4 найромантичніші знаки Зодіаку

Кожна людина любить по-своєму. Деяким виявляється досить складно виявити почуття щодо інших людей, інші можуть говорити про любов цілком відкрито. У тому, як ми виявляємо свою романтичну частину особистості, велику роль грає наш знак Зодіаку. І серед усіх знаків є чотири, які по праву вважаються найромантичнішими:

Овен

Ваша пристрасть до любові і захоплення нею роблять ваш знак одним із найромантичніших. Коли ви когось любите, ваші вчинки говорять набагато голосніше за слова. Ви швидше відправите коханій людині листівку ручної роботи, ніж скажете про своє кохання, тому що знаєте, що у листівку можна вкласти значно більше уваги.

Ви постійно шукаєте нові способи робити кохану людину щасливішою. Вважаєте, що для того, щоб стосунки не втрачали пристрасті, потрібно щоразу буквально збивати партнера з ніг хвилею свого кохання та бажання. І у вас це виходить – ви завжди готові чимось здивувати, чи це раптова романтична поїздка на шикарний курорт чи дуже красиве святкування дня народження.

Телець

Ви цілком можете бути мовчуном і не поширюватися про свої почуття, але неймовірна відданість і любов до партнера говорять дуже багато про вашу романтичну натуру. Так, вам потрібно чимало часу для того, щоб зрозуміти, що ви по-справжньому любите, але коли це трапляється, кидаєтеся у бій за своє кохання, абсолютно не стримуючись.

Ви обсипаєте своє кохання подарунками, чекаєте після роботи з улюбленою їжею з кращого кафе, прогулюєтеся в парку, тримаючись за руку і насолоджуючись моментом. Так, можливо, збоку це може здатися дрібницями, але для вас це означає дуже багато. І ви любите, коли кохана людина відповідає вам тим самим.

Іноді ваша відданість виявляється настільки сліпою, що це дає оточуючим можливість спричинити біль. Після цього ви стаєте гранично обережними у тому, кому ви довіряєте своє кохання.

Терези

Почуття прекрасного робить вас, мабуть, найромантичнішим з усіх знаків Зодіаку. Ви знаєте як підготувати сцену для непідробної, інтимної романтики. Найкращі та затишні ресторани, подарунки, які наповнені змістом та ідеально підходять партнеру. Все це говорить багато про те, наскільки ви цінуєте любов і людину, яка поруч.

Ви вмієте говорити саме те, що потрібно, і в найправильніший час. Кого б ви не вирішили обдарувати своїм коханням, він чи вона почувається так, ніби перебуває у справжній казці. Але всього цього є і зворотний бік: ви здатні з легкістю помітити ознаки того, що партнер залучений у відносини далеко не такою ж мірою, що і ви. Це допомагає зрозуміти, що потрібно відступити вбік і тверезо поглянути на ситуацію, що склалася.

Риби

Ви – найбільш мрійливий з усіх знаків Зодіаку. Вмієте мріяти настільки «гучно» і заразливо, що стаєте для свого партнера свого роду продихом, що дозволяє відволіктися від банальності буднів. Романтичні вечері при свічках, прогулянки пляжем, чудове проведення часу в ліжку (від шаленої близькості до перегляду улюблених серіалів під щось смачненьке) – ви пропонуєте партнерові все це, і навіть більше.

Але другу половинку приваблює у вас не лише ця зовнішня ідеальність, а й те, що ви по-справжньому розумієте її. І хоча партнер відчуває, що ви з ним – єдине ціле, йому також подобається і те, що ви залишаєтеся собою, окремою та дуже цікавою особистістю. І це додає у стосунки «перчинку», яка розганяє кров.

Оригінал