Жінкам із цими іменами особливо щастить у коханні та сімейному житті!

Є все-таки щось у нашому імені. Як не крути, а воно визначає, якщо не повністю, то частково і характер, і навіть долю. Дівчатам із цими іменами від природи дана жіночність у найповнішому її розумінні та вміння легко знаходити спільну мову з чоловіками, що дає їм сто очок уперед.

Тетяна

Тетяна – дуже тиха, скромна і водночас чарівна дівчина. Ця чарівність і робить її настільки привабливою в очах протилежної статі. Вона, як правило, приваблює сильних чоловіків. У шлюбі в такої жінки великі шанси бути щасливою, якщо вона зробить чоловіка главою сім’ї і відійде добровільно на другу роль.

Ксенія

Незважаючи на свою вимогливість до чоловіків (Ксенії потрібно, щоб обранець був досвідченішим і сильнішим або ж рівним їй), вона їм подобається. Найчастіше обранцями Ксенії стають старші чоловіки. Любов, ніжність і турбота з боку чоловіка розкривають у ній справжню жінку, вона знаходить захист і тихий притулок. До речі, Ксенія – вірна дружина і прекрасна господиня.

Любов

Саме значення імені говорить про те, що в чоловіків вона завжди користується явним успіхом. У чарівності Любі не відмовиш. Але часто вона не вміє помірно проявляти свою любов, а кидається у вир з головою. За всієї своєї привабливості поводиться досить стримано. Якщо закохується по-справжньому, то раз і назавжди. Єдина складність – велика кількість шанувальників нерідко ускладнює вибір, але, зробивши його правильно, Любов стає щасливою дружиною і мамою.

Варвара

Варвара вміє подобатися чоловікам багато в чому завдяки стриманому і витонченому смаку. Ця дівчина наділена від природи рідкісним даром терпіння, що допомагає їй побудувати міцні, надійні стосунки і міцну сім’ю. Вона – жінка-квітка, жінка-дитина, яка зводить з розуму кожного свого шанувальника. Але поруч із Варею зможе встати тільки чоловік-батько, який терпітиме її дитячість і жіночі слабкості.

Катерина

Катерина – з тих жінок, які подобатимуться чоловікам у будь-яку погоду і за будь-яких обставин. Попри велику кількість шанувальників, вибір вона робить обдумано і зважує кожен варіант. У ній немає палкого темпераменту, але притаманна їй чуйність робить Катю хорошою дружиною, практично мрією будь-якого чоловіка.

Звичайно, якщо ви не знайшли свого імені серед цієї п’ятірки, це зовсім не означає, що ваші шанси на щасливе кохання дорівнюють нулю. Просто комусь від самого початку дається більше, а хтось може працьовито розвинути в собі найкращі якості і свідомо знайти довгоочікуване жіноче щастя!

Оригінал