12 найміцніших зодіакальних пар

Звичайно, в результаті все завжди зводиться безпосередньо до людей і до їхнього бажанням бути разом, працювати над стосунками, йти на поступки. Але, треба визнати, що важливу роль у тому, наскільки у відносинах гладко, солодко, наскільки вони міцні, залежить від зірок і того, під яким знаком Зодіаку народилися складові частини союзу. Про найміцніші з них, з точки зору астрологів, ми сьогодні і поговоримо.

Риби і Скорпіон

У Риб і Скорпіона може бути багато відмінностей, маса своїх, особистих інтересів, але їх неймовірно тягне назустріч один одному. Вони можуть усвідомлювати, що у кожного з них повно складнощів в характері, але це не стає перешкодою до зближення і перетворення в одне ціле. Так, Скорпіони і Риби, утворивши пару, буквально зливаються і дивляться в одному напрямку. Певною мірою ця ідилія — заслуга Риб, які можуть — в розумній мірі — підкоритися Скорпіону, згладивши таким чином всі кути.

Телець і Рак

Представники цих знаків, будучи разом, майже не з’ясовують стосунки, а просто живуть один одному на радість. Кожен з них вміє слухати, вміє чути і готовий допомагати партнеру у всьому. Рак і Телець утворюють чудовий, міцний союз, якому може загрожувати лише надмірна зосередженість одного з них на поставленій меті. Так, в цій парі краще не мати занадто сильних амбіцій і ставити на особисте щастя, а не на кар’єру. Якщо не можете, то будьте готові до труднощів, до того, що самі ж будете переживати через недостатню увагу до своєї половинки.

Овен і Водолій

Овна і Водолія ріднить неприязнь до бурхливих проявів почуттів і до публічності. Вони віддають перевагу формулі «щастя любить тишу». По ній і живуть, рідко кудись вибираючись, звужуючи коло спілкування зі сторонніми до мінімуму і вибираючи роботу не в офісі, а вдома. Ви можете бачити Овна і Водолія, які мовчки гуляють по парку. Вони здатні мовчати годинами, але це не страшно. Навіщо слова, якщо і так все ясно. Їм просто добре разом, а інший світ нехай почекає.

Близнюки і Водолій

А ось інший варіант для Водоліїв, прямо протилежний — Близнюки. Це саме той самий випадок, коли протилежності, антагоністи притягуються один до одного. Стриманий Водолій сушить голову над поведінкою Близнюків, не розуміє, як можна ні про що не думати і просто жити. Але потім усвідомлює, що йому, стриманому і відповідальному Водолію, така поведінка подобається. І не просто подобається, а дуже навіть подобається — захоплює і заворожує. Ні, вони самі такими не стануть, але в парі з Близнюками виявлять, що їм дуже добре разом. А всі плани, справи і дедлайни — це дурниця, Водолій візьме це на себе.

Водолій і Терези

У них завжди зберігається взаємний інтерес, і навіть коли пристрасть пройде, залишиться і збережеться міцне почуття любові. Основою щасливих і довгих відносин служить вміння миритися і приходити до компромісних рішень. Терезам у цій парі потрібно більше уваги, оскільки вони не виносять бути одні. Водолій здатний дати партнерові все, що у нього є, і дуже цінує надійність Терезів. Крім того, у них часто виявляються однакові захоплення, і в цілому їм подобається робити щось разом, не сидячи в різних кутках кімнати.

Рак і Скорпіон

У них повно спільного і не менше — різного. Рак і Скорпіон можуть відрізнятися за всіма параметрами, крім головного — взаємної пристрасті. Їм рідко буває нудно один з одним, навіть якщо вони говорять про всяку нісенітницю. Проблема в тому, що їхні почуття проявляються хвилями, і деколи така хвиля може накрити з головою, а часом — викинути на сушу. Якщо знати міру, то можна чудово жити. Важливо лише стежити за тим, що вимовляється вголос: часом у запалі пристрастей можна серйозно зачепити партнера.

Стрілець і Лев

Стрілець весь час щось шукає, а Лев по своїй суті вибирає стабільність. Крім того, Леву подобається підкоряти, а Стрільцю зовсім не по душі команди. Але, як це не дивно, подібні союзи відрізняє надійність і довговічність. Рецепт тут простий — взаємна любов і вміння поступатися. Причому в парі зі Стрільцем самозакоханий Лев несподівано в якийсь момент зрозуміє, що теж навчився йти на компроміси. І йому це сподобається, хоча Лев і виду не покаже, що готовий з кимось погоджуватися.

Стрілець і Овен

Обидва хочуть випробувати життя на міцність заради нових звершень та перемог, але здатні на це лише, спираючись на партнера. Всі свої ресурси вони виробляють завдяки один одному. Стрілець і Овен — фантазери, вигадники, за ними є грішок перетворення бажаного в дійсне. Але це не так страшно, як може здатися: вони вміють обертати мрії в реальність за допомогою неймовірної завзятості. Як у цих людей може поєднуватися ідеалізм і приземленість, ось загадка. Проте — може.

Риби і Рак

Трепетні знаки, вони чудово знаходять спільну мову. І знайшовши один одного, моментально перетворюються в одне ціле, зберігаючи при цьому індивідуальність. Світ для них — це щось велике, виснажливе і часом небезпечне. Тому ця пара бажає жити у своєму власному світі, де панують тиша, взаєморозуміння, ніжність і відданість. Риба і Раки дуже вразливі, але якщо їхній другій половині щось загрожує, приходять в сказ і здатні постояти і за себе, і за половину.

Діва, Телець

А ось пара, де ведучий і ведений прекрасно усвідомлюють свої ролі і легко їх грають. Вірніше, не грають, а щиро проживають, ні разу не відчуваючи себе обділеними чи в чомусь ущемленими. Діва, Телець легко сваряться, легко миряться, і не тільки підлегла Діва, але і керманич Телець здатний поступатися. Обидва знаки — великі шанувальники порядку і не любителі хаосу, їм подобається жити в комфорті і не відчувати стрес. Телець і Діва — справжні трударі, і наполегливо будують своє щастя у всіх сенсах. Як кажуть, приємно подивитися.

Терези і Близнюки

Два безтурботних знаки, яким добре в товаристві один одного. У них незвичайні інтереси, які займають їхнє життя повністю, Терези і Близнюки обожнюють все нове, їм подобаються відкриття та сюрпризи. Дайте їм можливість подорожувати, і вони проведуть в дорозі все свій час. А ще вони чудово підтримують один одного, не особливо стежать за порядком, віддаючи перевагу хаосу, непередбачуваність і душевні та сердечні пориви. Терези і Близнюки дуже віддані один одному, і все, що їм потрібно, — любов і яскраві враження. Сидіти на місці — не їхня історія, безумовно.

Козоріг і Телець

Це справжні друзі, які, однак, не розгублять з роками і справжню любов один до одного. Відносини Козорога і Тельця зовні дуже рівні, стримані — ці знаки не схильні проявляти почуття на публіці. Втім, і наодинці між ними нечасто спалахують пристрасті, і вже точно рідкісні шекспірівські пристрасті. Телець, Козоріг дуже цінують відсутність шуму, суєти, і модель італійської сім’ї — з биттям тарілок і мелодраматичними сценами — їм не підходить. Вони просто щасливі разом, і все тут.

Оригінал