5 найкращих керівників за знаком Зодіаку

Не кожному до снаги втримати під своїм началом цілу команду фахівців, не завдавши шкоди компанії. Визначити схильність до правління допоможе гороскоп. Знаки, перераховані в цій статті, визнані лідери: під їхньою непохитною, владною рукою робота йде якнайкраще.

Овен

Найбільше на світі Овни люблять командувати і кимось керувати. Крісло керівника – чудовий спосіб здійснити всі свої приховані амбіції. Цілеспрямованість Овна і готовність домагатися намічених завдань за всяку ціну робить з нього чудового начальника, який не опустить руки у важкий для фірми час. Підлеглі можуть побоюватися Овна-керівника через грізну вдачу, але будуть точно впевнені, що з таким начальником вони не пропадуть.

Козоріг

Мета життя Козорога – це робота, і керівна посада стане найкращою нагородою за їхню працьовитість. Козороги краще за всіх знають, як правильно працювати і що потрібно робити, тому із задоволенням почнуть вибудовувати ідеальне підприємство. Земляний знак дуже вимогливий, тому розслаблятися під його керівництвом не вийде, за надмірну лінь можна отримати від Козорога-керівника в кращому разі прочухана. Нарівні з вимогливістю Козоріг дуже відповідальний, тому робить усе, що в його силах, виключно на благо компанії.

Скорпіон

Скорпіон може справити враження надмірно грізного начальника, якого бояться підлеглі, але за суворою маскою криється чудовий стратег, здатний витягнути будь-яку фірму з болота. Такий начальник не дозволить упускати справи, визначить ролі кожного підлеглого і наведе на підприємстві порядок. Стратегії Скорпіонів дають їм змогу розраховувати результат угод на десять кроків уперед, завжди залишатися в плюсі й жваво обходити конкурентів.

Лев

Леви з народження бачать себе виключно в кріслі керівника, і це прагнення виправдане. Левів-начальників у колективі зазвичай люблять і поважають, підлеглі знають, що можуть звертатися до керівника щодо проблем, які виникають. Вогняний знак із радістю візьметься залагодити розлади в колективі, знайде підхід до найзакритішого співробітника і буде заслужено вважатися найавторитетнішою зіркою серед колег.

Стрілець

Стрільці за вдачею оптимісти і веселуни, щедро діляться позитивом з оточуючими, тому Стрільці-керівники стають зразками бадьорого настрою для своїх підлеглих. У будь-якій ситуації Стрілець зберігає обличчя і шукає позитивні сторони, що щедро передає колегам під час нарад або сутичок у коридорах. Стрільці вміють тримати колектив на робочій хвилі, мотивувати співробітників до роботи і підтримувати ненапружену атмосферу в офісі.

Оригінал