Гороскоп на 1 квітня

Овен ♈

Сьогодні відбудеться несподіваний поворот подій, однак це саме те, що Вам зараз потрібно. Ви можете засмутитися, почати скаржитися, що Ви чекали зовсім не цього, і відмовитися приймати ситуацію. Однак є й інший шлях — змиритися з розчаруванням, витягти максимум користі з того, що відбувається і далі просто насолоджуватися обставинами, які зрештою можуть зіграти Вам на руку.

Телець ♉

Ви нарешті наберетеся сміливості та зумієте розірвати відносини з неприємними знайомими або друзями, компанія яких не приносить ніякого задоволення. Цей крок до свободи викличе у Вас почуття задоволення та щастя, не кажучи вже про впевненість у собі. Починайте діяти, а після відсвяткуйте свою незалежність у властивій Вам вишуканій манері.

Близнюки ♊

Ваш ентузіазм дуже заразливий, і Ви привернете до себе безліч нових шанувальників. Залишиться тільки вирішити, що ж з ними робити. Ви є натхненником для всієї компанії, і навколишні тільки й чекають того, щоб дізнатися, чого Ви від них хочете. Ваша головна задача зараз — максимально збільшити задоволення для кожного, а з такою мотивацією все вдасться, як не можна краще.

Рак ♋

Вам потрібно визнати свої бажання, причому якомога швидше. Ваша енергія підштовхує Вас до того, що приносить найбільше задоволення. Обов’язок і відповідальність дуже важливі, проте Вам доведеться виділити час і для розваг або інших занять, які заряджають Вас натхненням. Робота без відпочинку робить життя набагато нуднішим, а цього Вам необхідно максимально уникати.

Лев ♌

Виходьте з будинку і вирушайте в невелику подорож або на прогулянку заради свого ж блага. Можливо, спочатку Ви будете незадоволені раптовою зміною планів, проте це допоможе Вам відпочити та зарядитися свіжими силами, тому дійте сміливіше. Повернутися до звичного оточення можна в будь-який момент, якщо Ви сильно за ним нудьгуватимете. Хто знає — можливо, Ви дізнаєтеся щось нове і настільки цікаве, що може навіть стати постійною частиною Вашого життя.

Діва ♍

Вашим пріоритет сьогодні має стати власний моральний стан, і прилив енергії допоможе цим зайнятися впритул. На Вашому шляху можуть з’явитися нові люди, які вміють веселитися, які запросять Вас скласти їм компанію. Хоча Ви спочатку можете не відчувати великого бажання, дуже скоро цікавість спонукає до активних дій, які призведуть до разючих результатів.

Терези ♎

Прийміть з радістю всі несподіванки, так ніби вони найкращий Ваші друзі. Сюрпризи та великі зміни можуть змусити інших людей нервувати, однак Ви умієте витягти максимум користі з будь-яких обставин. Завдяки такому відношенню Ви чудово проведете час, що б сьогодні не відбувалося. Навіть якщо доля підсуне Вам лимон, Ви зробите з нього смачний лимонад.

Скорпіон ♏

Ваші сили сьогодні зазнають випробування, однак не панікуйте — це ще не кінець Ваших планів. Не варто робити поспішні висновки або обмежувати свій вибір якимось одним варіантом. Те, з чим Вам доведеться зіткнутися, має не такий вже великий вплив на події в цілому, якою б складною не здавалася ситуація. Зберігайте спокій і тверезо оцінюйте своє становище. Як тільки Ви позбудетеся від страху, то відразу ж зумієте знайти просте рішення.

Стрілець ♐

Ваша енергія відмінно підходить для того, щоб розсунути межі свого мислення і зрости духовно. Ви готові до цього? Можливо, новий досвід прийде до Вас не тим способом, до якого Ви звикли, тому постарайтеся зберігати відкритість розуму навіть у повсякденних справах. Ваша здатність звертати увагу на потрібні сигнали зараз важлива як ніколи!

Козоріг ♑

Утримайтеся від бажання неодмінно все залагодити за сьогодні. Чим більш хаотичною виглядає ситуація, тим більше в ній нових можливостей. Якщо Ви просто зберете весь непотріб в одну коробку, то можете пропустити щось дуже важливе. Дайте собі більше часу і простору. Спробуйте зайнятися йогою, щоб зберегти гнучким своє тіло, і потренуйте також гнучкість свого розуму.

Водолій ♒

Ви точно знаєте, чого хочете, і Вам не терпиться це отримати. Успіх Вам практично забезпечений, проте Вам як і раніше необхідно поводитися найкращим чином. У своєму прагненні до досягнення мети не можна забувати й про близьких людей. Вам доведеться мати справу з ними й після того, як Ви здобудете перемогу, і буде набагато краще, якщо не доведеться вибачатися перед ними за свою брутальну поведінку.

Риби ♓

Сьогодні Ви зіткнетеся обличчям до обличчя з новою культурою або новим способом дій, який відкриє Вам очі на нові можливості. Ваша відкритість до навчання в поєднанні з особистою силою допоможе побудувати мости, які прослужать Вам дуже довго. Дослідіть ситуацію як можна детальніше — Вам сподобається те, що Ви знаєте. Час від часу потрібно нагадувати собі про те, що кожним шансом варто користуватися.