Як фліртують знаки Зодіаку?

Овен

Вони точно знають, чого хочуть і як цього домогтися. Тому їх ще заведено називати «пробивними суперниками». Вони завжди приймають виклик без будь-яких сумнівів. Овен буде лізти зі шкіри геть, поки не закохає людини у себе по вуха. Але пам’ятайте: як і більшість вигідних пропозицій, в Овна все має тимчасовий характер, оскільки харизматичні та напористі представники цього знака Зодіаку дуже швидко «перегорають», якщо їхні зусилля залишаються без відповіді. Тільки не здумайте на них тиснути!

Овну не подобаються: Тельці, Раки, Скорпіони.
Овна приваблюють: Овни, Терези, Козороги.
У майбутньому можливі відносини між Овном і: Близнюками, Стрільцями, Водоліями.

Телець

Як романтики, Тельці схильні до відкритого прояву почуттів і в цьому вони дуже наполегливі. За таку рису ви можете дякувати їхній заступниці Венері. Тельці спокійні та зібрані, але тільки до тих пір, поки їхній суперник не кине їм виклик. А якщо таке сталося, будьте готові до небаченої сутички! У них тонкий підхід до фліртування зі своєю симпатією, і вони готові чекати відповідного моменту, щоб узятися до справи. Як тільки їхній суперник буде «нейтралізований», готуйтеся до рішучих дій.

Тельцю не подобаються: Близнюки, Леви, Стрільці.
Тельця приваблюють: Скорпіони, Овни, Діви.
У майбутньому можливі відносини між Тельцем і: Козорогами, Терезами, Раками.

Близнюки

Рецепт флірту Близнюків досить оригінальний: 2 столові ложки несподіванки + 1.5 столові ложки дотепності + щіпка розуму. Змішайте все це разом, додайте вина і вийде справді незабутній вечір, повний серйозних розмов і щирого сміху. А від такого вечора можна очікувати й найнесподіваніших речей.

Звичайно, Близнюки буду шукати свого «близнюка», перевіряючи інтелектуальні якості співрозмовника, щоб визначити, чи підходить він їм. Не варто боятися, народжені під цим знаком люблять перевіряти як розумову, так і фізичну сторону. Але варто вам пройти цей тест і ви поринете у світ задоволень, сюрпризів і фізичних насолод. Тільки пам’ятайте, часом Близнюки можуть бути дуже холодні зі своєю другою половинкою.

Близнюкам не подобаються: Риби, Тельці, Раки.
Близнюків приваблюють: Леви, Діви, Скорпіони.
У майбутньому можливі відносини між Близнюками і: Водоліями, Терезами, Овнами.

Рак

Для тих, хто не знає, відомий регтайм Скотта Джопліна «The Entertainer» («Артист естради») складався з «ракоподібних». Як і сам Френк Сінатра, Раки все бажають робити по-своєму. Вони прямолінійні та у своєму флірті не обходяться без лестощів і чарівної посмішки, якщо впевнені, що суб’єкт їхньої симпатії теж виявляє до них інтерес. Раки завжди готові битися за потенційну любов з суперниками. По своїй натурі Рак досить допитлива особа, що може дратувати представників інших знаків Зодіаку.

Раку не подобаються: Близнюки, Стрільці, Водолії.
Рака приваблюють: Леви, Риби, Козороги.
У майбутньому можливі відносини між Раком і: Тельцями, Дівами, Рибами.

Лев

Про цей знак Зодіаку можна написати цілу книгу, але її не вистачить, щоб розповісти про Левів абсолютно все. Вони свідомо грають по-крупному. У них є переваги, яких немає в інших сузір’їв, і даремно вони не будуть робити нічого. У Левів настільки сильний вплив на людей, що серед них навряд чи знайдеться охочий скласти йому конкуренцію.

Ці особистості загрозливо сильні та егоїстичні, не кажучи вже про гідну захоплення легкість, з якою вони спілкуються зі своїми шанувальниками. Вони активні, наполегливі та сповнені пристрасті в спробах завоювати вашу симпатію. Леви не кидають справу незакінченою, вони віддають перевагу повній порції замість легкого перекусу і чомусь тривалому і багатозначному. Саме з цієї причини народжені під цим знаком схильні перекладати швидкоплинні захоплення в розряд тривалих відносин.

Леву не подобаються: Риби, Тельці, Козороги.
Лева приваблюють: Раки, Діви, Скорпіони.
У майбутньому можливі відносини між Левом і: Близнюками, Терезами, Овнами.

Діва

Яким ще може бути флірт Діви, як не сором’язливим і загадковим? Дів направляє Венера, що виражається у встановленні з їхнім партнером ефективного зв’язку переважно невербального характеру. Ці особи дуже наполегливі, але не до такої міри, як їхні колеги Тельці. Згідно зі своєю невинною природою Діви буквально випромінюють сексуальність і дуже інтелігентні, а тому вибирають партнера собі до ладу. Ті, кому пощастило бути обраним Дівою, отримує доступ в якесь «священний коло», оскільки вибір Діви мудрий і завжди йде від чистого серця. Представники даного сузір’я рідко погоджуються на короткострокові стосунки.

Діві не подобаються: Терези, Стрільці, Овни.
Діву приваблюють: Водолії, Близнюки, Скорпіони.
У майбутньому можливі відносини між Дівою і: Тельцями, Раками, Дівами, Козорогами.

Терези

Терези будуть зважувати всі за і проти стосунків з людиною, і вибір буде зроблений на підставі того, яка з шальок терезів переважить. У цьому виражається вся суть аналітичного складу розуму народжених під цим знаком. Прийнявши позитивне рішення, Терези стають привабливими, безпосередніми та вдячними. Якщо людина здасться їм цікавою, їхнє залицяння буде повним пристрасті. Але водночас Терезам приносить задоволення і гра в очікування. Вони дуже промовисті люди та спілкуються відповідно. Їхня любов поговорити призводить до того, що Терези легко розповідають все про своє минуле, сьогодення і про плани на майбутнє. Терези – знак Повітря, а це дуже пристрасний народ.

Терезам не подобаються: Раки, Діви, Козороги.
Терези приваблюють: Тельці, Терези, Овни.
У майбутньому можливі відносини між Терезами і: Близнюками, Левами, Водоліями.

Скорпіон

З цими людьми ви зможете перевірити свою волю. Скорпіони – це поєднання сили, загадковості та флірту. Вони дуже сексуальні та навіть не намагаються приховувати це, і на ній будується вся їхня тактика флірту. Народжені під цим сузір’ям дуже емоційні. Відносини зі Скорпіоном п’янять немов наркотик, змушуючи «жертву» бажати ще і ще, і Скорпіона не треба просити про щось двічі.

До речі, пісня групи Groove Coverage під назвою «Poison» була написана спеціально для Скорпіонів. У ній говориться, що сам агент 007 Джеймс Бонд теж був народжений під цим знаком. Так що ж робить усіх Скорпіонів такими привабливими? Їхня манера спілкування? Ні. Мова тіла? Знову не те. Вони знають, чого хочуть і як цього домогтися, зносячи на своєму шляху будь-які перешкоди, поки їхня мета не буде досягнута, хоча при цьому у них може не бути плану дій щодо її досягнення.

Скорпіонам не подобаються: Близнюки, Леви, Терези.
Скорпіонів приваблюють: Тельці, Стрільці, Овни.
У майбутньому можливі відносини між Скорпіоном і: Рибами, Раками, Козорогами.

Стрілець

«Гангам стайл», подумаєте ви? Майже! Ці хлопці та дівчата живуть по двох простих принципах: безтурботність і легковажність. Вони обожнюють спонтанність і люблять бути душею компанії, відносячись при цьому до філософського типу особистостей. У них дивним чином поєднується день і ніч, Інь і Янь, м’якість і грубість. Іноді Стрільці можуть здаватися відстороненими та далекими, але це всього лише невеликий пролом в їхній життєвій броні. Народжені під цим знаком схильні до неприхованого прямого флірту (сутність стрілка) і дуже люблять пригоди (сутність коня). Боїтеся, щоб вам не зірвало дах? Що ж, у вас немає вибору, така вже природа Стрільців, якими рухає сам Юпітер.

Стрільцеві не подобаються: Раки, Діви, Риби.
Стрільця приваблюють: Стрільці, Скорпіони.
У майбутньому можливі відносини між Стрільцем і: Терезами, Близнюками, Левами.

Козоріг

Це один зі знаків Землі. Вони відверті, легковажні та впевнені в собі. Фліртують Козороги виключно з інтелігентними людьми, а тому, якщо Козоріг заговорив з вами, вважайте це свого роду компліментом. У чому ж їхній секрет? Уважно придивіться до їхньої мови тіла. Деколи Козороги небезпечні для самих себе, залучаючи своєю загадковою поведінкою не тих людей. Як правило, всі їхні розмови зосереджені навколо будинку, соціального середовища і світових досягнень.

Козорогові не подобаються: Близнюки, Леви, Стрільці.
Козорога приваблюють: Овни, Раки, Терези.
У майбутньому можливі відносини між Козорогом і: Тільцями, Скорпіонами, Дівами.

Водолій

Флірт з цих особистостей ллється наче вода. Вони дотепні інтелектуали та досить соціальні люди. Водолії виділяються в натовпі та ні від кого не приховують своєї присутності. Щоб залучити «жертву» Водолії користуються мовою тіла і досить серйозні у своїх намірах. Це дуже чесні люди та, попри свою мінливість, не стануть обманювати кого-небудь, щоб зберегти репутацію.

Водолію не подобаються: Тельці, Раки, Діви.
Водолія приваблюють: Скорпіони, Риби, Леви.
У майбутньому можливі відносини між Водоліями і: Близнюками, Терезами, Стрільцями.

Риби

Чи дійсно народжені під знаком Риб так привабливі? Так, і вся справа в їхній таємничості та емоційності. Але вони дуже сором’язливі й на те, щоб відкритися партнеру, їм потрібно якийсь час. І як тільки Риби наважаться зробити це, вам відкриється новий вимір реальності, що грає неймовірними фарбами. Веселка – всього лише крапля в океані у порівнянні з тим, що приховано для вас у серці Риб. Ці особистості інтелігентні та дбайливі, а світ, який ви побачите очима Риб, просто неможливо описати. Риби можуть без зусиль знайти другу половинку, просто слідуючи своїм інстинктам. І якщо ви нею стали, просто насолоджуйтеся нескінченною подорожжю!

Рибам не подобаються: Леви, Діва, Близнюки.
Риб приваблюють: Водолії, Тельці, Терези.
У майбутньому можливі відносини між Рибами і: Раками, Скорпіонами, Козорогами.

А те, як фліртуєте ви, відповідає вашому знаку Зодіаку?

Оригінал