5 «непростих» знаків Зодіаку

Всі ми різні, і, ясна річ, у представників кожного знака Зодіаку є свої переваги і недоліки. Правда, у деяких вони майже не помітні, іншим же дуже непросто приборкати свій важкий характер…

Серед 12 знаків Зодіаку астрологи виділяють 5 дійсно складних типів. Їм нелегко дається ладити з оточуючими, заводити друзів і родину, а деякі буквально «спалахують» на рівному місці. Хто ж вони?

5 місце – Козоріг

Козороги дуже непрості в спілкуванні. Упертість – їх друге ім’я. Вони ніколи не будуть робити те, до чого не лежить душа. Козороги рідко до кого ставляться з повагою, тому їх коло спілкування завжди обмежене. Вони не терплять нудьгу, тому оточують себе найбільш гідними представниками “сильної світу цього”. Якщо ви раптом закохалися в Козорога, то вам знадобиться море витримки і терпіння.

4 місце – Водолій

Водолії дуже специфічні в спілкуванні. Вони цінують тільки свою думку. Вони легко можуть звинуватити когось, щоб виправдати себе. Вони цілеспрямовані, але місцями дуже деспотичні. Водолії відрізняються особливим розумом, але часто емоції у них беруть гору, і вони починають залишати вірний і раніше намічений курс руху.

3 місце – Близнюки

Близнюків хтось постійно кудись тягне. Їм нелегко всидіти на місці, тому їм відвели почесне третє місце. Вони яскраві, балакучі і примхливі. У критичні моменти вони одягають маску байдужості або навіть жорстокості і залишають бал, не попрощавшись ні з ким. Думка оточуючих для них порожній звук. У них свій світ фантазії в голові. Близнюки підступні. Здавалося б, розкусив їх, а не тут-то було, ви знову в програші. Шах і мат.

2 місце – Овен

Овни надзвичайно імпульсивні особистості. Вони здатні за 15 секунд зруйнувати те, що будували роками, і це стосується не тільки робочих проєктів, але і їх відносин. Вони завжди мають рацію, а якщо вони не праві, то ви просто зобов’язані визнати, що вони мають рацію. Таке просте правило існує в їхньому житті. Якщо ви закохалися в Овна, то будьте готові, що миру більш як два дні в родині не буде, а ось вогонь спалахуватиме регулярно. Пристрасті будуть кипіти постійно.

1 місце – Скорпіон

Скорпіони – найбільш зловісні лиходії в усьому зодіакальному царстві. Вони завжди домагаються того, чого хочуть. Для них немає нічого неможливого. У них дуже жорстоке ставлення до світу, супер его і мстивий характер. Такий ось флакон «підступності». Для них люди – це їх власне майно, тому якщо ви потрапили в їх мережі, то ви навіки в їх рабстві. Будь-який вид відносин з представниками цього знака Зодіаку загрожує тяжкими наслідками.

Джерело