Жінки на ім’я Тетяна – найнадійніші з усіх. Ось чому

Походження імені Тетяна латинське, і в перекладі означає “організаторка”. Таня, як правило, вперта і владна, знає, чого хоче і не терпить заперечень. Вона виконує свої обіцянки, але вимагає цього і від оточуючих. Тетяна завжди прагне наполягти на своєму.

Тетяна добре справляється з будь-якою роботою, а будучи сама начальником, має звичку зупиняти підлеглих, “ставити” їх на місце. Вона не шукає легких шляхів і вибирає складні, відповідальні професії, де може використовувати свій інтелект.

Любить модно одягатися, але це не завжди виправдано з точки зору фінансів. Любить домашнє консервування, запаслива. У сім’ї часто виступає ініціатором ремонтів, перестановки меблів та зміни загального настрою.

В юності Таня не слухає чужих порад, чинить опір, може конфліктувати і наживати собі ворогів. З віком у характері цих жінок з’являється більше терпимості, що сприятливо позначається і на сімейних стосунках.

Дівчина конкурує зі своїми подругами, і рано чи пізно їм це набридає. Не любить скаржитися подружкам “на життя”.

Ревнива, але ревнощі ретельно приховує. Якщо чоловік перестане влаштовувати жінку, вона стане ініціатором розлучення. Не виносить одноманітності, тому далекі поїздки та подорожі – її пристрасть.

Серед усіх Тетян найспокійніша, яку по батькові звуть Михайлівна, обдарована і досить спокійна – Володимирівна, дуже вперта Миколаївна. Як супутнику життя Тетяні краще віддати перевагу Марку, Олегу, Івану, Анатолію, Валерію або Сергію.

А ви знаєте жінок з ім’ям Тетяна? Вони схожі на цей опис?

Оригінал