Гороскоп на 11 грудня

Овен ♈

Важко впоратися з емоціями, коли в житті людини, яка вам небайдужа, щось радикально змінюється. У кожного своє життя, але з Вашої точки зору, ці зміни не виглядають позитивними. Якщо Вам здається, що ці люди рухаються в неправильному напрямку, або якщо Вам важко прийняти те, як вони змінилися, то сьогодні саме час розібратися в цьому. Вирішіть раз і назавжди, чи будете Ви постійно давати непрохані поради, чи дозволите оточуючим самостійно обирати життєвий шлях.

Телець ♉

Мріяти про те, як Ви зміните своє життя, дуже приємно, але якщо не втілювати свої мрії в життя, то це лише марна трата часу та самообман. Уявляти, як усе могло б змінитися, – цікавий спосіб зберігати гнучкість і відкритість мислення. Однак, якщо все, що Ви робите, – це лише роздумуєте про те, що можна зробити, то у Вас ніколи не вийде реально щось змінити. Для того, щоб втілити свої мрії в реальність, необхідно діяти, тож настав час засукати рукава і взятися за справу. Оточуючі із задоволенням допоможуть, якщо Ви посвятите їх у свої плани.

Близнюки ♊

Ви опинилися в новій для себе ситуації, і це чудово! Але поки що Ви не з’ясували до кінця, що робити далі і чого очікувати. Проявіть трохи більше терпіння – зрозумійте, що це може зайняти більше часу, ніж Ви думали, і змиріться з цим. Поспіх у процесі адаптації до нових обставин призведе до розчарування і зіпсує радість від подорожі новим життєвим шляхом. У Вас з’явився шанс пізнати себе з абсолютно нового боку. Не пропустіть його!

Рак ♋

Сьогоднішній день здасться Вам довгим і повільним, однак завдяки цьому у Вас буде більше часу на експерименти з новими способами організації свого повсякденного життя. Ваш новий підхід може збити з пантелику людей, які думають, що знають Вас як свої п’ять пальців. Але нехай це Вас не зупиняє. Якщо Ви хочете дізнатися, що являєте собою насправді, то не обмежуйтеся тим, що думають про Вас інші. Потрібно знайти свою власну дорогу в житті, то чому б не почати пошуки просто зараз?

Лев ♌

Спілкування з іншими людьми буде сьогодні цікавим, але трохи ускладненим. Коли ви розмовлятимете з людиною, чиє походження дуже сильно відрізняється від вашого, може статися зіткнення різних культур. Ви обидва витратите занадто багато часу на те, щоб висловитися, і занадто мало – на те, щоб вислухати співрозмовника. Не варто втрачати можливості збагатитися новими ідеями, які підстьобнуть Вашу креативність і надихнуть на позитивні зміни в житті. Тому докладіть максимум зусиль, щоб зрозуміти свого співрозмовника.

Діва ♍

Хтось, чия присутність зазвичай викликає у Вас негативні почуття, сьогодні змусить міцно замислитися. У цієї людини є погляди, з якими Вам важко погодитися, але в них є щось цінне, і сьогодні Ви нарешті почнете це розуміти. Ви самі здивуєтеся тому, як змінилося Ваше ставлення, але навряд чи це здивує співрозмовника. Попри ворожий характер ваших стосунків, ця людина завжди знала, що Ви в змозі відрізнити хорошу ідею від поганої.

Терези ♎

Сьогоднішній день хороший для зустрічей і спілкування з друзями. Зараз набагато легше отримати задоволення від того, що відбувається, якщо не докладати до цього особливих зусиль. Тому пропустіть етап планування і переходьте безпосередньо до веселощів. Зв’яжіться з друзями, домовтеся зустрітися в певний час у певному місці і просто подивіться, що з цього вийде. У всіх членів компанії стільки креативності, що ви неодмінно придумаєте собі чудове заняття.

Скорпіон ♏

Сьогодні Ви будете налаштовані на зміни, і це цілком природно. Час від часу корисно змінювати звичні підходи і способи дії. Але постарайтеся не відходити занадто далеко від встановленого порядку, інакше вам доведеться занадто багато часу витратити на те, щоб впоратися з реакцією людей на ваші вчинки. Вирушити за новими речами краще у звичні магазини, але можна вибрати ті кольори, які Ви зазвичай не носите. Зміни – це добре, але вони не повинні бути занадто раптовими. Не забувайте про те, ким Ви є.

Стрілець ♐

Хтось, хто наполегливо намагався пізнати вас ближче, сьогодні зробить рішучий крок. Тож будьте готові до раптової і підвищеної уваги до своєї персони! Звичної короткої бесіди ні про що цього разу буде недостатньо – співрозмовник хоче дізнатися, що Ви за людина насправді і чого чекаєте від життя. Можливо, Вас зіб’ють з пантелику всі ці розпитування, але це не страшно. Зараз важливіше приділити увагу людині, яка перебуває з Вами поруч.

Козоріг ♑

Сьогодні вас буде оточувати розсіяна енергія, тому зосередитися на чомусь одному буде важко. На роботі Вам буде непросто ухвалювати рішення, які впливають на інших людей, тому найкраще відкласти їх на якийсь інший день або попросити когось іншого зробити вибір за Вас. Що стосується спілкування, Ви можете втратити концентрацію під час розмови з особливою для Вас людиною і через це упустити щось важливе. Тому не соромтеся перепитувати, що мав на увазі співрозмовник, і просити пояснити Вам сказане ще раз.

Водолій ♒

Постарайтеся не відволікатися від важливої роботи на роздуми про майбутнє, пригоди і плани на подорожі. Вам необхідно сконцентруватися на справі і довести її до кінця. Занадто багато людей залежать від Вас зараз, і Ви цілком здатні перевершити найсміливіші їхні очікування. Один з ефективних способів змусити себе сфокусуватися – це пообіцяти собі, що після обіду Ви виділите годину або дві на неробство і мрії.

Риби ♓

Ви зможете досягти компромісу в суперечці з наділеними владою людьми, якщо підете шляхом найменшого опору. Це не те саме, що здатися на милість супротивника – ви дуже скоро побачите, що можете домогтися своєї мети, якщо підкоригуєте плани. Крім того, невелика поступка в підсумку може поставити вас у ще більш вигідне становище. Проявіть трохи більше гнучкості й далекоглядності. Тоді Ви зможете поставити себе в становище, в якому набагато вигідніше обговорювати Ваше майбутнє.