Як поводяться знаки Зодіаку, коли вип’ють

Усім відомо, що алкоголь діє на людей по-різному. Одні стають невгамовно балакучими, інші впадають у депресію, треті пускаються в танок. Ось, як поводяться представники різних знаків Зодіаку, коли вип’ють:

Овен

Будучи в прекрасному настрої, п’яний Овен переходитиме від одного гостя до іншого, перевіряючи, чи всім налили, щоб переконатися, що всім так само добре, як їм. Якщо ж ви ще не дійшли до кондиції, можете покластися на Овна, який, якщо потрібно, збігає ще за однією пляшкою, щоб довести вас до потрібного стану. Якщо сп’яніння наводить на вас нудьгу, шукайте Овна, який розвіє вашу зневіру.

Телець

Телець – це скеля, на яку можна спертися в будь-якому стані. Якщо вам потрібен вірний товариш, який буде завжди напоготові, коли ви вже насилу стоїте на ногах, кличте Тельця. Однак будьте обережні! Якщо Телець сьорбнув зайвого, він стає впертішим за будь-якого барана. Найгіршою ідеєю буде вступити в перепалку з Тельцем, тому що бик з розчервонілими очима – не найприємніше видовище.

Близнюки

Близнюки – це не один товариш по чарці, а відразу кілька. А пити з тим, чия поведінка змінюється з найменшого приводу – це завдання не з легких. Вам краще заздалегідь домовитися, що ви збираєтеся робити, і кого ще прихопите із собою.

Будьте обережні, коли берете із собою Близнюків, оскільки вони рідко залишаються на одному місці занадто довго. Тільки-но ви їх бачили, як вони валяються в кутку, як наступної секунди їх уже й сліду не залишилося.

Рак

Рак напідпитку – це важкий випадок, тому що він може впасти в таку зневіру, що почне плакати і скаржитися на долю. Рак сам по собі істота емоційна, а якщо нап’ється, то і зовсім втрачає останні залишки самовладання. Він може веселитися до упаду, а через якийсь час почне кричати на бармена.

Лев

Усі знають, що після кількох чарок у людей розв’язується язик. Так ось, поки алкоголь буде текти рікою, рот Лева не буде закриватися. Ви не змусите його тримати свою думку при собі, незалежно від того, наскільки вона взагалі доречна. До речі, не радимо вам ставити Лева на місце, оскільки його величність не терпить зазіхань на свою особистість і поводитиметься, як розлючений тигр.

Діва

Нерідко можна побачити Діву, яка сидить у кутку бару і спокійно потягує келих вина або пива після важкого робочого дня. Це не найвеселіші товариші по чарці, оскільки вони завжди залишаються самі по собі, не вливаючись у решту натовпу. Забудьте про дешеві забігайлівки, тому що Діви – це чистюлі до мозку кісток. Якщо вам потрібен “першосортний” загул, звертайтеся до Діви.

Терези

Терези – це, мабуть, найкраща компанія для того, щоб накваситися. Це безтурботні люди, які просто хочуть, щоб усім було добре. Вони вміють тримати рівновагу, а це важливо, коли ви падаєте обличчям у салат. Якщо десь зав’язалася бійка, кличте Терезів, щоб розрулити ситуацію.

Скорпіон

Налийте Скорпіону текіли і приготуйтеся слухати. Напившись, Скорпіон стає неймовірно дотепним і саркастичним. Вони або йдуть раніше за всіх, або питимуть з вами до кінця і вистоять, як останні самураї. Але, оскільки Скорпіон завжди приховує свої емоції, не сподівайтеся, що він, нацькувавшись до чортиків, буде ридати посеред бару.

Стрілець

Будьте обережні, коли веселитеся зі Стрільцем, тому що цей знак зодіаку гострий на язик. Вони стають дуже безтурботними, коли вип’ють, через що можуть легко вступити в перепалку з іншими. На щастя, з кожним келихом Стрілець стає все добрішим і грайливішим, і тому може випадково наробити багато дурниць.

Козоріг

Козороги – це товариші по чарці і хамелеони, які можуть адаптуватися в будь-якій ситуації, в якій опиняться. Вони просто хочуть розслабитися, неважливо з ким, де і коли. Усе, що їх хвилює – це як вони могли так наклюкатися.

Водолій

Водолії люблять дуріти, коли вип’ють. Оскільки Водолій відомий своєю неординарністю, пити з ним – це все одно, що сходити на виставу. Вони люблять розповідати історії і перебільшувати деталі, хоча всі і так їх слухають. Водолій ходитиме з камерою і зніматиме п’янку на відео, збираючи компромат на інших.

Риби

Якщо ви раптом захотіли випити з друзями, Риби будуть першими в списку, оскільки вони схильні плисти за течією і не чинять опору. Випивши зайвого, Риби переживають всю гаму емоцій, тому пити з ними – це вельми цікавий досвід. Але будьте обережні з їхніми перепадами настрою, тому що один зайвий келих, і вони можуть злетіти з котушок.

Оригінал