10 причин, чому Раки – найкращі коханці, дружини і чоловіки

Люди, що народилися під знаком Рака (тобто з 22 червня по 22 липня), на відміну від представників інших знаків Зодіаку, практично повністю відповідають своєму “шаблонному” опису.

Я ще жодного разу не зустрів Рака, який би не втілював ті характеристики, якими їх нагороджують. Ці люди – всі як один – емоційні, чутливі, активні, мислять образами, а в дружбі і любові відрізняються крайнім ступенем відданості.

Зберіть все це разом – і ви побачите, що любов до Рака – це найбільш вдячна справа в житті. І ось 10 причин, чому це так.

  1. Раки будуть захищати вас і піклуватися про вас до самої смерті.

Рак – ідеальний партнер для будь-якої справи і будь-якої команди. Знаку Зодіаку, який підходив би краще для того, щоб завести з ним сім’ю, просто не існує. Вся справа – в відданості Раків.

А ще ці люди – зовсім не бійці. Швидше навпаки: вони сповнені материнських інстинктів, а атакують тільки тоді, коли їх сімейне гніздо знаходиться під загрозою.

Ви можете працювати з Раком, дружити з ним, заводити з ним сім’ю. Все буде відмінно. Ця людина ніколи вас не зрадить.

Єдине, про що варто пам’ятати, якщо живеш разом з Раком, – це його ревнощі. Її масштаби можуть стати для вас несподіванкою.

З іншого боку, це і непогано. Просто Раки піклуються про вас і хочуть захистити те, що їм належить.

  1. За що б вони не бралися, все робиться з абсолютною пристрастю і любов’ю.

Рак – найбільш чутливий і чуйний знак Зодіаку. Все, що він робить, робиться з любов’ю – і в розумі, і в серці.

Ось чому ці люди такі ніжні. Ось чому вони такі класні партнери і такі ніжні коханці. Ось чому ваші бажання в сексі для Рака важливіші, ніж навіть його власні.

  1. Рак – “мрійливий” знак Зодіаку.

Додайте до його любові ще і силу його уяви – і ви зрозумієте, що Рак може перетворити життя будь-якого свого партнера в справжню казку. Ну, або хоча б погоню за мрією.

Раки ніколи не будуть задовольнятися “звичайним” життям, вони постійно будуть розповідати вам свою версію казкового життя. І змушувати вас виходити зі своєї зони комфорту.

Хіба це не те, що нам усім зараз так необхідно?

  1. Їх вміння співпереживати робить з них кращих друзів, коханців і соратників.

Якщо вам потрібна порада, запитаєте у Рака. Можливо, він скаже вам зовсім не те, що ви очікували почути, але хоча б дійсно вислухає і загляне в суть питання.

Раки здатні адаптуватися, вислуховувати інших, розуміти чужу точку зору. Вони дуже мудрі, а їх інтуїція зазвичай робить з них прекрасних порадників.

Вони чесні і дбайливі. У будь-якому будинку, де б вони не з’являлися, з’являється аура комфорту і заспокоєння. Чи потрібно говорити, наскільки це важливо в особистих відносинах?

Рак – це партнер, якому ви можете довіряти і в спілкуванні з яким ви можете бути чесним і відкритим.

  1. Вони – люди стійкі.

“Якщо це дається легко, значить, ймовірно, воно того не варте”, – думає Рак. Раки знають, що за все життя потрібно боротися, і ніщо не дається просто так.

Тому вони не нервують через дрібниці і взагалі вони не так крихкі, як більшість представників інших знаків Зодіаку.

Якщо на шляху Рака стоїть щось складне і незрозуміле, то це тільки мотивує його рухатися ще швидше. Рак не здається. Він знає: потрібно просто ще краще робити свою роботу.

  1. Вони вміють адаптуватися.

Раки вміють йти в ногу з партнером і адаптуватися до нових умов і обставин. Вони можуть бути і домосідами, і партнерами, які тягнуть на собі всю сім’ю.

Головне – не забирати у Рака його свободу і незалежність. Цього він не потерпить.

Здатність Раков швидко мінятися не дозволить вам перетворити ваше спільне життя в рутину. Стресу, можливо, буде багато, але рутини точно не буде.

  1. Раки відкриті.

Раки – це люди, які вміють мислити, не залежати від стереотипів. Вони з готовністю приймають все нове і взагалі утримуються від того, щоб засуджувати інших людей. Вони вважають, що кожна людина має право на свої примхи і недоліки. В цьому і полягає неабияка частка їх чарівності. За це ми їх і любимо.

  1. Раки вільні духом.

Раки – це люди, які завжди йдуть в такт власного барабанного дробу. Хоча більшість інших людей вважає за краще сліпо слідувати за натовпом, Раки знають, що їхній шлях – це не шлях більшості.

Вони не прагнуть бути в центрі уваги, іноді навіть уникають публічності. При цьому якщо їх запитати про що завгодно прямо, то вони майже завжди дадуть пряму і чесну відповідь.

У відносинах з Раком завжди легко і приємно: ці люди здатні бути безтурботними, і їм комфортно всередині себе самих.

  1. Раки будуть дивувати вас. Знову і знову.

Раки повні сюрпризів і загадок. Вони заворожують всіх навколо бажанням дізнатися про них більше. Вони завжди змушують нас гадати, що там у них на думці.

Але всі сюрпризи, які вони вам будуть підносити – приємні. Так що не бійтеся. Раки – майстри імпровізації. Вони вміють робити подарунки і приносити задоволення. Знову і знову.

  1. Вони не люблять суперечки.

Справжня ж майстерність Рака – в тому, як він веде суперечку. У більшості випадків ці люди зберігають спокій і заспокійливий тон у розмові.

Їм не подобається, коли близькі їм люди лаються один з одним. І вони готові знайти хороші якості в кожному.

Через те, що вони завжди здатні розглянути будь-яку ситуацію з усіх боків, вони – відмінні арбітри і здатні примирити друзів, які посварилися в мотлох.

Коли вони лаються самі, то в кінцевому підсумку завжди здатні визнавати свої помилки. Вони можуть вчасно вибачитися і допомогти вам вирішити проблеми, які вони створили.

Головне для Рака – це не зациклюватися на сварках, а швидко розбирати їх і рухатися далі. Хіба це не чудово?

Оригінал