Гороскоп на 1 серпня 2023 року

Овен ♈

Вас хтось виводить із себе? Складається враження, що ця людина не вміє слухати голос розуму і переконана у своїй правоті. Можливо, вона відмовляється бачити якісь альтернативні рішення. Якщо Вам здається, що Ви б’єтеся головою об стіну, то відступіть і перестаньте це робити. Навчіться вчасно зупинятися. Якщо у Вас не вистачає терпіння на когось, просто обходьте його стороною. Деякі просто не вміють працювати з іншими людьми, і це не Ваша проблема.

Телець ♉

Незважаючи на те, що у Вас є гарний привід для святкувань, сьогодні не підходящий день для того, щоб балувати себе або влаштовувати гучну вечірку. Ба більше, найкращим планом дій зараз буде применшення своїх досягнень. Це заощадить Вам гроші, сили і справить враження на тих, хто боявся, що вся ця похвала сильно затуманить Вам розум. Трохи пізніше у Вас буде купа часу, щоб влаштувати велику вечірку, зараз же не час спочивати на лаврах.

Близнюки ♊

Спогад з минулого послужить приємним і дуже необхідним відволікаючим фактором сьогодні, а також наповнить Ваше життя новою енергією і свіжими ідеями, які пробудять у Вас почуття нових можливостей. Історії якоїсь конкретної людини будуть як ніколи захопливими і надихаючими. Проведіть із нею якомога більше часу. Їй є чого Вас навчити, хоча вона може некомфортно почуватися в ролі наставника. Вам, найімовірніше, доведеться докласти зусиль, щоб він поділився своїми знаннями.

Рак ♋

Спілкування з іншими людьми зробить Вас сьогодні неймовірно щасливими. Ви отримаєте величезний заряд енергії від їхніх ідей і планів. Це навіть може вас надихнути. Тому постарайтеся зав’язати розмову в будь-якому місці і в будь-який час. Ви ж знаєте, що незнайомці – це друзі, з якими Ви ще не встигли налагодити стосунки, тож підіть і познайомтеся з кимось іще! У Вас ніколи не було проблем із початком нових стосунків, тож сьогодні на Вас чекає легкий день, сповнений відкритих людей і цікавих бесід.

Лев ♌

Почніть докладати більше зусиль у роботі – не бійтеся і не дійте з почуття страху. Просто займайтеся, працюйте, робіть усе правильно і не витрачайте час на балаканину з колегами. Ви думаєте, що у Вас усе під контролем, і, найімовірніше, так і є. Але немає межі досконалості, і Вам потрібно бути готовим до того, щоб домагатися нових цілей. Обговоріть із начальником, як загалом ідуть справи. Покажіть свою зацікавленість у загальному результаті, не тільки у своєму особистому становищі.

Діва ♍

Сьогодні Ви будете об’єктом чиєїсь пильної уваги й отримаєте відгуки, які Вам, найімовірніше, не сподобаються. Але не приймайте це близько до серця. Люди можуть висловлювати думки, з якими Ви будете не згодні або які Вам навіть не подобатимуться – і те, як Ви з цим справлятиметеся, скаже багато про Вас. Покажіть людям свою зрілість і здатність сприймати правду без прояву злості. Підходьте до цього більш обдумано і захистіть себе від цих коментарів. Тримайте свої емоції під контролем і не показуйте, що їхні слова можуть Вас зачепити.

Терези ♎

Кумедне непорозуміння сьогодні допоможе Вам більш толерантно ставитися до людей, які відрізняються від Вас, а також нагадає Вам, що сміх може зблизити, незалежно від прірви між вами. Гармонії найлегше досягти, коли Ви думаєте про людину тільки найкраще і зустрічаєте її з посмішкою замість усмішки. Ви відкриті до людей і доброзичливо налаштовані, і сьогодні чудовий день, щоб заводити знайомства і справляти гарне перше враження.

Скорпіон ♏

Ви зараз чудово самі з усім справляєтеся, працюючи у своєму власному темпі, тому вам нема чого змінюватися. Який сенс починати працювати в команді? Люди, з якими Ви працюватимете, можуть збити Вас із ритму, і Ви зрештою витратите більше часу, ніж Вам би хотілося, притираючись до важких особистостей і розбираючись із бюрократичними проблемами, що виникають, коли в робочому процесі беруть участь більше ніж двоє людей. Якщо Ви зараз не можете працювати поодинці, то хоча б постарайтеся бути найтихішим.

Стрілець ♐

Не варто сильно покладатися на свої аналітичні здібності, коли робитимете якийсь романтичний жест. Логіка не завжди може бути застосована до сердечних справ, і ніхто не може передбачити реакцію чи відповідні дії людини. До того ж, якщо Ви надто ретельно обдумуватимете кожне слово чи швидкий погляд, Ви можете паралізувати себе дрібницями, які не мають жодного значення. Тому думайте серцем. Будьте відкриті та щирі у своїх почуттях – просто зізнайтеся, коли на Вашу думку настане слушний момент.

Козоріг ♑

В останні кілька днів Ви були не настільки енергійні, але те, що Ви рухаєтеся в повільному темпі, не так вже й погано. По-перше, це допоможе Вам зберегти сили. По-друге, Ви позитивніше ставитиметеся до світу і людей, які вас оточують. Тому, якщо у Вас буде така можливість, вимкніть сьогодні свій моторчик на зовсім. Робіть якомога менше і просто спостерігайте за тим, що відбувається навколо. Ви дізнаєтеся кілька цікавих фактів щодо того, як влаштований світ, і надихнетеся на нові досягнення.

Водолій ♒

Погані новини полягають у тому, що сьогодні Вам, найімовірніше, стане нудно у Вашій компанії. Але Ви зможете уникнути тривалого спілкування з цією людиною, якщо просто опустите ввічливість і на деякий час забудете про свої хороші манери. Ви, звісно, не любите грубити, але іноді краще бути неввічливим, ніж виносити когось, хто просто забирає у Вас час.

Риби ♓

Останнім часом Ви відчували, як зміцнюються Ваші стосунки з кимось, і Вам варто підтримати цю тенденцію. Зараз ідеальний час, щоб запросити цю людину в гості. Приготуйте смачну вечерю і просто поговоріть. Або, якщо для Вас це надто великий крок, зателефонуйте їй і попросіть допомогти з проблемою, над вирішенням якої Ви працюєте. Він зможе Вам дати кілька корисних порад, бо вже стикався з тим, через що зараз проходите Ви. Він розповість Вам гірку правду.