Найвірніший чоловік за знаком Зодіаку

Простий спосіб зрозуміти як вони винахідливо зраджують.

Овен

Для них ходити наліво, направо і на всі чотири сторони — справа звичайна і навіть рутинна. Відмазуватися і брехати не збираються: ну так, зраджував. Але ти ж все одно залишишся зі мною, адже я такий крутий. Вирішила не залишатися? «Дурепа, де ще такого знайде».

Телець

Тельцям взагалі не властиві зайві рухи, якщо розмова йде про ліжко. Який сенс напружуватися і спати з кимось ще, якщо у мене під боком щовечора моя Люська. І зраджують тільки в одному випадку — якщо закохалися, а піти від партнера не можуть.

Близнюки

Зрадять легко і невимушено, при цьому забудуть про скоєне через п’ять хвилин. А що такого? Ну розважилися разочок. Будуть розповідати друзям і сміятися: «Прикинь, і з нею, і з нею, а разочок і з ним». Сором? Ні, не чули.

Рак

Підходить до зрад цілеспрямовано й відповідально, як і до усього, що робить. Зраджувати не любить, але суворе життя змушує — він же шукає свою ту саму. А в тобі не впевнений. Сама, мовляв, винна.

Лев

Здавалося б — ось Лев то обов’язково буде бігати по чужих тілах, тільки щоб довести собі свою значущість. Але ні, його его більше погладжує той факт, що у Лева є Машка, яка віддасться в будь-який момент. А доглядати за кимось ще, водити в ресторани, купувати подарунки — не царська справа.

Діва

Вголос будуть голосити: «Уявляєш, Семенович своїй бабі зрадив з якоюсь 18-річної, так не можна, звичайно». А самі з дому біжать при першій же можливості — і відразу під чужу спідницю. Ти ніколи не дізнаєшся, що Діва тобі зрадила, тільки якщо вона не прийде і не скаже про це прямо.

Терези

Не мають нічого проти періодичного лівака, так і не соромляться зустрічатися з кількома відразу. Виправдовуватися не збираються, от ще. Живуть як хочуть, а ти прилаштуйся. Не подобається — вали. Двері он там.

Скорпіон

Ахтунг, важлива інформація: Скорпіони не зраджують. Це просто не в їхніх правилах, вони ставляться до кохання і шлюбу дуже серйозно. Але при цьому закохуються кілька разів на рік. Так що каверзи все одно чекати варто.

Стрілець

Зраджують хвацько, з задоволенням і багато. От є шанс впасти в чуже ліжко — вони ним скористаються, навіть думати не будуть. Піймати на зраді Стрільця просто — він і не збирається приховувати, вже через годину розповість всім знайомим: як, коли, з ким, в яких позах і коли зустрінеться в наступний раз.

Козоріг

Не бачать у зраді нічого кримінального, тому підуть наліво легко і безтурботно. Аргумент: «Ну і що?» І для них начебто все логічно: ось чоловік/дружина — це любов. Ось коханець/коханка — це так, час провести.

Водолій

Водолії довго терплять не найкраще ставлення до себе, і в якийсь момент їх коротить — ну раз так, значить, піду шукати щастя в чужих ліжках. А потім підсвідомо сподіваються, що зрада спливе і все вирішиться само собою — дуже вже не люблять ховатися і брехати.

Риби

Зраджують ефектно і часом винахідливо. І в житті не зізнаються у скоєному — навіть якщо їх застукають прямо в ліжку. Триста тисяч відмазок, слова любові — і ти йдеш з думкою: «Ну, так, все так і було, він хороший».

Оригінал