3 знаки Зодіаку, які Вольф Мессінг назвав особливими

Вольф Мессінг – особистість легендарна. Настільки легендарна і так до кінця ніким і не зрозуміла, що навіть в епоху сталінських репресій вийшов з води практично сухим.

У Мессінга було багато талантів, непідвладних простому смертному. І крім усього іншого, він захоплювався астрологією і передбаченням. І ось що цей чарівник напророкував трьом знакам Зодіаку, які він виділив особливою ​​міткою.

Терези

Мессінг називав Ваги знаком суперечності. За словами чарівника, в ньому примудряються уживатися символи рівноправності і тяги до одноосібного лідерства, бажання допомогти ближньому і себелюбство.

Нерідко егоїст в Терезах перемагає почуття ліктя. Як вважав Мессінг, в досягненні своїх цілей представники цього знака Зодіаку здатні маніпулювати людьми, і навіть робити їм зло.

Чому Ваги бувають такими різними? Мессінг говорив, що у шахраїв, народжених під знаком Терезів, була погана карта в гороскопі. А ті, що народжуються під гармонійною зіркою, стають спокійними і добрими людьми, які ніколи не роблять людям поганого. Але і у тих, і у інших дуже сильно розвинене почуття інтуїції і передбачення ситуації.

Овен

Мессінг вважав, що Овни йдуть до мети за допомогою свого неймовірного темпераменту, який мало кому вдається приборкати. А ще їм властиво одягати на себе маску, і видавати не за того, ким вони є насправді.

Замилити очі вони можуть легко, так само, як і заручитися підтримкою незнайомих людей. Адже Мессінг був переконаний, що Овни в зодіакальному сузір’ї – кращі промовці і відмінні керівники. Їм властиво прагнути до лідерства, випромінюючи божевільну енергетику, яка нерідко передається навіть на великих відстанях.

Водолій

Про Водолія провидець говорив, що це один з найскладніших, багатогранних і маловивчених знаків Зодіаку. Мессінг припускав, що під цим знаком на світло може з’явитися чимало знаменитих і талановитих особистостей. А все тому, що Водолії бачать світ не зовсім так, як більшість землян.

Вони здатні розгледіти красиві речі навіть в самих звичайних на вигляд дрібницях. При цьому Водолії завжди випромінюють позитив, і готові поділитися ним з іншими. З цієї причини енергетичні вампіри з великим задоволенням шукають спілкування з ними.

Оригінал