Самотні чоловіки серед знаків Зодіаку

Гороскоп розповідає про те, хто з чоловіків серед знаків Зодіаку є самотніми і як вони ставляться до своєї вимушеної самотності.

Здається, що поняття самотність і чоловік несумісне. Хоча подібне визначення вельми може поєднуватися, якщо чоловік не цікавий жіночій статі, він занадто вимогливий, мамин синок або зайнятий бізнесмен. До того ж зірки теж відіграють важливу роль у його успіху у жінок. Але астрологія стверджує, що є представники чоловічої статі, які не з чуток знають, що таке самотність.

Водолій

Чоловіки цього знаку завжди на перше місце висувають незалежність та волелюбність. Для них немає жодних обмежень та стислих рамок. Вони живуть із чітким розумінням того, як влаштовано життя. Вони не мають внутрішньої порожнечі, яку потрібно згодом наповнювати. Представники досить самодостатні, тому чиєїсь підтримки не потребують. У них широке коло друзів, і їхня комунікабельність дозволяє їм швидко знаходити спільний інтерес з будь-якою людиною. Але, як би вони не дружили, завжди поділяють компанію та свою особисту територію. А всіх друзів вони тримають на дистанції. І це роблять для того, щоб дружні стосунки не стали прісними.

Щодо кохання, то в ньому вони дотримуються самотності. Але це значить, що любовне почуття їм чуже. Чоловіки вміють любити, але в них нема тієї єдиної, якій вони готові подарувати світле почуття. Іноді піддаються тиску з боку близьких і пов’язують себе узами шлюбу. Але такі стосунки не задовольняють їхні душевні очікування, і вони однаково залишаються самотніми. Якщо чоловік не поспішає одружуватися і не перебувати під чиїмось шантажем, другу половинку він вибирає довго і монотонно. Навряд чи знайдеться така жінка, яка не зможе зазіхати на його свободу та створить на рівних правах сім’ю.

Овен

Хто не любить самотність, то чоловіки цього знаку. Вони її не лише бояться, а й намагаються всіма способами боротися з нею. А оточуючі ніколи не можуть розгледіти у представника страх самотності. Своє життя чоловіки присвячують всьому, що завгодно, аби бути чимось зайнятим і не відчувати на собі самотність. Дії за планом, ритмічна робота та постійна зайнятість – комфортні умови для них самих. А коли вони повністю завантажені роботою, то не відчувають того, що їм нема з ким розділити радість життя. І така ширма зайнятості їм є надійним прикриттям від самотності. А якщо немає часу, тоді їм ніколи роздумувати про свою значущість.

Здається, для того, щоб позбавитися внутрішньої порожнечі, чоловікам достатньо оточити себе різними людьми. Але це не в їхніх правилах. Вони залишаться жити зі своєю самотністю самі, не впускаючи у життя нікого. Любовні стосунки у чоловіків часто не складаються, бо за напускною зайнятістю жінки розуміють, що їм немає місця у житті цього чоловіка. До друзів знак також ставиться зі зневагою, тому вони іноді його цураються. І представнику постійно здається, що йому нав’язуються і пропонують компанію. А щоб чоловіка не викрили в маскуванні своєї самотності, він намагається до себе не підпускати навіть найближчих друзів.

Козоріг

Чоловіки можуть не впустити у своє життя самотність, якщо її викорінять ще в молоді роки. І чим ближче солідний вік, тим більше гарантії того, що знак стане затятим холостяком. На перше місце вони завжди ставлять кар’єру, а потім особисте життя. Але якщо становлення кар’єрних сходів почалося раніше, ніж вони закохалися, вони ніколи не виберуть сім’ю. Спочатку чоловік буде зайнятий самореалізацією, переконуючи всіх, що для побудови сім’ї потрібний надійний фундамент. Але коли він досягне певних висот, він придумає чергову відмовку, що не настав час зв’язати себе узами шлюбу. І при кожному випадку він знаходитиме вагомі аргументи для того, щоб не заводити сім’ю.

Чоловіки цього знаку хочуть одружитися, але йому потрібна особлива жінка. І він починає з великою вимогливістю та розбірливістю ставитися до кандидаток. Вся річ у тому, що коли представник вирішується на шлюб, він перебуває вже у поважному віці. Тому партнерку він підбиратиме за статусом. Але знайти для себе гідну претендентку, виявиться надто складною справою. Але якщо йому і вдасться знайти собі жінку до пари, то вона повинна розуміти, що виходить заміж не за нього, а за його роботу. І якщо її така перспектива надихає, то є шанс, що у цієї пари все складеться.

Діва

Чоловіків цього знака можна назвати головними одинаками. Ні, вони не прагнуть самотності, але від долі не втечеш. І чоловіки впевнені в тому, що якщо не судилося з кимось бути, то краще вже бути одному. Представникам не так легко догодити, адже вони здатні критикувати за найменшу провину. І якщо жінка претендує на роль дружини, вони їй пред’являть такий список вимог, що вона сама відмовиться відразу. І знака головним критерієм є рівень обраної жінки. Також вона має постійно вдосконалюватись, мати свою справу та бути зацікавленою особистістю. І лише тоді чоловік зможе з’єднатися із нею.

Бути неодруженим для чоловіка не проблема. І він витратить стільки потрібно часу, щоб знайти ідеальну жінку. А поки представник буде в пошуку, він чудово влаштовується на самоті. І якщо знайдеться жінка, яка відповідатиме його вимогам, він почне уважно за нею стежити, як вона розвивається. Йому потрібна партнерка, яка стимулює його зростання та розвиток. А якщо вона на якомусь етапі зупиниться і кине якір, то він без жалю припинить стосунки. Йому не підходить та жінка, яка його тягтиме на дно. І нехай у повній самоті, але не з ким попало.

Оригінал