Гороскоп на 1 серпня

Овен ♈

Світу безперечно не завадить познайомитися з Вашими ідеями. Але не дивуйтеся, якщо люди не зрозуміють їх або приймуть їх у багнети. Можливо, річ тут у тому, що Ви надто міцно тримаєтеся за творіння свого розуму, і люди бачать, що їхній думці тут немає місця. Поділіться своїми думками, а потім приготуйтеся слухати.

Телець ♉

Якщо Ви візьметеся покращувати свою фінансову ситуацію, то це буде, на щастя, не з нуля. Але зміни на краще все одно вимагатимуть певних зусиль. По-перше, почніть менше перейматися чужими потребами. По-друге, зрозумійте, що такої рішучості і навіть агресії для виправлення фінансів зовсім не потрібно. Ви приймаєте все надто близько до серця.

Близнюки ♊

Знайшовши спільну мову з людиною, яка дотримується зовсім іншої думки, Ви зможете відновити мир та гармонію. Можна хоч до посиніння пояснювати, чому Ви маєте рацію, а інший помиляється, але чи не краще пошукати, у чому Ви згодні? Нехай це “спільне місце” стане відправною точкою для нового порозуміння.

Рак ♋

Якщо чекати, доки інший прочитає Ваші думки або здогадається запропонувати допомогу сам, чекати доведеться дуже довго. Не чекайте, що люди виявлять ініціативу і кинуться Вам на допомогу, краще попросіть про допомогу самі. Зараз – Вас шанс зрозуміти, де і коли саме на Ваші плечі лягло надто багато відповідальності.

Лев ♌

Здається, що у Вас є всі підстави самостверджуватись та наполегливо доносити до людей свої думки. Але гучна лайка принесе лише тимчасове полегшення, а далі ще більше заплутає все те, що Ви хотіли розплутати. Відверта розмова стане цінним уроком та допоможе конструктивно дискутувати і в майбутньому.

Діва ♍

Місяць радить поводитися дуже терпляче, коли йдеться про зміцнення певних відносин Зверніться до раціонального, практичного боку своєї натури, щоб встановити і зміцнити основи цього зв’язку. Ці стосунки – серйозно і надовго, і якщо Ви покажете, що саме так до них і ставитеся, інший стане зговірливішим.

Терези ♎

Зараз співпраця – не розкіш, а потреба. Але важливо знайти баланс між бажанням швидше вирватися вперед і надмірною скрупульозністю, яка може цьому заважати. Звичайно, увага до деталей важлива. Але Вам і Вашому партнеру потрібно створити план, який враховує переважно необхідні кроки.

Скорпіон ♏

Вас не здивує чужа здатність впливати на Ваші емоції, викликаючи роздратування чи навіть лють. Але, може, і Ви чимось страшно дістали цю людину? Можливо, проблему усунути простіше, ніж здається. Нехай першим кроком стане відверта розмова.

Стрілець ♐

Обмеження і затримки часто йдуть пліч-о-пліч. Добре хоча б те, що зрозуміло, чому саме доводиться чекати – і це точно не Ваша вина. Пришвидшувати події – не у Ваших інтересах і точно не допоможе налагодити стосунки з іншою людиною. Ви зробили все, що від Вас залежить. Наступний крок з іншого боку.

Козоріг ♑

Місяць допоможе Вам оцінити прогрес, якого вдалося досягти на кар’єрній ниві. Не виключено, що на нього впливають зовнішні фактори, над якими Ви не маєте влади. Неприємно і те, що доводиться мати справу з людьми, яким начхати на Ваші цілі. З іншого боку, якщо Ви відчуваєте потребу у підтримці, сьогодні є шанс її отримати.

Водолій ♒

Місяць заохочує допитливість та навчання, і важливо як слід розібратися в обраній темі, перш ніж презентувати її іншим людям. Хочеться все донести найвичерпнішим чином, не залишаючи місце для різночитань і пересудів. Але Ваш ентузіазм можуть зрозуміти та прийняти не відразу. Якщо вам потрібно переконати інших, зробіть ставку на м’якість.

Риби ♓

Місяць допоможу Вам краще зрозуміти свої емоції щодо певних відносин, а також посилить Ваше прагнення до самоствердження. Якщо останнім часом відносини вимагали особливої ​​чуйності, то сьогодні Місяць допоможе або досягти в них прогресу, або махнути рукою. Інтуїція допоможе передбачити реакції іншої сторони.