Гороскоп на 17 серпня

Овен ♈

Практичний досвід нічим не заміниш. Можна прочитати всі книги та всі вебсайти на світі. Але настає момент, коли час перестати думати і почати діяти. Настав час відірватися від поглинання інформації та застосувати отримані знання практично.

Телець ♉

Поза всякими сумнівами, рішення мають наслідки. Але цілитися навмання – зовсім не те, що запитати кваліфікованої поради у знаючої людини. Подумайте, хто у Вашому оточенні відповідає цьому написанню, а потім зверніться по допомогу. Ви не пошкодуєте.

Близнюки ♊

Просто дивно, яким стимулом може стати нагадування про те, що життя коротке. У Ваших силах значно покращити своє існування або полагодити стосунки, які закінчилися на неприємній ноті. Погляньте на “велику проблему” з минулого тверезим поглядом. Так Ви зможете налагодити стосунки з людьми.

Рак ♋

Ви колись дивилися детективний серіал і думали, що вже знаєте, хто вбивця? Це хороший приклад того, як інтуїтивні здогади чекають лише на підтвердження. Сьогодні те, що здається Вам правильним, правильним і виявиться. Будьте готові лише дочекатися доказів.

Лев ♌

“Я ще не знайшов те, що шукав”. У цій фразі примітне слово “ще”. Воно натякає, що людина продовжує шукати! Зараз не час опускати руки та відмовлятися від мети. Ви набагато ближче до прориву, ніж вважаєте.

Діва ♍

Допомога, яку можуть надати нам ангели-охоронці, не безмежна. А ще їх потрібно просити про допомогу – самі вони навряд чи втрутиться. Але навіть коли незрима сила підтримує нас, це може бути не відразу. Якщо ви відчуваєте, що обставини підштовхують Вас у певному напрямку, це знак, що вищі сили на Вашій стороні.

Терези ♎

Прийнявши, нарешті, нелегке рішення, ми відчуваємо полегшення. Але щоб по-справжньому звикнути до змін, потрібен час. Перший крок може бути і неприємним, і незручним. Але повірте, що це саме те, що потрібно, і Вам нема чого боятися!

Скорпіон ♏

Коли ми радіємо відсутності результату? Коли не дуже хотіли його отримати! Свого часу справа, якою Ви займаєтеся, ще здавалося сповненою сенсу – але коли виявляється, що втілити задумане не вийде, це не кінець світу. Навпаки – Ви змогли уникнути ситуації, в якій не варто було опинятися.

Стрілець ♐

Дуже велика спокуса промовчати чи применшити ситуацію. Так, так Ви збережете світ і не псуватимете людям настрій. Але серцю не накажеш! Голова радить Вам вибрати легкий шлях, але серце підказує, що Вам потрібно відкинути страх і переступити межу.

Козоріг ♑

Не хочеться приділяти увагу дрібним аспектам ситуації, що призводить до сум’яття, але це не виключає корисності обговорення, яке переведе фокус на загальну картину. Можливо, спіткавши її, Ви відчуєте натхнення зайнятися і дрібницями.

Водолій ♒

У жалю довге життя. Подібно до інших негативних почуттів, вони просять уваги та їжі. Але одна справа – навмисне щось зробити і потім шкодувати про це, і зовсім інша – помилитися, не розібравшись в обставинах, що склалися. Постарайтеся здобути натхнення і дайте слово оптимізму, щоб він змусив співчуття замовкнути.

Риби ♓

Впертість може раптово виявитися дуже доречною. На Вас тиснуть, штовхають до чогось, вимагають зробити дії, які Вам неприємні? Якщо інстинкт каже, що треба впертись і не піддаватися, вірте йому! Ніхто не знає, що для Вас добре, окрім Вас самих.