Складнощі у стосунках знаків Зодіаку

У кожного зодіакального знака є свої примхи в характері, які вельми ускладнюють стосунки, оскільки не кожен партнер зможе витримати і змиритися з певними людськими якостями свого обранця чи обраниці. Що ж саме у вашому характері може вбити всілякі почуття до вас?

Овен

Ви не любите рутину і дуже легко впадаєте в зневіру, коли життя стає звичайним. Близька людина відчуває, що вам недостатньо її товариства і любові, навіть коли вона робить усе можливе, щоб її Овен був щасливий. І це дуже вимотує у стосунках.

Телець

Упертість Тельця ускладнює життя поруч із ним. Ви не хочете йти на компроміс і завжди наполягаєте на своїй точці зору. Що ще гірше: ви навіть відмовляєтеся сісти за стіл переговорів і прийняти компромісне рішення, яке влаштує всіх.

Близнюки

Ви уникаєте ухвалення рішень і вважаєте за краще, щоб близька людина вирішувала за вас усе: де ви будете обідати, яку виставу дивитися або де святкувати ювілей. Ви просто ніколи толком не знаєте, чого хочете. Партнеру доводиться вирішувати все за двох, оскільки ви не бажаєте брати відповідальність за прийняті рішення.

Рак

Ви занадто хороші: ніколи не кричите, не скаржитеся і погоджуєтеся зі своїм партнером у всьому. Насправді він би хотів вислухати вашу думку, дізнатися, що у вас на думці, а не приймати ваші нескінченні жертви на догоду йому і вашим стосункам.

Лев

Ви занадто турбуєтеся про те, що про вас подумають. Перед виходом до друзів або на сімейну зустріч ви проводите інструктаж партнера, що і як йому казати, щоб нібито вас не зганьбити. Лев більш сконцентрований на тому, як стосунки виглядають збоку, ніж на комфорті свого партнера.

Діва

Ви захищаєтеся і споруджуєте навколо себе стіни, жартуєте над серйозними ситуаціями і висміюєте свої проблеми замість того, щоб серйозно обговорити і вирішити їх. Цей сарказм допомагає вам не підпускати до себе людей занадто близько і не показувати свою вразливість. Але у стосунках це згубно!

Терези

Ви ревниві, підозрілі й не соромитеся переглядати соціальні мережі та особисте листування партнера. Ви не можете повірити в те, що вас не збираються обманювати і завдавати болю, навіть якщо партнер багато разів доводив свою вірність.

Скорпіон

Ви нікому не довіряєте і всі свої секрети тримаєте при собі. Відкритися своєму партнерові вам дуже нелегко і навіть болісно. Вам здається, що він не прийме вас і ваше минуле і почне засуджувати. Тому Скорпіону краще замкнутися в собі і мовчати, ніж ризикнути і поговорити з партнером.

Стрілець

Ви боїтеся зобов’язань і звикли до самотності, не показуєте своїх почуттів і не підпускаєте партнера близько, щоб він вам не заподіяв болю. Ви приховуєте, що насправді переживаєте про кохану людину більше, ніж показуєте це.

Козоріг

Ви тримаєте всі емоції в собі і страждаєте мовчки, не бажаючи показувати слабкості коханій людині. Вам дорожчий і ближчий імідж холодної, самостійної та рішучої людини. Ви не відверті з близькими, не ділитеся своїми почуттями і думками, бо вважаєте, що вам ніхто не допоможе.

Водолій

Ви можете з легкістю змінити плани, не попередивши, або ж припуститися помилки і не вибачитися. Ви думаєте, що вам однаково пробачать, хоча самі ви до людей ставитеся упереджено і не хочете вкладати у стосунки стільки ж, скільки чекаєте у відповідь від партнера.

Риби

Ви надмірно драматизуєте і вибираєте найгірший варіант розвитку подій. Риби можуть перетворити маленькі труднощі на грандіозні проблеми, і замість того, щоб обговорити ситуацію, поки вона не вийшла з-під контролю, ви злитеся на близьких людей. Ваша недовірливість і тривожність діють на оточення гнітюче.

Оригінал