Як сваряться і сперечаються знаки Зодіаку

Кожен знак Зодіаку сперечається по-своєму. І якщо ви знаєте їхні слабкі місця, то зможете вийти переможцем з будь-якої сварки.

Овен

Як правило, Овен перемагає в суперечці зі всіма, хто виступає проти нього. У випадку з цим знаком правила логіки просто не спрацьовують. Якщо вам вдасться переконати Овна в помилковості його думки, у вас є можливість перемогти в суперечці. Але не варто сподіватися, що він мовчки прийме вашу правоту.

Телець

Телець відрізняється впертістю і непохитністю. Він рідко змінює свою думку після того, як щось для себе вирішив. Перемогти в суперечці з Тельцем можна тільки якщо натиснути на здоровий глузд і довести, що з фінансової точки зору ваш аргумент кращий. Крім того, можна використовувати компліменти – Тельці відчувають до них слабкість.

Близнюки

Близнюки швидко погоджуються з тим, що ви говорите, але це не означає, що ви перемогли в суперечці, тому що вже через 5 хвилин вони можуть змінити думку і погодитися з чужою точкою зору. Секрет в тому, щоб перехитрити Близнюків і переконати їх в популярності та суспільній прийнятності саме вашої думки (всі Близнюки одержимі популярністю).

Рак

З Раками складно мати справу, тому що вони воліють уникати конфліктів і дуже легко відсторонюються. Дайте їм час заспокоїтись, а потім викладіть свої доводи.

Лев

Кращий спосіб перемогти в суперечці з Левом – лестощі. Як правило, Лев вважає себе неймовірно розумним, тому аргументи, які покажуть ваш високий рівень інтелекту, зроблять цю людину вашим союзником. Будьте готові до того, що його ідеї будуть набагато кращі ваших і що з їхньою допомогою Лев спробує доповнити те, проти чого виступав.

Діва

У них найпростіше виграти суперечку. Вам достатньо довести, що ви маєте рацію. Діва відмінно розуміє, в чому ви помилилися і не стане сперечатися, якщо в цьому нема потреби і ви можете пояснити переваги вашого підходу.

Терези

Терези не сперечаються, вони ведуть переговори. У сварках з ними не можна ні перемогти, ні програти, тому що ці люди завжди шукають взаємовигідне рішення. При вигляді обґрунтованості ваших доводів вони схильні трохи відступати, але не здають свої позиції повністю.

Скорпіон

Скорпіон не переносить ігри, недомовки й нелогічні доводи. Якщо ви почнете використовувати їх у вашому спорі, то вже програли. Їм краще говорити правду, і якщо вони побачать, що ви боретеся чесно, то можуть навіть трохи вам піддатися.

Стрілець

Будь-яка сварка це нова можливість для Стрільця дізнатися щось нове. Якщо у вас будуть обґрунтовані аргументи, він з радістю вас вислухає. Однак якщо спір пов’язаний з різним сприйняттям речей, то вам в ньому не перемогти, тому що Стрілець дуже цінує свою думку.

Козоріг

Козороги рідко відстоюють щось незначне, але якщо мова йде про щось важливе, краще підготувати залізні аргументи. В іншому випадку ці люди швидко перестануть сприймати вас серйозно і повернуться до речей, які важливі саме для них.

Водолій

Перш ніж почати сперечатися з Водолієм, переконайтеся, що знайомі з його баченням історії. У будь-якому випадку, зіграти на емоціях цієї людини вам не вдасться, тому що цю сферу свого життя він тримає під контролем. Водоліям подобаються речі, які приносять людям користь, тому якщо ви хочете перемогти в суперечці, переконайтеся, що ваші аргументи будуть безпосередньо з цим пов’язані.

Риби

По можливості Риби уникають конфліктів, тому в суперечці їх легко перемогти. Як тільки щось починає їх засмучувати, вони тут же здаються і тікають. І хоча перемогти їх не дуже важко, подумайте про те, наскільки це буде чесно стосовно них.

Оригінал