3 знаки Зодіаку, яким важко закохатися по-справжньому

Хтось уміє закохуватися з першого погляду й одразу ж запалитися неземною пристрастю, а хтось насилу звикає до людей, довго вивчає потенційного обранця і лише потім дає волю почуттям. Які знаки зодіаку не відразу віддають своє серце, а ретельно до цієї дії готуються?

Скорпіон

Скорпіон – найдивовижніший і водночас найскладніший для розуміння знак. Якщо у вас в оточенні є така людина, ви знаєте, наскільки вона може бути і гарячою, і холодно відстороненою. В одну хвилину вона до вас прихильна, а в іншу – буквально ненавидить вас. Спочатку він може бути товариським, а потім намертво в собі замкнутися і навпаки.

Його важко зрозуміти, бо ви ніколи не знаєте, що він думає і відчуває. Ідеальний партнер для Скорпіона – це інтелектуальна, чесна і чуттєва людина. Тому, коли справа доходить до кохання і стосунків, цей знак далеко не одразу довіряє людям, бо з першого погляду йому багато хто не подобається.

Те, що здається сарказмом, у реальності є його захисним механізмом. Скорпіон вибудовує навколо себе товсті й високі стіни і звикає до людини дуже повільно. Щоб завоювати його довіру, вам доведеться чимало попрацювати. Однак, якщо Скорпіон віддав вам своє серце, то він ваш навіки. Він зверне для вас гори і піклуватиметься, як ніхто інший. Його кохання міцне й надійне.

Стрілець

Стрільці закохуються швидко, але поверхово і несерйозно. Хоча вони безнадійні романтики і вірять у кохання більше, ніж будь-хто, закохатися по-справжньому їм складно. Проблема Стрільця в тому, що замість того, щоб вчитися на своїх невдачах, він нерідко наступає на аналогічні граблі, знову набиває гулі та в результаті побоюється серйозних стосунків. З усіх знаків Стрілець найбільше боїться кохання, тому що постійно асоціює його з болем. Через це він відштовхує людей і вибирає самого себе.

Якщо він усе-таки ризикує заводити стосунки, то віддає перевагу “якісним” партнерам, встановлюючи надто високі для них стандарти, які теж не завжди виправдовуються. Крім того, Стрілець настільки вимогливий, що він скоріше залишиться самотнім, аніж коли-небудь погодиться на звичайного і нічим не видатного партнера.

Телець

Телець, природно, дуже впертий. Довіряє він тільки собі і невеликій групі обраних друзів. Телець рідко робить кроки назустріч цікавим йому людям, очікуючи, що ті першими виявлятимуть до нього увагу. Він досить холодний і стриманий ззовні, хоча всередині цей знак дуже турботливий і ніжний.

З якоїсь причини Телець вважає, що його емоції є ознакою слабкості, тому він утримується від їхнього прояву. А ще він любить контролювати будь-які ситуації, тому йому потрібен терплячий і мовчазно згодний із ним партнер. Телець не реагує на зовнішній тиск, напружені або стресові ситуації. Він замінює своє занепокоєння і страх гнівом.

Навіть якщо цей земний знак і закохується по-справжньому (а йому складно прийти до цього почуття), він буде неймовірно довго перевіряти, випробовувати й аналізувати свого обранця. Якщо Телець все ж зважиться на стосунки, то нагородою його партнеру буде неймовірна відданість і прагнення зробити все що завгодно для коханої людини.

Оригінал