Як знаки Зодіаку виражають злість

Усі ми іноді втрачаємо самовладання і злимося. Ви можете розлютитися, коли, наприклад, хтось зачепить хворобливу вам тему або ж почне вас дражнити. Злість може взяти над вами гору, якщо ви не знатимете, як нею керувати.

Нижче ми докладно опишемо, як представники різних знаків зодіаку висловлюють свою агресивність. Сподіваємося, що ця інформація допоможе вам краще справлятися з гнівом та залишатися спокійним у будь-якій ситуації. Також ми розповімо, над якими саме аспектами представник кожного знака має попрацювати, щоб стати найкращою версією себе.

Овен

Як один із трьох вогненних знаків, Овен може запросто спопелити вас, якщо ви не знатимете, як з ним впоратися. Представники цього знака досить запальні і можуть швидко роздратуватися, залежно від ситуації. Вони дуже засмучуються, коли хтось або щось стоїть у них на шляху. Хоч Овни і мають ряд чудових якостей, їхня темна сторона може вийти назовні, якщо все складається не так, як їм хочеться.

Незважаючи на те, що Овни зазвичай не провокують оточуючих першими, вивести їх із себе досить просто. Вони дуже вперті і погано сприймають поразки. Навколишнім доводиться ходити навколо Овна навшпиньки, щоб не спровокувати виверження вулкана, що може запросто статися, якщо його образити або роздратувати.

Овни швидко виходять із себе, але також швидко забувають про те, що їх спочатку розлютило. Вони все швидко забувають і прощають, тому не переживайте занадто сильно, якщо раптом розгніваєте Овна.

Телець

Тельця дуже складно роздратувати, тому будьте обережні, якщо у вас це все-таки вийде. Представники цього знака можуть почати проявляти пасивну агресію та закритися від вас, якщо ви їх сильно образите. Тельці не люблять визнавати той факт, що їм спричинили біль, тому ви можете спочатку навіть не зрозуміти, що образили їх. Однак, якщо Телець перестане з вами розмовляти, ви знатимете напевно, що чимось його засмутили. Вони особливо зляться якщо їм брешуть або зраджують. Але все ж таки, як правило, Тельці зберігають спокій і не дозволяють нічому їх потурбувати.

Якщо представник цього знаку зодіаку злитися, залиште його одного, тому що йому знадобиться вільний простір, щоб у всьому розібратися. Тельці неймовірно вперті й незалежні, тому коли у них виникають якісь труднощі, вони вважають за краще залишатися на самоті.

Вони обговорюватимуть проблему з вами тоді, коли будуть готові. Головне переконайтеся, що Телець вже сам у всьому розібрався, оскільки представники цього знака не відрізняються балакучістю. Якщо їх роздратувати, вони захочуть багато вам висловити і їм потрібна вся ваша увага.

Все ж таки не чекайте, що все закінчиться без наслідків, оскільки Тельці досить злопам’ятні і не можуть відразу ж знову зблизитися з людиною, яка зрадила їхню довіру.

Близнюки

У вас може запаморочитися голова від Близнюків, якщо ви не знатимете, як з ними спілкуватися або чого очікувати. Вони будуть говорити одне, а потім робити щось зовсім інше. Близнюки схильні миттєво змінювати свою думку щодо чогось. Можна навіть сказати, що Близнюків іноді буває просто неможливо зрозуміти.

Проте, Близнюки зазвичай не відрізняються запальністю. Якщо щось їх розлютить, вони висловлять свої почуття, але не будуть довго тримати образу. Представники цього знака люблять життя і не хочуть витрачати надто багато часу на те, що їх дратує.

Близнюки можуть продзижчати вам усі вуха, тому якщо щось їх по-справжньому розлютить, будьте впевнені, що незабаром це самі від них почуєте.

Близнюкам не подобається, коли інші кажуть їм, що робити чи намагаються їх контролювати, тому якщо ви не будете цього робити, то залишитеся з ними в добрих стосунках.

Рак

Раки дуже милі, добрі та співчутливі. Проте деякі люди люблять цим користуватися, чим змушують Раків відчути, що їх не цінують і сприймають як належне. Якщо ви образите Рака, то не чекайте, що він вам щось відповість. Вам доведеться першими підійти до нього, якщо хочете зберегти ваші відносини.

Раки неймовірно пасивно агресивні, тому якщо ви їх розлютите, то навіть не чекайте, що вони вам про це скажуть. Якщо у вас погано розвинена інтуїція і ви не можете читати мову тіла, то спілкування з Раком буде для вас нелегким.

Раків дуже легко образити, але вони не звикли засмучуватися через будь-яку дрібницю. Якщо ви їх сильно розлютите, вони будуть приховувати свої почуття, доки зрештою не вибухнуть. Якщо ви знайомі з представником цього знака зодіаку, час від часу розпитуйте його та дозволяйте йому виговоритися за необхідності. Це допоможе вам у майбутньому уникнути сварок та непорозуміння.

Якщо ви дійсно переживаєте про нього, зробіть перший крок. Раки не захочуть прикладати якихось зусиль, якщо ви першими їх образили. Якщо ви хочете зберегти ваші стосунки, покажіть Раку, як сильно ви дбаєте про нього.

Представники цього знаку мають високі стандарти. Вони дарують близьким всю свою любов і вірність, і тому чекають на те саме. Якщо ви зробите Раку боляче, він пробачить, але це не станеться за один день.

Лев

Леви дуже запальні. Це вогненний знак зодіаку, зрештою, чого ще від них чекати? Проте, Лев не стане грати з вами – якщо ви його розлютите, він напевно дасть вам про це знати.

Леви іноді поводяться як діти, тому не чекайте, що зможете зріло обговорити з ними ситуацію, що склалася. Представники цього знака можуть кидатися всім, що трапляється під руки, кричати, валятися по підлозі, або влаштовувати будь-яку іншу сцену, яка приверне вашу увагу. Вони можуть навіть обзивати вас і говорити, що насправді не думають. Не приймайте їхні слова близько до серця, Левам просто потрібно виплеснути свої почуття.

Як представники вогняного знаку, Леви перегорають і заспокоюються так само швидко, як і виходять із себе. Сильно не переживайте, якщо розлютили Лева, адже він довго не триматиме образу.

Діва

Діви напевно отримують звання найтерплячішого знака зодіаку. У них найменше злості, у порівнянні з іншими знаками і може пройти чимало часу, перш ніж Діва покаже свої справжні почуття. Представники цього знака не люблять виявляти емоції, тому не чекайте, що Діви щось вам скажуть, якщо ви їх розлютите. Вони триматимуть образу всередині доти, доки про неї не забудуть. Однак, якщо ви сильно образите Діву, то будьте готові втратити хорошого друга, тому що представникам цього знаку буває важко прощати.

Діви, так само як і Раки, стають пасивно агресивними, коли зляться. Вони будуть дутися та ігнорувати вас. Їм не подобається пряма конфронтація, і вони намагаються уникати її як чуми. Вони швидше підуть, щоб наодинці впоратися зі своєю злістю, ніж виплеснуть її на вас, оскільки їм відомо, яким вантажем це може для вас виявитися.

Через свою спокійну натуру, люди приходять до Дів, щоб випустити пару. Представники цього знака не хочуть, щоб інші справлялися з їхніми тяжкими переживаннями.

Діви можуть вибачити вам, якщо ви їх образите, але вони цього ніколи не забудуть. Зрадивши їхню довіру, не чекайте, що у вас вдасться завоювати її з легкістю назад.

Терези

Терези, як прихильники миру, намагаються стримувати злість за всяку ціну. Їм подобається зберігати баланс у відносинах і в житті в цілому, а ось агресивність зовсім не вписується в ці плани. Навіть якщо їх щось сильно засмутить, Терези будуть стримувати все в собі, щоб уникнути конфлікту. Вони вірять у справедливість, тому якщо ви зробите помилку, Терези, найімовірніше, дадуть вам другий шанс.

Вони не хочуть показувати це оточуючим, але представники цього знака, за своєю натурою, дуже чутливі. Їх часто щось зачіпає, але вони вважають за краще тримати все в собі.

Терези швидше бігтимуть від конфлікту, тому якщо ви їх розлютите, то не чекайте, що вони зроблять перший крок. Ви можете самі не знати, що Терези на вас ображаються, але якщо ви не чули від них нічого вже кілька днів, значить, найімовірніше, так воно і є.

Вони довго тримають образу і у ваших суперечках у майбутньому можуть використати ваші помилки проти вас.

Скорпіон

Розлютивши Скорпіона, насамперед зверніть увагу на мову його тіла. Звичайно, сам Скорпіон нізащо не зізнається, що засмучений. Представники цього знака ніколи не зізнаються у тому, що зробить їх уразливими. Проте очі, вираз обличчя та інші приховані ознаки видадуть їх.

Вам не захочеться псувати стосунки з представниками цього знака, оскільки вони дуже мстиві. Якщо ви образите Скорпіона, він нізащо не спустить вам цього з рук і почне складати план своєї помсти. Вам варто потурбуватися, якщо Скорпіон поводитиметься тихо, оскільки, найімовірніше, в цей момент він виношує грандіозний план, який дозволить йому звести з вами рахунки.

Якщо Скорпіон все ж таки розлютився, надайте йому трохи особистого простору, тому що йому не захочеться, щоб хтось стояв у нього над душею в той момент, коли він намагається заспокоїтися. Коли він буде готовий, то першим спробує поговорити з вами. Однак, в деяких ситуаціях, Скорпіони можуть бути пасивно агресивними і чекати першого кроку від вас.

Скорпіон побалакає з вами тоді, коли сам буде готовий. Не намагайтеся підштовхнути його, оскільки це може ще більше його роздратувати.

Стрілець

Як вогненний знак зодіаку, Стрільці зададуть вам жару, якщо ви їх розлютите. Представники цього знака погано сприймають зраду, тому не дадуть вам спокій, якщо ви їх образите. Більш того, вам швидше за все доведеться швидше рятуватися, оскільки Стрілець нагадуватиме бомбу, готову вибухнути будь-якої миті.

Коли Стрільці зляться, то стають саркастичні. Така поведінка є явною ознакою того, що ви вивели їх із себе. Проте, більшість представників цього знака соромляться своєї запальності і тому намагаються її стримувати.

Також, може знадобитися чимало часу, перш ніж Стрільці заспокояться, тому вони вважають за краще уникати таких ситуацій і не злитися. З іншого боку, Стрільці іноді самі не помічають, що роблять із мухи слона, оскільки люблять аналізувати ситуації та знаходити рішення. Будьте уважні, тому що в деяких випадках представники цього знака можуть вигадувати проблеми на порожньому місці.

Козоріг

Козоріг, як знак землі, сердиться дуже рідко. Вони швидше намагатимуться зберегти спокій замість того, щоб даремно витрачати свою енергію на гнів. Однак, якщо ви все ж таки розлютили Козорога – швидше біжіть.

Ви знатимете це напевно, оскільки Козороги зляться дуже рідко і місяцями можуть стримувати в собі весь стрес і тиск. Коли Козоріг не витримує і все-таки вибухає – скоріше шукайте укриття. Вам не захочеться злити Козорога, тому що представники цього знаку не прощають. Вони можуть кричати і влаштовувати сцени, коли хочуть висловити свої емоції, але все ж таки це довго не триватиме.

У них високі очікування і якщо оточуючі не можуть їм відповідати, Козорога розчаровується і злиться. Доки у вас вдасться відповідати їхньому жорсткому моральному кодексу, ви залишатиметеся з Козорогами в добрих стосунках.

Водолій

Водолії люблять дискусії та розмови, що змушують їх замислитися про щось, а ось суперечки терпіти не можуть. Якщо ви розлютили Водолія, то не чекайте, що він залишиться поряд з вами. Водолій швидше вирушить на природу або в довгу поїздку, ніж сидітиме і накручуватиме себе.

Однак, якщо йому доведеться відразу ж вирішувати ситуацію, що склалася, Водолій зробить це витончено і елегантно. Представники цього знака не люблять показувати іншим свої емоції, тому у будь-якій ситуації залишаються спокійними та стриманими. Можливо Водолій і розповість вам все пізніше, але тільки після того, як розбереться зі своїми справжніми емоціями наодинці.

Водолій може навіть списати вас з рахунків без жодних пояснень. Вони намагатимуться виправити стосунки, але якщо вони більше нічого не будуть для них означати, то Водолії, найімовірніше, не витрачатимуть на це свого часу.

Риби

Як водяний знак зодіаку, емоції Риб досить глибокі. Іноді вони можуть злитися через дрібниці, але, найімовірніше, нікому цього не покажуть. Їм не подобаються конфлікти, і вони уникатимуть їх за всяку ціну. Так само як і деякі інші знаки зодіаку, Риби вважають за краще стримувати свої емоції заради себе та оточуючих.

Представники цього знаку захочуть побути одні, щоб розібратися в собі та втихомирити свої емоції. Вони можуть кидатися речами, плакати, кричати, включити гучніше музику, щоб виплеснути свої емоції.

Риби можуть довго таїти образу, але тут все залежить від ситуації. Якщо ви багато для них означає, Риби, найімовірніше, самі прийдуть до вас, щоб поговорити і в усьому розібратися.

Оригінал