Знаки Зодіаку: яка ваша найбільша перешкода в житті

Ми всі стикаємося з перешкодами і намагаємося з ними боротися. Проте, деякі з них продовжують переслідувати і долати нас протягом усього нашого життя. Хочете дізнатися, яка перешкода в житті буде найбільшою, згідно з вашим зодіакальним знаком?

Овен

Ваша найбільша перешкода в житті – це перебувати в бездіяльності. Ви завжди сповнені бурхливої й авантюрної енергії, тому стан, за якого ви перебуваєте в застої, надзвичайно вас засмучує і вибиває з колії.

Телець

Ваша найбільша перешкода в житті – це необхідність мати справу з соціальними ситуаціями і залишати межі вашого дому. Ви домашня людина і почуваєтеся комфортно тільки у себе в “барлозі”, тому ви терпіти не можете виходити з цього стану спокою.

Близнюки

Ваша найбільша перешкода – це сповільнення і вимушені зупинки в дорозі. Ви постійно обертаєтеся серед людей і активно з ними спілкуєтеся. У вас вирує енергія, що підштовхує вас до руху, а тому ви ніяк не можете зупинитися і трохи віддихатися.

Рак

Ваша найбільша перешкода в житті – це вроджена якість приймати все надто близько до серця, і ви надто переймаєтеся тим, що не можете контролювати. Ви схильні все перебільшувати і малювати у себе в голові найгірші сценарії розвитку подій.

Лев

Ваша найбільша перешкода – це невміння впоратися зі своїми розчаруваннями, особливо коли вони пов’язані з несправедливістю. Вас неймовірно дратують брехуни, дріб’язкові люди та людська нетактовність і грубість.

Діва

Ваша найбільша перешкода в житті – це перебудова своїх планів і прийняття змін. Ви є рабом власних звичок. Одна з ваших найбільших проблем – це невміння адаптуватися до змін, що відбуваються.

Терези

Ваша найбільша перешкода – це одержимість зовнішньою привабливістю. Ви любите естетику і тонку красу, а тому все непривабливе, негарне і навіть відверто потворне викликає у вас зневіру і депресію.

Скорпіон

Ваша найбільша перешкода в житті – це тривожність, стреси і прийняття реальності. Ви дуже чітко усвідомлюєте крихкість всесвіту. Ви не вмієте жити теперішнім моментом, оскільки постійно думаєте над усіма трагедіями цього світу.

Стрілець

Ваша найбільша перешкода – це невміння поводитися як зріла людина. Ви просто не в змозі бути серйозними і відповідальними, але натомість постійно шукаєте розваги, нові враження і відчуття, забуваючи про зобов’язання і не бажаючи ні до чого і ні до кого прив’язуватися.

Козоріг

Ваша найбільша перешкода в житті – це переживання про те, що люди про вас думають. Вам постійно не дають спокою чужі почуття і думки. Хоча ви людина працьовита і досить успішна, ви часто намагаєтеся догодити оточуючим, щоб отримати їхнє схвалення.

Водолій

Ваша найбільша перешкода – це невміння жити сьогоденням і реалізовувати свої плани. Час від часу ви можете бути дещо безтурботним і занадто поглинутим своєю особистістю. Ви, як правило, складаєте свої плани, але дуже рідко їх дотримуєтеся.

Риби

Ваша найбільша перешкода в житті – це ваша відстороненість і постійне бажання “залягти на дно”. Хоча ви глибоко вразливий і чутливий знак, ви часто емоційно віддалені від інших і не шукаєте з ними спілкування.

Оригінал