Наскільки ви надійна людина згідно зі знаком Зодіаку

Довіра – основна цінність у відносинах між людьми, і саме на довірі будується дружба та любов. Нас оточують люди, на яких можна покластися у скрутну хвилину і ті, яких ми майже несвідомо остерігаємось. Які знаки зодіаку славляться вірністю та надійністю, а з ким слід бути обережнішим?

Овен

Овни неймовірно надійні і завжди кажуть, що думають. На них можна розраховувати та сміливо довіряти всі свої секрети, оскільки вони цінують чесність та прозорість у стосунках. Крім того, ви можете бути абсолютно впевненим у тому, що Овен завжди дотримується цього слова.

Телець

Тельці чесні та люблять правду. Якщо вони обіцяють допомогу, навіть не сумнівайтесь у них – вони саме так і вчинять. А якщо у вас настане складний період у житті, люди цього знаку завжди будуть поряд, щоб прикрити вам спину.

Близнюки

Безумовно, Близнюкам можна довіряти, оскільки цьому знаку дуже подобається чесність у стосунках між людьми. Коли виникають складнощі, вони вважають за краще озвучувати правду в обличчя, ніж робити щось за спиною та говорити про вас за очі.

Рак

Раки шалено вірні близьким людям, яким вони можуть довіряти, але якщо ви самі обдурили довіру цього знака, вони більше не побачать причин бути теж вам надійним і чесним партнером. Зазвичай Раки досить прямолінійні і, на жаль, не завжди тактовні.

Лев

Якщо вам хочеться поділитися особистою таємницею зі Левом, пам’ятайте, що йому далеко не завжди варто довіряти. Хоча він однозначно стане вас переконувати, що все залишиться між вами – не вірте, оскільки Леви періодично люблять пліткувати та обговорювати справи оточуючих. Вони просто не зможуть стриматись.

Діва

Діви тримають своє слово, оскільки для них важливо бути надійними та відповідальними людьми. Якщо ви попросите щось зробити, будьте впевнені, що Діва виконає все, як обіцяла. Це знак, який максимально скрупульозно ставиться до своїх слів та дій.

Терези

У деяких речах Терезам можна довіряти, а в деяких цього робити не варто. Ви можете сміливо поділитися з ними своїми секретами – вони, швидше за все, збережуть все в таємниці, оскільки цінують дружбу. Але не варто тішитись їхніми словами, Терези іноді вміють замінити правду на маленьку брехню.

Скорпіон

Скорпіони замкнуті та недовірливі, а тому намагаються нікому не розповідати нічого особистого. Люди найчастіше не довіряють їм і мають на це причини – Скорпіони вважають за краще замовчати, приховати та заплющити очі багато на що, а це не найкраща якість у стосунках.

Стрілець

Стрілець хоче бути надійним і чесним, але це у нього не завжди виходить, тому що цей знак нерідко забуває про свої обіцянки. Він може заприсягтися, що ніколи не розкаже вашу таємницю, але, зрештою, обов’язково проговориться, ненароком видавши все оточуючим.

Козоріг

Козороги заслуговують на довіру, вони несуть відповідальність за свої слова і жорстко дотримуються цих обіцянок. Якщо вони кажуть, що щось зроблять для вас, знайте, що так і буде, тому що цей знак надто цінує довіру людей.

Водолій

Водоліям не завжди можна довіряти. Цей знак буває егоїстичний, і хоча Водолій намагається заслужити довіру оточуючих, він не часто робить щось, що підтверджує його надійність. А ще Водолії не завжди тримають своє слово і грішать тим, що можуть відвернутися від вас у скрутну хвилину.

Риби

Риби високо цінують відносини з друзями і близькими, та вважають, що довіра та надійність є основою будь-якого взаємозв’язку. Їм подобається близьке спілкування та подобається ділитися з людьми своїми секретами, незважаючи на те, що це робить їх уразливими перед оточуючими.