А яка бабуся вийде з вас? Ваш знак Зодіаку підкаже, чого очікувати!

Овен

Овни воліють не помічати власного віку. Вони живуть одним і тим самим моментом, не думають, що на них чекає завтра. Їхня бадьорість духу в них підтримує величезну енергію молодості до самих похилих років. Може, в років 60 Овен і не носитиме “косуху”, але ось захоплюватися мотоциклами не перестане. Причому робитиме це з тим самим завзяттям і шаленою енергією, що й раніше.

Телець

Тельці обожнюють як слід поїсти – часом навіть занадто як слід – з цієї причини з віком вони нерідко набирають чимало зайвої Терези. З роками стають вперті Тельці ще менш гнучкими створіннями – як у психологічному сенсі, так і фізично. Проте, у них хороша витривалість, і навіть незважаючи на хвороби, жити будуть вони, швидше за все, дуже довго.

Близнюки

Близнюки намічають в юності цілі і поступово йдуть уперед, абсолютно не збираючись із роками сповільнюватися. Не варто сподіватися, що Близнюк з роботи прийде додому раніше. Ви не побачите навіть у літньому віці їх відпочивальниками, що розвалилися перед каміном. Їхнє зростання в кар’єрі триватиме до самої пенсії і, якщо буде можливість, ще довго після її настання.

Рак

Раки можуть бути двох видів: ті, хто не подорослішає ніколи, і ті, хто любить у старості піклуватися про оточуючих, немов Мати Тереза. Раку, як і Леву, дуже хочеться, щоб усі оточуючі його “благородні сивини” поважали. З Раків можуть вийти чудові “класичні” дідусі й бабусі, якими їх бачити хоче більшість дітей.

Лев

Леви поблажливі і статечні за своєю природою, з роками це проявлятиметься все сильніше. До старості це вже вельми спокійні, досвідчені, величні особистості, які трохи обросли зайвими кілограмами. Їм буде все більше хотітися загальної поваги, авторитету іноді навіть поклоніння, а також служити основним взірцем для наслідування, саме з цієї причини вони постараються досягти головних життєвих цілей і якомога раніше стати розсудливими.

Діва

Багато Дів з віком починають усе більш негативно сприймати навколишній світ, особливо якщо дозволять непомірній схильності до зайвої критичності втратити контроль. Вони обожнюють підтримувати себе у чудовій формі й доброму здоров’ї, постійно перебувають на шляху вдосконалення своєї мозкової діяльності, тому зустрічають старість зазвичай підтягнутими джентльменами й леді, нехай і дещо суворими, але дуже розумними.

Терези

Терезів завжди турбує зовнішність, тому вони спробують піти на будь-які заходи, щоб запобігти якомога довше появі зайвих кілограмів і зморшок на обличчі. Як правило, їм це вдається. І навіть у вісімдесят років Терези переконуватимуть оточуючих, що їм ще й сорока немає.

Скорпіон

Скорпіони стають до старості величними і представницькими. Вони люблять думати про себе, немов про філософів, які накопичили достатньо мудрості з роками, та й насправді це правда. Але, на жаль, літні Скорпіони дуже часто стають надто зацикленими на особистих переконаннях і цілях, аж до нав’язливості й упертості.

Овен

Як і Овни, Стрільці всіма силами не бажають думати про старість. Часом навіть настільки, що в них це перетворюється на нав’язливу думку, і вони починають дошкуляти оточенню запитаннями про власний можливий вік, сподіваючись отримати пару-трійку компліментів. Втім, ці компліменти зазвичай завжди виправдані, адже Стрільці, незважаючи на своє небажання доглядати за собою, примудряються зберегти сексапільність і привабливість до глибокої старості.

Козоріг

Козоріг – знак, який асоціюється з часом, багато в чому тому, що ним керує Сатурн – планета, яка і відповідає за час і його перебіг. Але що цікаво – для Козорогів час ніби тече у зворотний бік. Козороги вже народжуються “маленькими дідусями”, серйозними не по роках, мудрими і відповідальними, але в їхньому характері в міру дорослішання додається дедалі більше дурощів і дитячість, і Козороги до старості вже поводяться як абсолютні діти.

Водолій

У Водоліїв досить сильний вплив Сатурна, тому вони в дитинстві, як і у випадку з Козорогами, дуже серйозні. З роками до Водоліїв приходить дедалі більша ексцентричність, вони перестають піклуватися про те, що думають про них оточуючі, і у 80 років можуть поводитися рівно так, як їм заманеться.

Риби

Риби панічно бояться старості. Щодо того, що ще стільки не прожито, не зроблено, не виконано! Саме з цієї причини Риби часто знаходять час на те, щоб підбити підсумки етапів власного життя, підраховувати накопичення, порівнювати баланси. Але ж що менше Риби хвилюватися будуть із цього приводу, то довше і щасливіше проживуть, адже ніщо так не вкорочує і пригнічує в житті, як постійне занепокоєння.

Оригінал