Що жінки приховують від чоловіків. Секрети знаків Зодіаку

У жінці має бути загадка, інакше вона буде нецікавою для чоловічої статі. Але знак Зодіаку здатний відкрити всі секрети, якими володіють жінки. І без астрології у цьому питанні не обійтися. Що хоче жінка і в чому полягають її секрети?

Овен

Їхні високі почуття є головним секретом. Якщо вони люблять, то тоді всім серцем та душею. І завжди на першому місці для них їхня кохана людина, без якої вони не уявляють свого життя. Але є в них одна якість, яка показує, що вони без проблем справляються зі своєю самотністю. Для них важлива віддана любов, а не швидкоплинна інтрижка. Але якщо чоловік вирішить підкорити серце цієї дами, він повинен знати, що для неї важливий міцний сімейний союз.

Телець

Жінки знака мають трепетну і м’яку натуру. Для них завжди важливо виглядати вкрай елегантними та доброзичливими. Тому витонченості у цих представниць не позичати. Вони завжди довіряють своєму партнеру, і все їхнє життя проходить без зайвих сцен та істерик. І головний їхній секрет полягає в тому, що вони за невірність здатні жорстоко помститися. Тому чоловікові краще їм дарувати турботу та не зловживати їхніми щирими почуттями.

Близнюки

Незважаючи на те, що це екстравагантна натура, жінки є складними особами. І іноді чоловікам здається, що вони перебувають у компанії не з одною жінкою. Представницям властиво змінюватися щодня, тому вони так обожнюють експерименти. Чоловікові з нею ніколи не буває нудно, бо вона знає всі способи, як зробити його життя яскравим і насиченим. Але їхній головний секрет полягає в тому, що вони не хочуть залишатися на задньому плані. Жінки завжди мріють знайомитися та зачаровувати присутніх своєю чарівністю.

Рак

У них закладено весь потенціал романтики, тому вони знають всі секрети, як зачарувати свого чоловіка. Представниця готова свого обранця обсипати ласкою та поцілунками, і натомість вона вимагатиме лише трохи уваги. Але весь її секрет полягає в тому, що чоловічі інтереси вона ставить завжди понад свої. І розраховує на те, що її партнер завжди буде поруч із нею, і в потрібну хвилину її підтримає. Своєю вірністю жінки ніколи не ставлять під сумнів створені стосунки.

Лев

Жінки знака завжди вимагають до себе особливого ставлення, а це означає, що їм потрібна любов та повага. Але іноді своєю наполегливістю вони відштовхують від себе протилежну стать. Не кожен чоловік зможе собі дозволити утримувати розкішну жінку. А ось головним секретом є те, що вона завжди зверне увагу на того чоловіка, хто її обдаровуватиме компліментами і балуватиме розкішними подарунками. Але чоловікові не варто зазіхати на її волю. Цього точно вона не пробачить. І вона повірить тільки в справжнє кохання, іншого ця богиня для себе не уявляє.

Діва

Не варто вірити в непорочність та чисті помисли цих жінок. Вони здатні відразу з білого ангела перетворитися на злу мегеру, спопеляючи все навколо. І якщо в неї трапиться бурхливий роман, то навіть найвідданішу любов вона здатна кинути через швидкоплинну інтрижку. Але що боїться ця дама, то це тотальної зміни свого життєвого укладу. У сімейному житті вона звикла все прораховувати та довіряти лише власному досвіду. І за найменших змін представниці впадуть у ступор і не можуть збагнути, з яких критеріїв їм знову почати розробляти свої плани.

Терези

Для цих представниць більшого щастя не треба, ніж відчувати рівновагу та гармонію у їхньому особистому житті. У її внутрішньому стрижні завжди горить світло, яке її запалює позитивом і добром. І рідко можна зустріти таку натуру, яка лише поширюватиме свій негатив. Але чого вона боїться, так це постійної самотності. І вона всілякими способами зачаровуватиме своєю красою чоловічу стать, аби не залишитися самою. А чоловіки цілком попадаються до неї на вудку, тому на нестачу в шанувальниках їй нема чого скаржитися.

Скорпіон

За своєю натурою це справжні жінки-загадки, яких розгадати дуже складно. Лише чуттєві чоловіки здатні сповна оцінити їхню внутрішню красу. Але чоловіків приваблює як краса жіночої статі, так і її сексуальність. Але головний жіночий секрет полягає в тому, що вони не ведуться на фальшиві слова, бо чудово вміють читати думки, передбачати події і заглядати в глибину душі. І їм чудово видно усі чоловічі наміри та мотиви.

Стрілець

Ці добрі та незалежні жінки є унікальними особистостями. Їхні постійні секрети та інтриги розбурхують думки чоловіків і притягують до них, наче магніт. Адже вони можуть будь-якого чоловіка зарядити оптимізмом і надихнути на відважні справи. Але через те, що ці представниці віддають перевагу свободі, вони приречені на самотнє життя. А коли для жінки буде прихильна удача, то вона здатна на будь-які шалені вчинки. Хоча головний секрет її полягає в тому, що вона тільки в тому випадку прийме чоловічу сторону, якщо він почне відстоювати її інтереси. А на іншу дію вона й не погоджується.

Козоріг

Чоловік може звернути на себе увагу цієї представниці лише тоді, коли він її переконає, що вона незвичайна. І вона ще довго перебуватиме у щасливій ейфорії від сказаних слів. Їй подобається бути вишуканою натурою і уникати всього світу. Але головний секрет її полягає в тому, що вона є великою кар’єристкою, яка не хоче розділяти своє особисте життя та роботу. Їй потрібний успіх і все, що з ним пов’язане. Інакше її життя втратить будь-який сенс.

Водолій

У представниць завжди самооцінка на заслуженому рівні, тому їм нічого не залишається, як доглядати за собою. І всілякими тактиками змусять це робити своїх чоловіків. У компанії ніколи не буде нудно з такими жінками, тому вони знають, як розрядити сіру та нудну атмосферу. Але вони завжди бояться в оточені великого скупчення відкривати свої приховані таланти. І чоловікам слід приготуватися до того, що разом з жінкою їм доведеться змінюватися на краще, інакше вона не бачить майбутнього у стосунках.

Риби

Ці жінки не уявляють свого життя без творчості. І вони своїм талантом часто стають головним джерелом натхнення для людей, які подають надії. Богемне суспільство хоче постійно бачити у своєму оточенні цих представниць, тому їх обсипають заслуженими компліментами та дарують романтичний настрій. Але головним жіночим секретом є те, що вони стали володарками високої проникливості. А їхня вроджена інтуїція здатна передбачати будь-які дії партнерів. Тому з такими жінками необхідно поводитися вкрай обережно, і не рекомендується ображати.

Оригінал