Фатальні жінки: 2 знаки Зодіаку яких неможливо забути

Фатальні жінки в житті чоловіка – це ті, хто назавжди залишає слід у його серці та пам’яті. Які два знаки Зодіаку на це здатні?

Полюбити на все життя, звісно, реально, і як добре, коли так і відбувається. Трапляються ж і розставання. І ось після того, як пара розходиться, причому не завжди полюбовно, “кинутому” доводиться нелегко. Особливо, якщо його пасією були Близнюки або Діва за гороскопом, бо саме їх забути неможливо…

Що ж у цих жінках такого, що чоловіки протягом довгих років життя згадують їх і постійно порівнюють?

Близнюки

Видатні жінки. Як правило, вони красиві. Причому, їм навіть старатися не треба, щоб мати прекрасний вигляд. Як із макіяжем, так і без нього. Не зрозуміло, з яких причин природа нагородила їх природною красою, що западає в душу романтикам.

Вони самостійні. І це дуже подобається сильній статі. Вони завжди можуть впоратися зі своїми проблемами. Часом, звісно, їхній підхід трохи незвичний, але результат важливіший. Близнюки дуже розумні. І, до речі, ніколи не віддадуть своє серце на поталу. Вони завбачливі й пильні. Чудово розуміють, що їм потрібно від життя, і прагнуть упевнено до своїх цілей.

Таких хіба можна просто взяти й забути?

Діва

З Дівами справи йдуть дещо інакше. У них складний характер. І саме це приваблює чоловіків. Вони ж воїни, завойовники, тому завжди тягнуться до тих, кого не так вже й легко зачарувати. У Дів свої принципи, і зламати їх неможливо.

З іншого боку, Діви вміють красиво кохати. Вони ніжні та віддані. Вони пристрасні й енергійні. Чоловікам ніколи з ними не буває нудно. Водночас, якщо треба, вони і на авантюру погодяться, і ризикнуть, і з задоволенням на експерименти підуть. Будь-які.

Це дійсно фатальні жінки, які напевно знають, як залишатися бажаною для свого обранця. Щоправда, якщо розпадається пара, в якій жінка – Діва, можна тільки поспівчувати чоловікові. Він її не забуде. А спроби знайти таку саму – проваляться.

Оригінал