5 жіночих знаків Зодіаку, які славляться винятковою мудрістю

Мудрість – це якість, яку можна трактувати по-своєму. Одні люди мають на увазі під нею гострий інтелект і ерудицію, інші – наполягають на великому багажі життєвих знань.

У кожного знака Зодіаку є свої сильні і слабкі сторони. Перевагами представниць цієї п’ятірки є їх видатні розумові здібності і справжня життєва мудрість:

Телець

Їх нерідко називають занадто серйозними, відповідальними і повільними особами, проте за порадою біжать тільки до жінок-Тельців. Часом цей знак, дійсно, дивиться на життя надто вже суворим і тверезим поглядом, але навіть така установка аніскільки не заважає йому проявляти безмежну мудрість. Телець славиться любов’ю до обережних і неспішних кроків, але будьте впевнені, що він вже прорахував ситуацію.

Вдумливі жінки цього знака є справжніми мислителями – глибокими і серйозними. Крім різнобічних знань вони мають відмінну інтуїцією і уміння зчитувати брехню. Саме тому знайомі і друзі Тельця рідко нехтують його безцінною думкою з найрізноманітніших питань.

Близнюки

Жінок цього знака Зодіаку часто недооцінюють, а все через їх веселий і легковажний характер. Ось чому Близнюкам так подобається шокувати громадськість безмежними знаннями в різних сферах. Цей знак обожнює філософствувати і вступати в суперечки з оточуючими людьми. Треба визнати, що Близнюки є дуже інтелектуальними і начитаними особами. Більш того, жінки цього знака завжди розуміють, про що говорять, оскільки вони знають, як і коли використовувати потрібні відомості. До всього іншого, вони легко запам’ятовують нову інформацію.

Близнюки відмінно розбираються в людях і можуть дати оточуючим дуже корисні поради. Їм досить мінімуму відомостей, щоб з ходу розібратися з найзаплутанішою ситуацією. На жаль, часто жінок-Близнюків вважають поверхневими без жодних підстав.

Рак

Рак уособлює собою ерудицію. Під цим знаком Зодіаку часто народжуються обдаровані і по-справжньому мудрі особистості. Інша справа, що жінки-Раки намагаються не випинати власний інтелект і навмисно принижують свої видатні гідності.

Попри весь песимізм Раків, кращих порадників у всьому зодіакальному циклі годі й шукати. Варто лише поцікавитися думкою цього знака, як він видасть вам воістину цінну інформацію, озвучивши всі «за» і «проти». Раки рідко помиляються і роблять промахи, адже звикли аналізувати найдрібніші деталі. І якщо вони не встигли впасти в депресію і образитися на весь білий світ, то обов’язково здивують вас своїм мудрим життєвим підходом.

Терези

Багато хто називає Терезів лукавими натурами, що піклуються тільки про свої інтереси. На ділі, вони всього лише намагаються досягти життєвого балансу, нікому при цьому не нашкодивши. Жінки цього знака відрізняються спокійним і розважливим характером. Вони дивляться на кожну ситуацію максимально тверезо і без емоцій.

Терези дуже логічні і мудрі. При будь-якій проблемі вони звертаються до голови, а не до емоцій. Жінок цього знака відрізняє, скоріше, чоловічий підхід до кожної проблеми. Вони вміють розглядати ситуацію з усіх боків і уникають поспішних і необдуманих рішень. Чи не це є справжня життєва мудрість?

Козоріг

Коли мова заходить про мудрість, неможливо забути Козорогів. Жінки цього знака Зодіаку – втілення розуму, гострого інтелекту і допитливості. Вони завжди прагнуть до знань, не бояться нової роботи і прислухаються лише до голосу розуму. Козороги цінують інтелектуальну працю, а найкращим компліментом для них стане висока оцінка їх видатного розуму.

Так само швидко і вправно жінки цього знака Зодіаку розбираються з сімейними і побутовими питаннями. Козороги підходять до вирішення кожної проблеми методично, неспішно і вкрай обдумано. Вони стануть відмінними порадниками для своїх близьких, оскільки здатні знайти вихід з будь-якої скрутної ситуації.

Джерело