорять одне, а роблять інше. Вам ні до чого додаткові переживання, навіть якщо вони не становлять жодної загрози.

Водолій ♒

Сьогодні невідповідний день для пересувань. Хоч би куди ви пішли, на вас чекатимуть затори на дорогах, довгі черги і неприємні умови. Якщо у Вас є можливість залишитися сьогодні вдома, то Вам варто так і зробити. Там вам буде чим зайнятися, і, найімовірніше, у вас є пара справ, про які потрібно подбати. Вихід у світ може стати пригодою, але наразі він буде більше схожий на клопоти. Якщо хтось із друзів або Ваша кохана людина зможе провести з Вами час, тим краще.

Риби ♓

Сьогодні вдома може виникнути якась проблема. Якщо так і буде, Вам варто зробити її вирішення Вашим головним пріоритетом. Ця проблема буде являти собою зміну, яку вам належить зробити. Наприклад, якщо у Вас виникне конфлікт із сусідами на ґрунті прибирання, Вам потрібно буде позбутися хаосу у своєму житті. Викидання сміття стосується не тільки кавової гущі, котячого туалету або порожніх пляшок. Крім цього, Вам потрібно позбутися своїх негативних емоцій і невпевненості в собі, і зараз дуже вдалий для цього час.