Гороскоп на 21 вересня 2023 року

Овен ♈

Це саме той день, на який Ви так давно чекали, і Вам, безумовно, не варто обтяжувати себе жодними турботами і клопотами. Звісно, Вам не слід забувати про свої зобов’язання перед іншими людьми, але зараз Вам, безумовно, буде краще відійти в тінь. Ви є дуже здібною людиною, і всі про це прекрасно знають. Тепер дайте можливість проявити себе кому-небудь іншому. Ваші знайомі будуть Вам за це дуже вдячні.

Телець ♉

Якщо зараз колектив Ваших друзів або товаришів по роботі зайшов у глухий кут, то займіть позицію його лідера. Зараз Ви дуже розважливі й послідовні у своєму мисленні, і Ви неодмінно зумієте зробити так, щоб Ваші підопічні почали діяти в одній команді один з одним і не намагалися тягнути ковдру на себе. Звертайтеся до найкращих і найсвітліших частин їхнього характеру – і вони теж намагатимуться проявляти себе з найкращого боку.

Близнюки ♊

Сьогодні Ви опинитеся в ситуації, коли Вам буде потрібно прийняти якесь важке рішення. Що Ви оберете: те, що буде краще для Вас, чи те, що буде краще для інших людей? Цього разу Вам не варто ні з ким радитися. Звісно, зазвичай консультації з оточуючими приносять Вам користь, але цього разу вони, ймовірно, будуть Вас тільки плутати. Крім того, Ви ж не хочете справити враження людини, яка не знає, що робить. Щоб захистити свою репутацію, Вам буде потрібно зробити цей вибір самостійно.

Рак ♋

Намагайтеся не впадати в сентиментальний стан щодо людей і подій з минулого. Ви повинні зберігати оптимізм і дивитися в майбутнє. Звісно, спогади про близьких вам колись людей і колишні успіхи можуть зігрівати вам душу, але вони тільки заважають вам рухатися вперед і обмежують ваш прогрес. Почніть будувати плани на прийдешні місяці.

Лев ♌

Сьогодні будь-яка людина, яка волатиме до Вашого інтелекту, зможе домогтися Вашої прихильності й підтримки. Ви, безумовно, відчуваєте слабкість до аналітичних і розважливих натур. Ви прагнете в усьому прислухатися до голосу логіки і здорового глузду, і саме тому цей день добре підходить для аналізу та ухвалення важливих рішень. Ви безумовно не станете діяти на автоматизмі – ви прагнутимете в будь-якому питанні дивитися на “обидві сторони медалі”. І ви будете з готовністю прислухатися до вагомих і обґрунтованих аргументів.

Діва ♍

Останнім часом у колі Ваших товаришів з’явилося безліч нових людей, і Вам безперечно слід приділити час кожному з них. Якщо Вам здається, що хтось із Ваших нових приятелів затьмарює собою стосунки з іншою близькою Вам людиною, то відженіть від себе ці побоювання. Ви безумовно не забудете про своїх старих друзів. Ваші стосунки з ними мають воістину непорушний фундамент.

Терези ♎

Якщо Ви справді хочете досягти гармонії у стосунках з одним із Ваших похмурих друзів, то зробіть невеличку паузу і наведіть лад у своїй власній душі. Перестаньте чинити так, як Вам здається, що ця людина хоче, щоб Ви чинили. Просто залишайтеся самим собою – і потрібні рішення та слова стануть вам очевидними. І будьте готові в разі потреби піти на якісь додаткові жертви зі свого боку. У цьому разі Вам безумовно не слід вести рахунок тому, хто, кому і скільки винен.

Скорпіон ♏

У Вас особливо загостриться властиве Вам почуття естетики, і Ви зможете знайти безліч способів зробити навколишню дійсність впорядкованішою і красивішою. Будь-які сірі й пересічні приміщення пробуджуватимуть у Вас креативність і творчу уяву – цілком очевидно, що незабаром на Вас чекатимуть якісь проєкти в галузі редекорування. Ще раз придивіться до своєї ванної кімнати, спальні або кухні і продумайте, як можна було б поліпшити інтер’єр. Погортайте журнали на тему дизайну – це допоможе Вам перейнятися натхненням.

Стрілець ♐

Якщо сьогодні Вам буде важко пробудити в собі енергію і завзяття, то, ймовірно, Вам зовсім не варто так наполегливо до цього прагнути. Якщо Ви є членом якоїсь команди або колективу, то нехай Вас на деякий час підстрахують Ваші напарники. Зробіть пазу і перепочиньте. Саме в цьому і полягає основна принадність роботи в колективі, чи не так? Ви не раз допомагали своїм партнерам у минулому, і зараз настала їхня черга надати Вам підтримку. Вони будуть зовсім не проти це зробити.

Козоріг ♑

Що таке краса? Ваша відповідь на це запитання відрізнятиметься від відповідей усіх інших людей. Як то кажуть, на смак і колір товаришів немає – і сьогодні Вам буде необхідно про це пам’ятати. Те, що здається Вам великим витвором мистецтва, може не знайти естетичного відгуку в душі інших людей, тому не сприймайте це занадто близько до серця. Цим критикам може не подобатися те, що постало на їхній розгляд, але це аж ніяк не означає, що їм не подобаєтеся особисто Ви. Крім того, з повагою ставлячись до їхньої точки зору, Ви аж ніяк не зобов’язуєте себе з нею погоджуватися.

Водолій ♒

Якщо Ваше нинішнє становище в житті та світі не надто припадає Вам до душі, то заплануйте якусь захопливу подорож. Ця зміна обстановки допоможе Вам знову зробити своє життя насиченим і яскравим. Починайте поступово реалізовувати ті задуми та ідеї, які Ви вже давно виношуєте. Дізнайтеся потрібну вам інформацію і визначитеся в тому, чи хочете ви вирушити в цю поїздку на самоті або з кимось із ваших друзів. Крім того, уважно придивіться до гарячих путівок, доступних у цю пору року.

Риби ♓

Якщо Ви не будете давати собі те, що Вам подобається, то звідки оточуючі Вас люди зможуть дізнатися, що Ви любите? І сьогоднішній день просто чудово підходить для того, щоб подати такий приклад своїм друзям і рідним. Побалуйте себе чимось таким, у чому Ви собі давно відмовляли. Сходіть у ювелірний магазин, придбайте ту технічну новинку, до якої Ви придивлялися, проведіть день у spa-салоні або повечеряйте в якомусь вишуканому ресторані. Дайте собі те, чого Вам хочеться – це допоможе Вам згадати про те, що перебіг Вашого життя залежить тільки від Вас самих.