4 пари знаків Зодіаку, які ніколи не розпадуться

Кохання буває дуже мінливим і непостійним… Втім, ми це і так чудово знаємо. І будь-які стосунки рано чи пізно проходять через нелегкі часи.

Певні типи особистості значно більше підходять один одному, ніж інші. Їм легше почати стосунки, простіше зробити їх постійними, а якщо ми говоримо про ці чотири пари знаків Зодіаку, то ніщо не здатне змусити їх перестати кохати один одного щодня, кожну годину та кожну хвилину – навіть якщо вони сваряться та з’ясовують стосунки.

Таких людей часто називають спорідненими душами, і те кохання, яке вони відчувають – це дещо більше, ніж просто фізична пристрасть.

Овен та Риби

Усі ми чули фразу про те, що протилежності притягуються. В цьому випадку це справді так. Ці знаки Зодіаку є практично повною протилежністю один одного. Але саме те, що вони такі різні, робить їх двома нерівними елементами мозаїки кохання, які ідеально підходять один до одного. Овен – це хоч і простакуватий, зате старанний і цілеспрямований, а Риби – набагато складніша, креативніша та інтуїтивніша особистість.

І хоча ці знаки Зодіаку дійсно протилежні, вони чудово підтримують та доповнюють один одного – так, що краще не вигадаєш. У цих відносинах Овен доглядає Риб, піклуючись про те, щоб вони вчасно виконували всі завдання і нікуди не запізнювалися, а також бере на себе домашні турботи, ну а Риби завжди готові нагодувати Овна найсмачнішим морозивом, яке тільки-но завезли в магазин по сусідству, витягти його у вихідні розвіятися кудись за місто і скласти на його честь натхненну поему. Іншими словами, Рибам добре відомо, що, якщо тільки працювати і ніколи не відпочивати, недовго і збожеволіти. Вони надто люблять Овна, щоб дозволити цьому статися.

Якщо поглянути на цю ситуацію збоку, то ми побачимо, що ці знаки доповнюють один одного так само добре, як біла сорочка доповнює сині джинси.

Лев та Терези

Ще один класичний випадок протилежностей, що притягнули один одного, але тут різниця дещо інша – вона швидше в тому, як вони дивляться на життя. Леви прямолінійні, відкриті і часом надто рвучкі. Вони найчастіше спочатку роблять, а вже потім думають, і бувають дуже нерозважливими. Саме тому люди навколо неабияк побоюються їх – адже втихомирити Лева і направити його кипучу енергію в позитивне річище здатні лише Терези. Терези, на противагу бурхливим і буйним Левам – тихі та зібрані люди, що відрізняються високою емпатією, що вміють віртуозно розплутувати павутину чужих емоцій і служити свого роду громовідведенням для палючих, немов блискавка, Левів.

Про їхні стосунки можна сказати, що вони, як і відносини попередньої пари, є дуже сильним симбіозом. Так, на Терези іноді нападають напади нерішучості – головним чином через те, що вони занадто багато думають. В цьому випадку Лев може послужити для них тим метафоричним стусаном під зад, який допоможе прийняти нарешті хоч якесь рішення.

Леви роблять яскравішим будь-яке оточення, а Терези згладжують їхні «гострі кути» завдяки своїй більшій практичності. Вони дійсно ідеально підходять один для одного, і доказом цього є їх чудові та дуже цікаві бесіди.

Діва та Водолій

Такі пари, як правило, трохи вищі за інші в інтелектуальному плані, і вони дуже цим пишаються. Ну і, крім усього іншого, вони так само відчайдушно оберігають один одного від усіх негараздів, як і люблять один одного. Їхнє кохання настільки палке і гаряче, що їм не можна не позаздрити.

Якщо ж розглядати їхні особи не разом, а окремо, то Діва є таким собі доктором Ватсоном — вірним товаришем і помічником Шерлока Холмса в особі Водолія. Діва спостерігає за навколишнім світом і помічає те, що оточуючі не беруть до уваги, а Водолій робить з усього цього такі висновки, яких, крім нього, не здатний зробити ніхто. Втім, на цьому їх відмінності і закінчуються, і починаються лише подібності.

Так, наприклад, суботньої ночі, коли всі інші парочки відпалюють на танцмайданчику в клубі або сидять у барі за стаканчиком-другим чогось міцного, ці парочки лежать на дивані, загорнувшись у затишний картатий плед, дивляться улюблене аніме, поїдають начос із тертим сиром та гострим соусом і пишаються цим. Їхнє спілкування завжди зачаровує людей збоку, тому що вони можуть вічно переходити з однієї теми на іншу, і їм завжди буде що обговорити.

Близнюки та Стрілець

Ця пара ніколи не розпадеться, тому що її складові схожі на дві краплі води. І Близнюки, і Стрілець люблять проводити час на відкритому повітрі, люблять займатися чимось таким, що дає їм сплеск адреналіну, і їм дуже подобається відкривати щось нове. Їхні стосунки практично досконалі. Вони вирушають на пошуки пригод разом, разом забираються в якусь глухомань і практикують навички виживання теж разом.

Близнюки та Стрілець – саме ті два знаки Зодіаку, які обожнюють активний стиль життя і ні на секунду не захочуть, щоб їхні стосунки були нудними та банальними. З них ніколи не вийде стереотипної пари, що ходить дорогими ресторанами і смакує страви високої кухні — вони з куди більшою готовністю влаштують пікнік у лісі, де зможуть посмажити сосиски на паличках, запити трав’яним чаєм і поговорити про себе, про інших людей, і взагалі про все на світі.

Оригінал