Гороскоп на 12 листопада

Овен ♈

Пам’ятаєте стару ідіому, яка говорить, що базіка – знахідка для шпигуна? Інакше кажучи, один, здавалося б, безневинний коментар з Вашого боку може спричинити цілу лавину проблем, тож постарайтеся сьогодні тримати язик за зубами. Звичайно, для цього Вам доведеться докласти чимало зусиль, але, повірте, результат буде того вартий.

Телець ♉

Можливо, Вам доведеться довіряти своєму внутрішньому голосу щодо якоїсь ситуації, а не звертатися до когось за порадою, якщо це пов’язано з якимось рішенням, прийняти яке буде дуже складно. Так, підказки Вашої інтуїції можуть бути дещо заплутаними, але зараз штурвал у Ваших руках, тож Ви напевно розберетеся, що до чого. Довіряйте своїм почуттям і тому, куди вони Вас підштовхують.

Близнюки ♊

Деякі люди обожнюють слухати, як вони говорять. Багато хто базікає без угаву, але насправді не говорить нічого путнього. Ймовірно, вони вважають, що розмова сама по собі створює видимість блискучого спілкування, але чи так це насправді? Розмови у Вашому світі стануть сьогодні абсолютно беззмістовними, тож ідіть своїм шляхом і дотримуйтеся золотого правила: не словом, а ділом.

Рак ♋

Будь-який ризик, який обіцяє Вам проблеми, як його не поверни, навряд чи наповнює Вас натхненням та ентузіазмом. Тож перш ніж зробити сміливий крок, Ви просто зобов’язані отримати додаткову інформацію про те, з чим маєте справу. Але докладати величезних зусиль, щоб отримати потрібну інформацію, Вам зовсім не обов’язково. У Вас уже є хтось, хто обізнаний краще за Вас, а тому з легкістю відшукає шлях у нинішніх хитросплетіннях.

Лев ♌

Імовірно, Ви відчуєте, що застрягли десь посередині. Але йдеться не про золоту середину, а скоріше про потрапляння в якусь невизначеність, що, можливо, стосуватиметься якоїсь сварки, в якій Вам доведеться обрати чийсь бік. Хороша новина полягає в тому, що Ви, здається, зможете привернути увагу оточуючих, і Вас почують. Це допоможе Вам встановити нехай і хиткий, але баланс, а згодом і розв’язати конфлікт, істотно полегшивши всім життя.

Діва ♍

Коли Ви знаєте, що здатні зберігати секрети, Вам може бути вкрай неприємно раптом з’ясувати, що хтось абсолютно не вміє цього робити. І особливо розчаровує це, якщо Ви вважали, що якась людина має високі моральні якості. Але, хай там що, якщо витік уже стався, Ви маєте визнати, що приховувати що-небудь далі просто не має сенсу. Не хвилюйся про це. Головне, що Ви зможете все вирішити.

Терези ♎

Якщо Ваші переконання і погляди змінюються, це не означає, що весь час до цього Ви були неправі. Досвід завжди пропонує свіжі ідеї та перспективи, і саме вони нині приносять це зрушення у Вашому світогляді. Не бійтеся змін. Ви не можете оцінити цінність заміни застарілих поглядів і переконань новими. Тож нехай цей процес триває, зокрема в знаннях, які Ви отримуєте стосовно будь-чого.

Скорпіон ♏

Вам може бути цікаво, звідки беруться певні емоції і як вони впливають на Ваше життя. На щастя, Венера у Вашому знаку гарантує, що думки і почуття сьогодні будуть радше джерелом комфорту, ніж занепокоєння. Але Ви при цьому маєте бути чесними насамперед із самим собою. Тільки так Ви зможете все ретельно зважити й проаналізувати, перш ніж розкрити те, що відбувається всередині Вас, комусь іншому.

Стрілець ♐

Постарайтеся сьогодні ретельно аналізувати всю інформацію, що надходить Вам. Іншими словами, не приймайте щось за чисту монету, але й не відкидайте. Можливо, в минулому Ви б навіть не відреагували на щось, але те, що спливе зараз, може вимагати від Вас більшої участі. Тож одягніть капелюх Шерлока Холмса, візьміть збільшувальне скло і подивіться, які самородки Ви виявите. Ваші зусилля напевно окупляться.

Козоріг ♑

Хтось із людей, які Вас оточують, буде сповнений рішучості дати Вам пораду, з якої Ви можете отримати певну користь, але станеться це тільки в тому разі, якщо Ви дасте цій людині зрозуміти, що готові уважно слухати. Хоч це і звучить банально, але чіткість формулювань з Вашого боку матиме сьогодні величезне значення. Тож зробіть зосереджене обличчя і не відволікайтеся.

Водолій ♒

Намагайтеся не брати на себе занадто велику відповідальність за ту чи іншу проблему. Якщо йдеться про якусь людину, їй, ймовірно, варто дати зрозуміти, яким чином вона додає неприємностей. При цьому постарайтеся допомогти цій персоні, тому що наодинці їй із проблемою не впоратися. До речі, у Вас у зв’язку з цим може виникнути дежавю, що, втім, не дивно.

Риби ♓

Можливо, Ви вважатимете за необхідне оцінити, чи виправдовує обрана стратегія ті зусилля, які потрібні від Вас. У принципі, це нормально, але Вам при цьому слід нагадати собі, що саме мотивувало Вас узятися за якусь справу. Ймовірно, йдеться про Ваші прагнення, розраховані на далеку тривалу перспективу. І якщо зараз Ви раптом не бачите і не можете спрогнозувати ефект від Ваших зусиль, це не означає, що Ви погано витратите час і сили.