Чого хочуть чоловіки, згідно зі знаками Зодіаку

У кожного чоловіка є свої уявлення про жіночий ідеал, виходячи з яких, він вибирає супутницю життя. Давайте дізнаємося, яким жінкам віддають перевагу представники різних знаків Зодіаку…

Овен

Чоловіки цього знака не терплять невпевнених у собі жінок. Овну потрібна та, хто зможе протистояти йому. Якщо жінка під час виникнення розбіжностей щоразу відступатиме, Овну дуже швидко стане нудно.

Телець

Телець любить стан безпеки і стабільності, тому чоловіки цього знака намагаються уникати непередбачуваних дам. Жінка, яка постійно змінює свою думку, і з якою вічно перебуваєш у незрозуміло яких стосунках, – це справжній кошмар для Тельця.

Близнюки

Комунікабельність – це найпомітніша риса представників цього знака, тому цінність мовчазних жінок, які не вміють поводитися зі словами, в очах Близнюків наближається до нуля.

Рак

Емоційність – добре відома якість усіх людей, народжених під цим знаком, тому чоловік Рак намагається уникати жінок, які не проявляють жодних емоцій. Навіть якщо в цьому винна її стриманість, самодостатність чи ще щось, Рак обере ту представницю прекрасної статі, яка більше схожа на нього самого.

Лев

Найбільше Лев потребує уваги з боку. І навіть якщо він спочатку спробує завоювати жінку, яка не виявлятиме достатнього інтересу й уваги щодо його персони, все одно з часом він втратить інтерес до такої особи. Якщо ви не розумієте, чому він геній, тоді ви його не заслуговуєте.

Діва

Представники цього знака надають великого значення чистоті. Якщо вам байдуже, що ваша машина брудна, і ви вважаєте, що важливіше жити так, як хочеться, ніж турбуватися про чистоту своєї квартири, чоловік цього знака безумовно не для вас.

Терези

Терези мріють про мир і гармонію, тому всіма силами уникають сварок і зіткнень. Жінка, яка намагається відстоювати свою думку і яка не проти поспілкуватися на підвищених тонах, безумовно не підходить представникам цього знака.

Скорпіон

Понад усе Скорпіон цінує правду, і варто тільки йому зловити когось на брехні, таку людину він уже ніколи не зможе пробачити. Жінки, які люблять грати в ігри і у яких проблеми зі щирістю, діють Скорпіону на нерви.

Стрілець

Схильному до авантюр і ризику Стрільцю не подобаються жінки, які бояться ризикувати. Жінка, яка вважає за краще залишитися вдома під теплою ковдрою і подивитися фільм, може стати ідеальним варіантом для іншого, більш спокійного знака, але тільки не для Стрільця.

Козоріг

Козоріг найбільше цінує жінок, які вміють поводитися з грошима. Жінка, яка загрузла в боргах, буде лише дратувати представників цього знака, які ніколи не зрозуміють, чому вона позичає гроші тільки для того, щоб придбати зайву пару взуття.

Водолій

Найбільше Водолія приваблюють вільнодумні жінки, відкриті для нових вражень і людей, жінки-консерватори діють їм на нерви.

Риби

Егоїзм для Риб – це найгірша якість, якою тільки може володіти людина. Тому чоловік-Риба, побачивши таку жінку, намагається поплисти якомога далі.

Оригінал