Гороскоп на 15 березня

Овен ♈

Постарайтеся сьогодні втихомирити свого внутрішнього критика, який закликає вдарити по гальмах, коли все так добре складається – нехай і не зовсім за планом. Зараз не час зупинятися – і ніхто, крім Вас самих, не зможе Вас зупинити.

Телець ♉

Тримати все в собі безумовно не дуже корисно. Опинившись в знайомій ситуації, коли Ви не можете розібратися у своїх почуттях, постарайтеся їх озвучити. Відразу стане легше. Нехай те, що шукає виходу, вийде назовні, інакше внутрішній тиск стане просто нестерпним. Не накопичуйте емоції в собі.

Близнюки ♊

Ви дуже добре розумієте ситуацію і чітко знаєте, як в ній бути. Однак, може бути протистояння з людиною, яка розуміє ситуацію нітрохи не гірше. На жаль, вона бачить тільки мету, але погано уявляє собі конкретні кроки по її досягненню. Спробуйте терпляче описати їх.

Рак ♋

І знову Ви згадайте про те, що найжорсткіші критики незадоволені в першу чергу собою. Саме з такою людиною Вам сьогодні доведеться мати справу. Опинившись об’єктом чужої критики, не ковтайте наживку. А ось чи допомагати людині прийняти та здолати власних демонів – вирішуйте самі.

Лев ♌

Якщо не можете сказати щось хороше – краще мовчіть. Сьогодні Ви згадаєте про правдивість цієї старовинної приказки. Ваші слова можуть мати далекосяжні наслідки для інших, і якщо у Вас є хоч найменші сумніви – краще промовчати, щоб не довелося потім пожинати посіяне.

Діва ♍

Не так вже й просто скласти чіткий список справ і неухильно його дотримуватися. Розставивши власні пріоритети, Ви можете виявити, що в інших людей вони помітно інші. Крім того, хтось може вважати неуважність зрадою. Тому будьте максимально обережні, коли контактуєте з іншими людьми.

Терези ♎

Обставини тягнуть Вас у різні боки. З одного боку, потрібно догодити одним людям. З іншого – інші люди теж вимагають Вашої уваги. А Вам що, розірватися? Донесіть до інших цю нехитру проблему.

Скорпіон ♏

Пам’ятайте, що деякі люди знають Вас дуже добре, і якщо Ви старанно поводитесь нетиповим чином, це може викликати підозри. З різними людьми поводитися по-різному – завдання досить втомливе. Будьте завжди собою. Так набагато простіше.

Стрілець ♐

Отже, дорогі Стрільці, пора подумати, як жити краще і веселіше. Це завдання Всесвіту, від якого прямо залежить Ваш добробут. Від роботи, як відомо, коні дохнуть. У Вас будуть всі можливості відмінно провести час з іншими людьми, і ці можливості важливо не упустити.

Козоріг ♑

Візьміть до уваги пораду людини, чиїй думці звикли довіряти. Спочатку зауваження може здатися Вам непрошеної та недоречною критикою, але на ділі воно дуже корисне. Ви можете поглянути на ситуацію абсолютно новими очима, але для цього важливо слухати та мотати на вус.

Водолій ♒

Сьогодні Ви говорите одне, а робите інше. Люди, які добре Вас знають, здатні розгледіти цю браваду, тому коли Ви все-таки зважитеся відкритися, ніхто не здивується. Не намагайтеся тримати хорошу міну при поганій грі.

Риби ♓

Якщо хтось надумає потрясти основи Вашого життя, будьте готові поглинути удар. На щастя, це для Вас не проблема. Людина дріб’язкова, може, і почала б огризатися, але Ви вище цього. Покажіть, що Вам зовсім байдужа чужа метушня.