Ви не будете з ним щасливі: цей знак Зодіаку в коханні найбільш егоїстичний

Незважаючи на те, що представники цього знака Зодіаку відомі як товариські, позитивні люди і чудові друзі, вони дуже егоїстичні у стосунках. Вони завжди піклуватимуться лише про свої почуття та про задоволення власних потреб.

Про кого йдеться? Звісно, про Стрільця!

Цьому знаку притаманний вільний дух. Тому, з одного боку, Стрільці не люблять ґрунтовно прив’язуватися до інших людей, але, з іншого боку, вони можуть роки витратити на пошуки своєї спорідненої душі. У людей, народжених під цим знаком, звірячий апетит до життя. Знайти партнера, який може рухатися в ритмі Стрільця, досить складно.

У них допитливий розум і вони не люблять розтягувати задоволення. Їм потрібно все й одразу. А ще – постійна зміна вражень. Ось чому у стосунках представники цього знака можуть досить швидко перегоріти.

Стрільці у себе завжди на першому місці. Незважаючи на те, що вони в пориві можуть заприсягтися вам у вічному коханні й відданості, вони однаково завжди шукатимуть чогось нового й кращого. І якщо знайдуть… вже не засуджуйте.

Для Стрільців інші люди досить часто стають “баластом”. Якщо ви якимось чином посмієте зазіхнути на їхню свободу або спробувати обмежити пошуки нових відчуттів, у кращому разі представники цього знака сприймуть ваші дії як найбільшу образу. У гіршому – грюкнуть дверима і навіть жодного разу не озирнуться.

Звісно, немає нічого неможливого, і стосунки зі Стрільцем можуть перерости в прекрасну історію кохання, якщо ви готові грати за його правилами. А також якщо…

  • ви легкі на підйом, вам подобаються подорожі та пригоди;
  • вам подобаються розмови на глибокі теми;
  • ви легко переносите зміни, несподіванки і плутанину;
  • вас приваблює інтелект партнера;
  • ви страждаєте без спілкування і нових вражень.

Оригінал