Чого хочуть різні знаки Зодіаку

Що вам потрібно найбільше в житті, щоб почуватися комфортно й повноцінно? Деякі люди задовольняються дрібницями, інші хочуть більшого. Кожен безумовно хоче щось своє. Можливо, ви хочете жити пригодами? Або все, що вам потрібно, – це любляча сім’я? Чи, можливо, ви прагнете, щоб вас і ваше ім’я запам’ятало якомога більше людей? У кожного зодіакального знака є свої потреби і бажання, а які є у вас?

Овен

Овен хоче жити життям, на яке він зможе озирнутися без жалю. Він хоче, щоб йому було про що згадати, розповісти і посміхнутися. Овну завжди потрібні поруч друзі-однодумці і він мріє, щоб у житті не було жодного нудного і безглуздого дня. Овен жадає жити повним і авантюрним життям.

Телець

Тельцю мріється, щоб його всі знали, причому тільки з позитивного боку. Йому дуже хочеться впливати на всі ситуації і залишити свій слід, щоб його запам’ятали і ніколи не забували. Приховане честолюбство керує цим знаком усе його життя.

Близнюки

Близнюки просто хочуть життя, заповненого друзями. Вони ніколи не хочуть нічого переживати (навіть найдрібніші дрібниці) на самоті. Цей знак мріє дружити будинками, сім’ями, поколіннями. Постійне спілкування – ось їхній основний двигун у житті, без якого їм стає нудно і нецікаво.

Рак

У житті Рак хоче пристрасного кохання. Так, він націлений на сім’ю і на другу половину, єдину й особливу людину, з якою можна прожити разом і померти в один день. Бажано, щоб ця людина повністю і беззаперечно поділяла з Раком усі його цінності і хотіла того ж самого в житті, як і він. Йому потрібен один партнер – хтось, хто буде його і тільки його назавжди.

Лев

Лев хоче неймовірну кількість слави й успіху в супроводі грошей, кохання і щастя. На інше він не згоден. Його марнославство свідчить про те, що про таке життя мріють усі, але домогтися можуть лише одиниці – і це мають бути виключно Леви.

Діва

Діва просто хоче бути тихо і спокійно щасливою. Вона відчуває, що іноді їй важко контролювати свої емоції та знаходити баланс і гармонію. Але, якщо вона щаслива, то турбується про це найменше. Усе своє життя вона прагне саме цього стану – стану безтурботного щастя та спокою.

Терези

Терези хочуть, щоб люди по-справжньому цінували їх. Вони просто жадають, щоб життя без них було неможливим, і щоб вони були завжди і всім потрібні. Але треба віддати належне цьому знаку: Терези й самі вміють щедро віддавати, а не тільки брати.

Скорпіон

Скорпіон не хоче ніколи нудьгувати. Йому потрібне життя, сповнене пристрастей, вражень і пригод. Звичайне життя явно не для нього. Замість цього Скорпіон вважав би за краще подорожувати – бажано найтаємничішими, найзагадковішими і найпохмурішими куточками світу.

Стрілець

Стрілець хоче різноманітності, щодня, щогодини і щохвилини. Йому потрібні яскраві емоції та багато пригод. Він хоче, щоб люди захоплювалися ним і тягнулися до нього. Життя Стрільця має бути спонтанним і хвилюючим – йому не хочеться стримуватися, і він схильний пробувати все, що йому пропонується.

Козоріг

Козоріг хоче своє власне ідеальне життя: вірного партнера, будинок із великим двором, де граються дітлахи, білу хвіртку і великого собаку. Він прагне балансу роботи і сім’ї, і щоб усі домашні збиралися за величезним столом на свята. Козорогу не потрібно нічого екстремального в житті – його влаштовують його власні маленькі радощі.

Водолій

Водолію потрібна повна свобода. Він хоче робити зі своїм життям те, що хоче, не почуваючись зобов’язаним або пов’язаним чимось. Водолій ненавидить рутину і відчуття, що він застряг у колії. Стосунків це теж стосується – ревнощів для Водолія практично не існує.

Риби

Риби хочуть спокійного життя і здебільшого просто прагнуть бути щасливими: щоб друзі та сім’я трималися поруч і підтримували їх. Вони віддають перевагу стабільності та спокою – і жодних поривів та навіженства. Їм потрібно щовечора лягати спати з відчуттям умиротворення і задоволення життям.

Оригінал